Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün 2018 in ilk online maçını yaptım maçlar başlar başlamaz rakip kontra atağa çıktı takım arkadaşlarımın kontrolünü bir an yapamadım tuş geçmedi oyuncuma ve gol oldu 1-0 yaptı rakip

ancak maçın ilerleyen dakikalarında oyunu iyice domine ettim ve 2-1 aldım maçı

oyun 2017 ye nazaran daha seri ve daha top yapmaya dönmüş 2017 de oyun bizi orta kafa gole itiyordu

yalnız 2018 de tamamen pas pas pas mantığı var ben keyif aldım 2017 den daha güzel olmuş

ama şunu söyleyebilirim ki 2016 daha hızlı ve dinamikti arkadaşların dediğin gibi pes fifa olma yolunda ilerliyor her geçen gün..
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Şerefsizler betayı çıkartılarki,17'yi oynayan tövbe eden insanların aklını çelmekti tek amaçları.başardılarda!ben alamayacaktım oyunu, betayı görmeseydim kesinlikle.Sahtekarlar

Adamsın Ertan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Şerefsizler betayı çıkartılarki,17'yi oynayan tövbe eden insanların aklını çelmekti tek amaçları.başardılarda!ben alamayacaktım oyunu, betayı görmeseydim kesinlikle.Sahtekarlar

Ağzına sağlık üstad, dolandırıcı bunlar. Beta nerde bu oyun nerde. Adi herifler..

• Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba,
    1-Oyun çok yavaş ağır sıkıldım adamlar dönmüyor ne bu hantallık?
    C:Eğer böyle diyorsanız bağlantınızda muhtemelen sıkıntı vardır.Bilirsiniz psnden oyun alınca download ederken sony nin altyapısı gereği evde übernetiniz de olsa hız yerlere sürünür sizde ağ ayarlarını yenileyince hızınız normale döner ben bundan da kaynaklı sorun olarak gördüğüm ağırlığın teyiti için denediğimde net hızımı hız testinde tabi ps hız testinde düşük verdiğinde yaptığım maçta adamlar çamurda yürüyor gibi oynadım parmaklarım ağrıdı oynarken aynı maçtan sonra tekrar bağlantıyı sağlayıp hız testini kontrol edip herşey normalleştikten sonra oynadığımda oyun başka bir oyuna evrildi ve gayet akıcı ve keyifli bir biçimde oynadım.Tabi karşı tarafında interneti leş olmamak kaydıyla.Konaminin bu kadar hassas online altyapısı olması tabiki eksi puan...
    2-Defans saçma sapan yahu adamlarım sapıtıyor resmen her maç bir sürü gol yiyorum engel olamıyorum bu oyun çöp olmamış!!
    C:Genelde bu şikayeti okudum forumda kendimce buna çözümüm gelişmiş talimatları kullanın.Bekleri çıkarmayın defans çizgisini derine alın orta sahada dos oynayan ortasahanız defansta kal talimatı verin.Defansınız oturaklı olacak daha ne yaptığını bilen bir defans olacak.Ara pasları az yiyeceksiniz çünkü defans çizgisi derin artık kanatlarda çok çıkmıyor kanatlardan bindirme yapan futbolcuları beklerinizle kesebiliyorsunuz.
    3-Pes kendini imha etmiş defans sistemini değiştirerek ne güzel x ve koşu tuşuyla kapıyorduk yeni sistem pese ihanettir..
    C:Arkadaşlar simülasyon oyununda x+koşu defansı olmaz olmamalıda otomatik ezbere top kapan adamlar.. siz birşey yapmıyorsunuzki ancak bu yeni sistemde kontrol tamamen sizin elinizde.Niyet okuyacaksınız niyet.. karşıdaki adamın atabileceği yeri az çok kestirip orta sahadaki oyuncularınızı alan kapatmak için o yöne koşturacaksınız direk adamın üstüne yaldır yaldır gitmeyeceksiniz.Heleki defanstaki göbekteki adamla x presi yapıp adamın üstüne giderseniz arkada kocaman koridor sonra o aradan rahatlıkla gidip gol atan adamlar.E kardeşim bekleri çıkarmışsın adam beklerden akıyor x le defansın göbeğini boşaltıyorsun sonra defansta adam kalmıyor tabi karşı tarafta elini kolunu sallayarak gollerini atıyor.Siz öncelikle niyet okuyun defans göbeğindeki adamları çok acil durum olmadıkça adamın üzerine koşturmayın presi topu kapabileceğinizi hissettiğiniz ve alan daralttığınızda en önemlisi x le pres yapınca arka taraf boşalmayacaksa yapın presin sonunda da doğru zamanlamayla 2X yapın.. top rakipteyken toplu adamla birlikte topsuz adamlara konstanre olun bakın defans ne kadar keyifli olacak.Her maç yediğiniz gol sayısı çoğu zaman 0-1 nadir 2 gol olarak kalacaktır.
    4-Adamlarla paslaşamıyorum tek pas yapamıyor atağa çıkamıyorum adamlar kaçmıyor?
    C:Atak yaparken hep aynı şeyleri denemeyin uzun ve kısa pasları kombin yapmaya çalışın hep ara pas hep kanatlar hep göbekten skill gibi tek bir yolu denemeyin.Her atakta yeni bir şey yapmaya çalışın radara sürekli bakın kimi zaman uzun top oynayıp kafayla adamın önüne indirip ara pasla birleştirin kimi zaman kanatlardan gelip içeri kadar girip dışarı çıkıp ceza sahasında karambol yaratın rakip kısa paslarla çıkmaya çalışırken pas atabileceği alanları kestirmeye çalışarak hızlı çıkmasına izin vermemeye çalışın baskıyı artırarak bunaltıp o dakikalarda golü bulabilirsiniz..

Bunlar benim oyunla ilgili şimdilik deneyimlerim yazılan şikayetlerin benim açımdan görünüşüdür.Daha çok oyundan keyif almaya çalışın oyuna kendi oyun tarzınızı değilde oyunun nasıl bir oynanışa sahip olduğunu anlamaya çalışın buna rağmen sevmessiniz oyun tarzını oynanışı tabiki saygı duyarım ancak bu oyun bu sene oynanış olarak bence müthiş olmuş
    Herkese iyi oyunlar

• Her sene aynı terane. Pes de Fifa da beta, demoları harika, tam oyun farklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Klopp ile oynayan var mı? 4-3-3 olması ama hücum bölgesi orta olması avantaj sağlıyor mu? Ortadaki 3 GÖ’den 1 tanesini OOS yapabiliyor muyuz? Bir de elimde aynı ayarda ama hücum bölgesi geniş olan 4-3-3 td var ztn. Sizce değer mi Klopp ü almaya hücum bölgesi orta diye?

Yok mu bu oyunda Klopp’u deneyen?

Kimse oynamıyor mu Klopp’la ? 😡

• Bu online altyapi ile bu oyundan bi bok olmaz. 3 gundur lagsiz oyun oynayamadim

• Eskiden nezaketen siyahın yanındaki topta siyaha gelirdi 2 kere yanında durdu hiç oralı olmadı ! Cıldırcam zaten zor cıkıyo

• Oyun pro da 4K HDR destekliyormu ? Youtube dan birkaç video izledim görsel kalitede pes de daha iyi gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: architectbilal

Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba,
    C:Eğer böyle diyorsanız bağlantınızda muhtemelen sıkıntı vardır.Bilirsiniz psnden oyun alınca download ederken sony nin altyapısı gereği evde übernetiniz de olsa hız yerlere sürünür sizde ağ ayarlarını yenileyince hızınız normale döner ben bundan da kaynaklı sorun olarak gördüğüm ağırlığın teyiti için denediğimde net hızımı hız testinde tabi ps hız testinde düşük verdiğinde yaptığım maçta adamlar çamurda yürüyor gibi oynadım parmaklarım ağrıdı oynarken aynı maçtan sonra tekrar bağlantıyı sağlayıp hız testini kontrol edip herşey normalleştikten sonra oynadığımda oyun başka bir oyuna evrildi ve gayet akıcı ve keyifli bir biçimde oynadım.Tabi karşı tarafında interneti leş olmamak kaydıyla.Konaminin bu kadar hassas online altyapısı olması tabiki eksi puan...
    2-Defans saçma sapan yahu adamlarım sapıtıyor resmen her maç bir sürü gol yiyorum engel olamıyorum bu oyun çöp olmamış!!
    C:Genelde bu şikayeti okudum forumda kendimce buna çözümüm gelişmiş talimatları kullanın.Bekleri çıkarmayın defans çizgisini derine alın orta sahada dos oynayan ortasahanız defansta kal talimatı verin.Defansınız oturaklı olacak daha ne yaptığını bilen bir defans olacak.Ara pasları az yiyeceksiniz çünkü defans çizgisi derin artık kanatlarda çok çıkmıyor kanatlardan bindirme yapan futbolcuları beklerinizle kesebiliyorsunuz.
    3-Pes kendini imha etmiş defans sistemini değiştirerek ne güzel x ve koşu tuşuyla kapıyorduk yeni sistem pese ihanettir..
    C:Arkadaşlar simülasyon oyununda x+koşu defansı olmaz olmamalıda otomatik ezbere top kapan adamlar.. siz birşey yapmıyorsunuzki ancak bu yeni sistemde kontrol tamamen sizin elinizde.Niyet okuyacaksınız niyet.. karşıdaki adamın atabileceği yeri az çok kestirip orta sahadaki oyuncularınızı alan kapatmak için o yöne koşturacaksınız direk adamın üstüne yaldır yaldır gitmeyeceksiniz.Heleki defanstaki göbekteki adamla x presi yapıp adamın üstüne giderseniz arkada kocaman koridor sonra o aradan rahatlıkla gidip gol atan adamlar.E kardeşim bekleri çıkarmışsın adam beklerden akıyor x le defansın göbeğini boşaltıyorsun sonra defansta adam kalmıyor tabi karşı tarafta elini kolunu sallayarak gollerini atıyor.Siz öncelikle niyet okuyun defans göbeğindeki adamları çok acil durum olmadıkça adamın üzerine koşturmayın presi topu kapabileceğinizi hissettiğiniz ve alan daralttığınızda en önemlisi x le pres yapınca arka taraf boşalmayacaksa yapın presin sonunda da doğru zamanlamayla 2X yapın.. top rakipteyken toplu adamla birlikte topsuz adamlara konstanre olun bakın defans ne kadar keyifli olacak.Her maç yediğiniz gol sayısı çoğu zaman 0-1 nadir 2 gol olarak kalacaktır.
    4-Adamlarla paslaşamıyorum tek pas yapamıyor atağa çıkamıyorum adamlar kaçmıyor?
    C:Atak yaparken hep aynı şeyleri denemeyin uzun ve kısa pasları kombin yapmaya çalışın hep ara pas hep kanatlar hep göbekten skill gibi tek bir yolu denemeyin.Her atakta yeni bir şey yapmaya çalışın radara sürekli bakın kimi zaman uzun top oynayıp kafayla adamın önüne indirip ara pasla birleştirin kimi zaman kanatlardan gelip içeri kadar girip dışarı çıkıp ceza sahasında karambol yaratın rakip kısa paslarla çıkmaya çalışırken pas atabileceği alanları kestirmeye çalışarak hızlı çıkmasına izin vermemeye çalışın baskıyı artırarak bunaltıp o dakikalarda golü bulabilirsiniz..

Bunlar benim oyunla ilgili şimdilik deneyimlerim yazılan şikayetlerin benim açımdan görünüşüdür.Daha çok oyundan keyif almaya çalışın oyuna kendi oyun tarzınızı değilde oyunun nasıl bir oynanışa sahip olduğunu anlamaya çalışın buna rağmen sevmessiniz oyun tarzını oynanışı tabiki saygı duyarım ancak bu oyun bu sene oynanış olarak bence müthiş olmuş
    Herkese iyi oyunlar

Usenip yazmaya kasmadigim seyleri cok guzel anlatmissiniz

• bir-acayip-adam buradaysan mezardaki dedelerine ninelerine kadar sövdürdün bilesin. Karı gibi 20 defa kayıp, adam sakat iken gelip gol atıp, kendi yarı alanınızda top çevirmekten ne anlıyorsunuz bilmiyorum. Sizin gibi veletler malesef her yerdeler ve birinizi elime geçirsem çıktığı yere geri sokacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Achilles01

quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

quote:

Orijinalden alıntı: venge

Hani iyiydi oynanis, oyun cikmadan herkes cok iyi ,iste futbol bu diyordu. Simdi herkes sikayet ediyor. Biz de size uyduk aldik. Istedigini yapamiyorsun ki oyunda. Paslari davetiyle atacaklar sanki o kadar agir.fifa daki pasli oyunu oynamak nerde bu nerde. Kanattan dumduz gidip hep orta acip mi oynayalim amator gibi. Sag ve sol kanat oyunculari agac olmus orada bekliyor. Verkac yapacak pas atacak adam bulamiyorsun. Orta saha desen bos. Sahada sanki 5-6 varmis gibi. Istedigin tarzda oyunu oynayamiyorsun ki. Sikiliyorsun oynarken. Daha cok gelismeli bu pes cok . Pesin en buyuk eksigi lisans degil,oynanis! Atmosfere bir sey demiyorum zaten, cenaze evi.

Fifa nin gozunu seveyim. Allah sabir versin pes oyuncusuna.

Aynen hocam beta böyle değildi şimdi oyun yavaş, adamlar yavaş, paslar koklesen bile yavaş iki pas yapamıyorsun , pes 1 den beri oynarım bu kadar kötü pes oyunu ilk defa oynuyorum pesi birakabilecegim aklıma gelmezdi ama birakabilirim, pes 16 çok iyiymiş meğer kıymetini simdi anladım

1995-1996 yılından bu yana yani, İSSS dan beri her sene pesi orjinal aldım ve yıllarca sıkılmadan oynadım. Pes 2011 ve pes 2014 hariç tabi, bu oyunlar gerçekten çok kötüydü. Pes 2018 i beta, demo dahil ilk çıktığı günden beri oynuyorum veya oynamaya çalışıyorum ancak ben değil o benimle oynuyor. Ben bu derece olmamış, delice hatalarla dolu bir pes 20 sene boyunca görmedim. 2018 de maç yaptıktan sonra 2017 yi açıp birde orada maç yapın farkı göreceksiniz. Hiç kimse beceremiyorsun falan demesin sizin yaşınız kadar yıllarımı verdim ben bu oyuna. pesi pes yapan hiç bir unsur oyunda kalmamış, oyun tamamen bir fifa özentisi olmuş çıkmış tabi bunu da becerememiş konami. Hatalarını saymıyorum zaten yeteri kadar bunları yazmış bazı arkadaşlar. Tonla sorun ve hata var üstüne de pesi bize sevdiren iskelet oyundan çıkarılmış saçma sapan bir oyun çıkmış orataya. Pes 2014 te söylemiştim bu oyun güncelleme ile falan düzelmez baştan yazılması gerek diye. Sanırım aynı durum pes 2018 in başına gelecek gibi bir his var içimde. Umarım yanılırım ve güncellemeler ile o heyecan dolu pes i geri gelir.

Bende Sega dan belli pes oynarım şimdiye kadar en çok zevk aldığım oyun bu oldu tabi bana göre böyle

Birde şöyle birşey var bir oyunu herkes Prof olarak oynuyamaz zaten bu oyun size ters gelmiş olabilir

Mesela pes 15 de 970 puanlara kadar çıktım

Pes 16 da 850 puanı geçemedim

Pes 17 de 1000 puanı gördüm ama oyun çok berbattı

Oynayis değişiyor oyuna göre kendi oynayis tarzını degistirecen başka bir yolu yok

Normalde pas yaparak oynamayı severim pes 15 böyleydi

16 ise uzun top olayı var o şekil oynamaya çalışıyordum orda başarılı olamadım

17 de orta kafa vardı bende orta kafa oynamaya başladım

16 ve 17 de bug vardı pes 18 de ben böyle bir bug görmedim orta kafa gol de oluyor ver kaç yaparak da gol atabiliyorsun golün her çeşidini atabiliyorsun

Yani 17 de ki gibi hep orta açım 3 orta dan 2 kişi gol olur yok oyun bug olmadığı için pes 18 bana zevkli geliyor oyunda hiç tekrar yok

17 hep aynı şeyi yapıyorlardı kim daha çok orta kafa golü atarsa o kazanıyor

Neyse kişiden kişiye değişir bana göre en iyisi bu Pes serisinde sana göre en kötüsü olabilir

Dediklerine bende katılıyorum dostum en fazla zevk aldığım oyun oldu pes 18 hele iki kişi aynı makinede maç yaparsanız gerçek maç havasında oluyor oyun pozisyonlarda inanılmaz bir çeşitlilik var dün bir maçta abartısız 5-6 pozisyonu durdurup tekrar seyrettik arkadaşla çok ilginç ve keyifli anlar yaşanıyor oyunda taktikleri ayarlamak lazım kesinlikle defansta boşluk veriyorum adam tutamıyorum diyenler birebir markaj defansı geriye sabitlerse ve savunmada alan kapatarak oynarsa gerçek hayatta olduğu gibi oyundan daha fazla keyif alır.

• architectbilal A kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarının çoğuna katılıyorum lakin Demo dan beri denediğim bekleri ileri çıkarma yada orta sahadan 1 oyuncu çıkarma tercihlerinde hucumda çok kavruk kalıyor takım.Radardan görmüşsündür bekler orta sahada çakılı kalıyor zaten 2 stoper çıkmıyor 1 de kaleci etti 5 kişi geride. Sana kalıyor 6 kişi rakip kapanıyor 10 kişi pas trafiği olmuyor takım ileri gidemiyor. Bunu nasıl çözdün?
    Özellikle denemek amaçlı offline süperstar maçı yapıyorum defans işi oturmaya başlıyor böyle ama hucum sapıtıyor. Bekleri çıkardın mı hucum ok ama defans sapıtıyor. Çünkü bu oyunda esas sorun orta saha çok kolay geçiliyor. Orta saha basamayınca defans 1-2 kalıyor çoğu golde.
    Oyuncular arasında geçişte sorun var.
    Oyuncular çok hantal bu sene özellikle defans.
    Çalım için biraz hızlansa oyuncular, süper olacak.
    Son olarak 1. madde için ne yapıyorsun tam olarak?

• quote:

quote:

quote:

Klopp ile oynayan var mı? 4-3-3 olması ama hücum bölgesi orta olması avantaj sağlıyor mu? Ortadaki 3 GÖ’den 1 tanesini OOS yapabiliyor muyuz? Bir de elimde aynı ayarda ama hücum bölgesi geniş olan 4-3-3 td var ztn. Sizce değer mi Klopp ü almaya hücum bölgesi orta diye?

Yok mu bu oyunda Klopp’u deneyen?

Kimse oynamıyor mu Klopp’la ? 😡

Listede görünmüyor klopp sana denk gelmiş ondan kimsede olmayabilir şuanda

• Söylemeyi unuttum,Gp lazım olanlar master lig oynasınlar,ortalama 40 bin gp alırsınız tüm kupalar alındığı taktirde.Hiç maç yapmadan sürekli geçin maçları.save'i otamatikten alın,manual yapın.kritik gördüğünüz maçlara başlamadan önce,save yapın,baktınız takım yenilmiş,çıkın tekrar girinöyle bazı maçları oynamanıza gerek yok 45 dakikada biter işiniz
  • pesdb'deki kombinasyonlarin hepsi tutmuyor maalesef. sim takim icin formda, iş yapacak oyuncular ariyorum. pesdb'deki temsilciler elimde ama oyunda bu kriterde oyuncu yok diyor yada %100 dediginde baska oyuncularda cikiyor.

• Merhaba.oyun lisansı çıktı. Linkten izleyip yamaları indirebilirsiniz.https://www.youtube.com/channel/UCzJT4aZDZF7EHq8mhs1jfzQ?view_as=subscriber
  • quote:

Orijinalden alıntı: architectbilal

Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba,

Herkese iyi oyunlar

Tebrikler dostum çok güzel anlatmışsın aynen katılıyorum sana

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

pesdb'deki kombinasyonlarin hepsi tutmuyor maalesef. sim takim icin formda, iş yapacak oyuncular ariyorum. pesdb'deki temsilciler elimde ama oyunda bu kriterde oyuncu yok diyor yada %100 dediginde baska oyuncularda cikiyor.

Hocam müzayede bölümünden bakın,boşverin pesdb'yi.En temizi orası,ayrıca orada hızlanan mermi bil oyun tarzları ajanlarınıda gösteriyor.onlar ile kombo yapmak daha ucuz hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

bir-acayip-adam buradaysan mezardaki dedelerine ninelerine kadar sövdürdün bilesin. Karı gibi 20 defa kayıp, adam sakat iken gelip gol atıp, kendi yarı alanınızda top çevirmekten ne anlıyorsunuz bilmiyorum. Sizin gibi veletler malesef her yerdeler ve birinizi elime geçirsem çıktığı yere geri sokacağım.

Kayarak müdahale veya sakatlanmaya bir şey diyemem. Hakem çalarsa çalar, sarı veya kırmızıyı verir. Ancak son 1-2 dakika hariç top çevirmek çok büyük bir ayıp ve şerefsizlik.

Bana da böyle bir denk geldi. Dakika 20 den 90 a kadar top çevirdi. Maçı kazanınca madalya mı aldı bilemem. Sanki bu oyunu eğlence için oynamıyoruz. Pes 2017 de sıralamada ilk 3 te yer alan bir eleman geldi. Maçta 2-1 öndeydi 90+ da attım 2-2 bitti. Adam tebrik amaçlı starta 1-2 kere bastı maç bitmeden. Öne geçti son saniye fln diye zaman geçirmedi, sonucunda golü yedi mi yedi. Ama adam gibi oynadı, ezik gibi değil. Centilmence de tebrik etti. Bu tarz işlere başvuranlar zaten ezik tipler.İyi oyuncuların işi olmaz şerefsizlikle.

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.