Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş oyundamı bişey var bndemi bi gariplik var 3 mactır ilk yarı 2-0 galibim 2. yarı ne oluosa baglantı yavaslıo adamlar mallasıo bi anda 4 5 yiom oyun ondan sonra kendine gelio ps4 te hile varmı myclubta baglantımı sapıtıo bu nedir ya günde 2 saat oynuoz alt tarafı ondada sinir hastası oluoz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: emrah44

Bu online müsabaka kupasındaki bu bölümde siyah top ödülü var ama şartlar uygun değil diyor. Şartlarına baktım saçma sapan bir şeyler yazıyor anlamadım. Buranın şartları ne ki?

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

50bin gp yazan yeri oyna 5 maç yenilsen bile 10.bin gp veriyor en fazla 5 maç oynatıyor bunu oynadıktan sonra üstteki şampiyonlar ligini oyna toplam 6 maç oluyor ondan sonra diğeride açıliyor

Eyvallah açıldı sonunda. Maçı kazanınca siyah top verdi. Cavani çıktı. Lukaku-Cavani ikilisi oldu ilerde.

• Kimse darılmasın kızmasın ama burası Ana Konu değil artık. Herkes takılmış bir myclub muhabbetine oyundan bahseden yok.

Sorular boşa gidiyor, oynanıl bağlantı hakkında yorum yapan yok.

Herkes tutturmuş şu td iyi, sol beke bunu al, forvetten bunu çıkar. Yönetim umarım bu işe bir el atar ve myclub konusu ayrı bir başlıkta düzenlenir artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah belasını versin bu Arapların 2 kere yenildim ikisi de sunucu ile bağlantı kesildi

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Müzayedeye girmeyi saçmalık olarak düşünüp top açmaya karar verdim. Bir süre böyle gideceğim.

4 top açtım 4 tanesi de sarı Yanlız şöyle bir şey var, bana ağırlıklı olarak hep sağ ve sol açık geliyor

Bende Lukaku icin muzayede fiyatlarina bakayim dedim Manu 5* 200000 gp civari gidiyor. Muzayedelerden ancak bilinmeyen adamlari alirim bu gidisle.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Müzayedeye girmeyi saçmalık olarak düşünüp top açmaya karar verdim. Bir süre böyle gideceğim.

4 top açtım 4 tanesi de sarı Yanlız şöyle bir şey var, bana ağırlıklı olarak hep sağ ve sol açık geliyor

Bende Lukaku icin muzayede fiyatlarina bakayim dedim Manu 5* 200000 gp civari gidiyor. Muzayedelerden ancak bilinmeyen adamlari alirim bu gidisle.

85 derece altında olanları daha ucuza alırsın

M.utd da İbrahimovic Pogba gibi oyuncular var herkes yüklenmiştir

85 derece altındakiler 4 yıldızlı istiyor bunlar da maç sonlarında geliyor bazen 1-2 tanesine girip alınır

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Gecen sene almistim 100 tl falan vermistim oyun bunun farkinda bu sene de usandiracak aldırtmak icin , cl ajani siyah gelme orani %6 oldu hala gümüş top geliyor ama coin almayacam bu yil inatla vermesin sıkıntı yok :)

• Bu sene iki kere müzayedeye girmek gerekiyor hocam.sana Lukaku en kötü 35'e patlar.Bence hiç gerek yok.daha 1 hafta oldu oyun çkanı.kadronu oturtur ilk o kadar gp vereceğine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kafa golü bugu devam ediyor ve özellikle Türk oyuncular, hep bu golü arıyor.Kornerde ezberlemiş nereye atacağını tak gol,tak gol.Bitsin artık şu oyundan anlamayan bebelerin kurtuluşu olan saçma gol.Kaleci de kurtarmıyor ,Pes 2017 deki gibi köşeye gidiyor top.Bildiğin hile bu gol,başka bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 21 Eylül 2017; 9:35:48 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Bende simdilik vazgectim zaten. Gecen yil muzayededen almistim ama bu yil takim ve dereceden dolayi zor.

• Oyunun en büyük artısı takımların oynadıkları stadyumların çimlerinin renklerinin ayarlanabilmesi. Fifa'da ne yapsam olmuyordu. Bildiğin Saraçoğlu!
    [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 20 Eylül 2017; 23:24:0 >
  • Biraz önce günlük gelen 10k gp den cevirdigim cl agenttan neymar cıktı. 1 tane hakkım vardı:)

Kadrom son haliyle şu şekilde oluştu;

Tatarusanu

Piszchek sergio ramos fazio grimaldo

William carvalho(dos) fabregas (os)

Rakitic (oos)

Neymar mandzukic lucas moura

Yedekler de fena olmadı

P. Couthinho (şu anda 83 ov lvl 15 falan) sergi roberto, dani alves, rashford, maradona, ömer toprak, kimpempe, arda turan ve aklıma gelmeyen 79-81 aralığı 2-3 oyuncu daha.

En zayıf halka 75 ov ile kale gibi dursa da, siklikla yüksek denk gelen formuyla tatarusanu enteresan biçimde bazı maçlarımı kurtardı. O yüzden kaleci diye ağlamıyorum.

Eksikliğini hissettiğim tek yer ise mourayı yedekleyecek sğa oyuncum bulunmuyor. Buraya tek çözümüm ise lucas ı dinlendirecegim zaman sğa pozisyonunu gf ye çevirerek sergi roberto veya maradona ile yedekleme yapıyorum.

Myclub puanım yıllardır 650 -750 arasinda seyrediyor. Yıldızlar karması olsa dahi bu puanı geçebileceğimi zannetmedigimden artık işe ego tatmini olarak bakıyorum. Günün sonunda iyi kadro oldu be demek dahi güzel benim için.

Bu seneki oyuna gelirsek, defans yapmayı çözen, 2 stoperin arasına atılan pasları engelleyebilenlerin ve orta saha da pas yollarını iyi tahmin edip kapatabilenlerin başarılı olduğu bir oyun olmuş.

Baskı yediğinde defanstan pasla top çıkarmak büyük meziyet.

Sevgiler, saygılar.

• Geçen seneden farklı bı bağımlılığı var oyunun myclubda,gecen sene iki saat oynadıktan sonra sıkabiliyordu bu sene oyundaki defans tutarsızlığı ve oyuncuların defansif olarak yerlerini kaybetmeleri bile oyunu bıraktırmıyor,ilerde nasıl olur bilmem

• Oyunun mantığı verkac yapıp defansı geride kurmaktan geçiyor. Ona göre kadronuzu kurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar pes 18 kutulu aldım plasatatıon proda oynıycam cd den 3 kart cıktı barcelolna dormnt vs bunlar ne işe yarıyor bilen varmı
  • Yarın diğer cl gelir.birde bunlar ne zaman oyunu çıkarsalar,şundan dolayı özür bonusu veriyoruz derlerdi.bakalım yine bir özür bonusu gelecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 21 Eylül 2017; 0:19:50 >
  • https://youtu.be/mJWXKYZO8wU

Öyle takılırken bu video denk geldi gerçekten de böyle şeyler oluyor mu

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

• Oynadığım iki hesap var artık birini seçmem ve onunla devam etmem lazim.

Şu siyahlar var.

1. Hesap: RONALDO,IBRAHIMOVIC ,DIEGO COSTA

2. Hesap:MESSI,CAVANİ,HAZARD,HAMSIK,BUSQUES

Hangisini seçmek? Ilk 3 siyahi baz alırsak 1. Ama diğerinde 2 siyah fazla

• hiç güzel olmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.