Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anadolu86

Oyun çıkınca artık bu konuya girilmez. Çünkü dönen muhabbetin %90ı , coin aldım , siyah top geldi , myclub muhabbetleri olur.

Yıl bilmem kaç olmuş ve hala futbol oyununu offline oynayan apaci nesil var😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jim hatter

quote:

Oyun çıkınca artık bu konuya girilmez. Çünkü dönen muhabbetin %90ı , coin aldım , siyah top geldi , myclub muhabbetleri olur.

Biraz sosyalleşin , hayat online puanlamalardan ibaret değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sosyal adamın burada ne işi var bro

Benim arkadaş çevrem sosyalın önde gidenleri ama forumdur çarttır çurtur bilmezler.

Yalandan sosyalım ayaklarına yatma

Hepimiz bu yolun yolcusuyuz.bana oynama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeXaS_GaL -- 21 Haziran 2017; 1:7:15 >

• Arkadaslar Pes 2018 Beta ya nasil başvuracağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Conqueror

Arkadaslar Pes 2018 Beta ya nasil başvuracağız?

Herkese açık usta,baş vuruya gerek yok.

• sende haklısın kardeşim. konuyu kirlettiğim için kusuruma bakmayın.inşallah PES 2018 daha çok artıyla gelir diyorum. herkese iyi sohbetler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sosyal adamın burada ne işi var bro

Benim arkadaş çevrem sosyalın önde gidenleri ama forumdur çarttır çurtur bilmezler.

Yalandan sosyalım ayaklarına yatma

Hepimiz bu yolun yolcusuyuz.bana oynama

Sosyalim ve oynadığım oyun hakkında bilgi almak için foruma girdim. Oynadığım tüm oyunları offline oynamışımdır, sadece senaryo modunu oynar bırakırım. Ama bir haddini bilmeyen velet tarafından bu zevkimden dolayı Apaçi ilan edildim. Neyse sözümün sana bu kadar koyacağını tahmin etmemiştim. Tamam sen sabah akşam puan kasıp , siyah topu beklemeye devam et ultra sosyal arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 21 Haziran 2017; 8:11:18 >

• Umarım bu yıl şu çimlere el atarlar arkadaşlar, özellikle gündüz maçları kötü bir görüntü oluşuyor.

Birde stad sayısı artırılması lazım.

• Bu goller de benden. Hala Pes'e çamur atarlar ya

https://www.youtube.com/watch?v=es05CEnoTv8&t=6s
  • Karlı hava durumu ve saha getirseler, 10 numara 5 yıldız olur 🤔

• Teşekkürler hocam. Pes'in gameplay görüntüleri bu sene gözüme güzel geldi bakalim nasil olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Karlı hava durumu ve saha getirseler, 10 numara 5 yıldız olur 🤔

Bırak Ps2 yi ps1 de bile o özelikler vardı.biraz saha çamurlu olsun,oyuncuların numaraları gözükmesin çamurdan.bu kadar zor mu bunu yapmak

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    aslında ellerindeki oyun motoru ile çok güzel yaparlar ama lig ve takım eklemede yaptıkları tembelliği bu konuda da yapıyorlar
  • Detaylı Pes18 incelemesi;

https://youtu.be/oScloUPek2s

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Videodaki yorumlar genel anlamda doğru. Bence de grafikler dehşet olmuş. Ancak top, gerçekçilikten uzak olacak kadar yavaş gidiyor. Tabi oyun daha çıkmadı, eleştirilere göre oyun veya top hızında değişikliğe gidilebilinir.

• quote:

Videodaki yorumlar genel anlamda doğru. Bence de grafikler dehşet olmuş. Ancak top, gerçekçilikten uzak olacak kadar yavaş gidiyor. Tabi oyun daha çıkmadı, eleştirilere göre oyun veya top hızında değişikliğe gidilebilinir.

Yamalarla oynanış 360 derece değişiyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Yamalarla oynanış 360 derece değişiyor zaten

360 değişirse aynı olur yanlız 180 diyelim ona biz

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Pes 2017 de çok gol olmuyormuş 0-0 1-0 gibi skorlar bitiyor diyor kendisi online çok oynamadığı için ondan böyle yorum yapıyor online gel bak maçlar 7 + bitiyor

Yine atmosfer 0 ps2 zamanlarinda bile tezahüratlar vardı

Kuru gürültü yapıyorlar sadece bunu neden duzeltmiyorlar çözemedim gitti

Yaptıkları şeyleri bu nesilde görmemek çok saçma ps2 de yaptığın şeyleri ps4 de nasıl yapamıyorsun

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    çok iyi hatırlıyorum pes 5 in demosunu indirmiştim yıllar önce. ilk pes deneyimim oydu. ya arkadaş hayran kalmıştım o taraftar tepkilerine ve atmosferine.özellikle kontra atağa çıkarken taraftarın sesi bir anda yükseliyordu gaz veriyordu insana.. oynanış zaten çok iyiydi. bu firma bu hale nasıl geldi aklım almıyor
  • PES | Pro Evolution Soccer 2017 vs. 2018 Screenshots & Trailer Graphics Comparison

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.