Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.532
Cevap
19
Favori
98.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha iyi teknik direktörler, daha iyi oyuncu gelme şansını arttırıyor denmiş. Ama 3-4 tane teknik direktörden sonrası kilitli, MyClub parası değilde GP ile almak istiyorum bu kilitler nasıl açılıyor?
  • BIL'e karsi oyna dedigi cpu mu arkadaslar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Arkadaşlar daha iyi teknik direktörler, daha iyi oyuncu gelme şansını arttırıyor denmiş. Ama 3-4 tane teknik direktörden sonrası kilitli, MyClub parası değilde GP ile almak istiyorum bu kilitler nasıl açılıyor?

Su anda iyi teknik adamlar sadece My club coins ile alınıyor hocam. O Yüzden o coinsleri harcamıyorum :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar daha iyi teknik direktörler, daha iyi oyuncu gelme şansını arttırıyor denmiş. Ama 3-4 tane teknik direktörden sonrası kilitli, MyClub parası değilde GP ile almak istiyorum bu kilitler nasıl açılıyor?

Maç yaptıkça kilitler açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

BIL'e karsi oyna dedigi cpu mu arkadaslar ?

Evet bilgisayara karşı. Online olarak divisions(klasmanlar), divisions(sim) ve turnuvalar var ama turnuvalar açık değil daha galiba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

BIL'e karsi oyna dedigi cpu mu arkadaslar ?

Evet bilgisayara karşı. Online olarak divisions(klasmanlar), divisions(sim) ve turnuvalar var ama turnuvalar açık değil daha galiba.

tesekkurler hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön siparisten gelen gotze ile 2 oyuncuyu nasıl alacagız bana gelmedi de

• Menejerlerin fiyati artiyor mu 380lik bir eleman 400 olmus sanki dikkat eden oldu mu? Küreyi denk getirmenin bir teknigi olmali kıl payiyla siyahi kaçirdim hep beyazda duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oosmankaplan

Ön siparisten gelen gotze ile 2 oyuncuyu nasıl alacagız bana gelmedi de

Hediye kodunu playsatationstore da sol en altta bulunan yere girdiysen biraz daha sabret 20'sinde aktifleşeceği söyleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

beni sinir eden t.d. taktik ve ona göre oyuncu bulamamam
    ben sol bek sağ bek dos nerden bulacam
    4 tane seçenek var ne kadar saçma şimdi stoper oos forvet mi dolduracam
    ben heralde satın alamıyacam dos bulamıyacam mı sürekli kiralık oyuncumu alacam o mevkilere

Mod gp saçıyor,maçlardan sonra bedava temsilciler ve bu temsilciler sayesinde takımımıza bedava futbolcu kazandırıyoruz.

Evet bu durumun dezavantajları var yeri geliyor üst üste stp veya takımımıza yaramayan futbolcular çıkartıyor.

Lakin bu dezavantajı,avantaja çevirmek bizim elimizde, işimize yaramayan futbolcular çıktığında serbest bırakarak gp kazanıp bu gp ler ile sözleşme ücretlerini karşılayabiliriz.

Dediğim gibi mod şuan için bol gp veriyor, fakat istediğimiz futbolcuları geçtim istediğimiz mevkilere gerekli olan futbolcuları bile takımımıza ekleyemiyoruz.

Buda istediğimiz takımı kurmak için paradan ziyade sabrın ve istikrarın önemli olduğu izlemini veriyor.

Birde bu temsilcilerin istenen mevkilere daha isabetli futbolcu kazandırmasında tekniktrektörün kalite faktörününde önemli olduğu söyleniyor.

O yüzden bu detaylar canını sıkmasın.

• Fifa'nin Ultimatesini oynayan biri olarak bu mod bol keseden fazla fazla veriyor sirf hediye oyuncular bile Fifada milyon coinse tekabül edeni var. Öylesine cimri ve sömürü moddan sonra bu modda rahat bir çalışma ortamı sunmuşlar.
  • Td kilidini açanlar kaçıncı ligde ben 40 maç yaptım 9 dayım.23g 5-5 sonuç.bil karsıda oynatıp yenılıorum ama td aynı acılmıo sanırım şig atlıcsz mecbur

• Kadrolar nasıl beyler, sizinkileri de görelim 42k GP var nereye harcasam diye düşünüyorum, teknik direktörler GP ile açılsa ah ah.

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

Kadrolar nasıl beyler, sizinkileri de görelim 42k GP var nereye harcasam diye düşünüyorum, teknik direktörler GP ile açılsa ah ah.

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU]

Üstü villa altı gecekondu

• benim bir sorum olacak kutulu aldım kodu girdim bana bir tek alaba,10bin gp ve 10 iyileştirme verdi ben bir tane daha oyuncu alacak mıyım ve götze gelecek mi? özellikle merak ettiğim 2. oyuncu alabadan sonra herkes gözüme güzel gelmeye başladı
  • Bugun islerimden dolayi MyClub'ta simulasyon maclari oynatiyorum. Hem isimi hallediyorum hemde bir yandan baslangic oyuncularimin kontratlarini eritip GP ve menajer ****.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msty85 -- 16 Kasım 2014; 16:01:19 >
  • quote:

Bugun islerimden dolayi MyClub'ta simulasyon maclari oynatiyorum. Hem isimi hallediyorum hemde bir yandan baslangic oyuncularimin kontratlarini eritip GP ve menajer ****.

simulasyon maclari oynatiyorum derken eski antrönör modu gibi mi yani yoksa yine siz mi oynuyorsanız antrönör moduysa nasıl yapıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

Bugun islerimden dolayi MyClub'ta simulasyon maclari oynatiyorum. Hem isimi hallediyorum hemde bir yandan baslangic oyuncularimin kontratlarini eritip GP ve menajer ****.

simulasyon maclari oynatiyorum derken eski antrönör modu gibi mi yani yoksa yine siz mi oynuyorsanız antrönör moduysa nasıl yapıyorsunuz

Evet hocam eski antrenor modu. Klasman(SIM) yaziyordu galiba. Turnuvalarin ustundeydi sanirim menude.
  • bende en yıldız oyuncu şuan Dida. Forvette rakip takımın korkulu rüyası Gouffran var. adımın hızı yok ama forvette olmadığında eksikliğini hissediyorum bir şu 400 beceri puan barajını bi türlü geçemedim 401 oldum ertesi maç 300 küsüre geri düştüm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

Evet hocam eski antrenor modu. Klasman(SIM) yaziyordu galiba. Turnuvalarin ustundeydi sanirim menude.

eyvallah çok sağol

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.