Şimdi Ara

PES 2015 Mİ FİFA 2015 Mİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar geri sayım başladı hatta fifa 2015 raflardaki yerını aldı bile. Şimdi tüm gözler pes 2015 te.
    2014 te bızım boynumuzu büken pes 2014 acaba 15 ıle yuzlerı guldürebilecekmi.
    Bir pes sever olarak bu sene gönlüm biraz fifadan yana.
    Sizin görüşlerinize ıhtıyacım var
    Sizce hangisi
    pesmi?
    fifa mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaKnight -- 27 Eylül 2014; 19:37:47 >

• fifa gercekcilik pes ise arcade oyunu ikisi de guzel bence ama fifa bir sürü yenilik katti satin alinmasi gereken oyun kesinlikle fifa.pes daha adam akilli next gen yapmıyor
  • Bencede fifa gerçeklik konusunda ciddi atılım yaptı.
    Hatta fıfann yazılım uzmanları oyuna artık duygusallık katmaya çalıştıklarını fifa 2015 te bunun bariz farklı olacağını belirttiler
    Bakalım söylendiği gibi olacakmı
  • FIFA inanılmaz bir atağa geçti. PES oyununda en kıl olduğum şey oyuncuların çok hantal olmasıydı inşallah 2015'te bunu giderirler. Ama demo videolarından gözlemlediğim kadarıyla FIFA sanki bir tık daha önde tabi ama bu demo ile karar verilecek birşey değil.
  • Görmedik ama fifa king
  • pes 2014 te gibi olursa fifa yürür gider hala pes 2013 oynuyorum 14 berbatı ama 15 den umutluyum
  • pes 15'i bi görelim bakalım ondan sonra karar veririz.13 ve 14'ü orjinal almış, 15 için beklemede olan şahsımın şahsi görüşü fifa 15'in özellikle UT'de büyük sıçtığıdır.herşey tamamen pace'e dönük olmuş yine ki fifa 14 UT modunda bile 2 kez kol kırmış, defalarca dellenmiş birisi olarak oyunun falsoları çok fazla diyorum.
  • Pes 2015 görmeden konuşmak doğru değil ama demolardan gözlemlediğim kadarıyla Fifa her zamanki gibi işi götürecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 14 Ekim 2014; 13:04:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 15 i orjinal aldım oynuyorum,inanılmaz güzel bi oyun Türkiye ligi de gelince şahane oldu.Zaten pes ile fifa arasindaki farka istedikleri sistem gereksinimlerinin farkindan da ulasabilirsiniz oyun 2 gb ram harciyo 4 ddr 3 ramle zar zor oynuyorum.Pes in bu teknolojiye gelmesi için pes 2020 yi beklemeliyiz yani futboldan cidden anliyorsaniz iyi savunma yapip iyi ara paslar atabikirseniz fifa oynayin ama ronaldoyla tüm takimlari calima dizer gol atarim bana yetisemezler maclar 6-6 8-5 bitsin diyorsaniz pes oynayim

• quote:

Orijinalden alıntı: yolsuzyolcu

Fifa 15 i orjinal aldım oynuyorum,inanılmaz güzel bi oyun Türkiye ligi de gelince şahane oldu.Zaten pes ile fifa arasindaki farka istedikleri sistem gereksinimlerinin farkindan da ulasabilirsiniz oyun 2 gb ram harciyo 4 ddr 3 ramle zar zor oynuyorum.Pes in bu teknolojiye gelmesi için pes 2020 yi beklemeliyiz yani futboldan cidden anliyorsaniz iyi savunma yapip iyi ara paslar atabikirseniz fifa oynayin ama ronaldoyla tüm takimlari calima dizer gol atarim bana yetisemezler maclar 6-6 8-5 bitsin diyorsaniz pes oynayim

Kesinlikle katılıyorum.

• Bence de Fifa gibi.Ama pes doğru yolda.

• Peste futbolcular robot gibi yav ama fifa da gercek mac izlermis gibi oluyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: yolsuzyolcu

Fifa 15 i orjinal aldım oynuyorum,inanılmaz güzel bi oyun Türkiye ligi de gelince şahane oldu.Zaten pes ile fifa arasindaki farka istedikleri sistem gereksinimlerinin farkindan da ulasabilirsiniz oyun 2 gb ram harciyo 4 ddr 3 ramle zar zor oynuyorum.Pes in bu teknolojiye gelmesi için pes 2020 yi beklemeliyiz yani futboldan cidden anliyorsaniz iyi savunma yapip iyi ara paslar atabikirseniz fifa oynayin ama ronaldoyla tüm takimlari calima dizer gol atarim bana yetisemezler maclar 6-6 8-5 bitsin diyorsaniz pes oynayim

herhangi bir pacey adamla tüm takımı çalımlamak,kimsenin yetişememesi ve maçların 10-4 6-5 7-3 falan bitmesi fifa 15 ultimate team'in özelliği :)

13-14-15 tamamını orjinal aldım şu an da 15 oynuyorum ama gerçekler acıdır.

pes berbat videolarından görüldüğü kadarıyla mecburen fifa 15'deyiz.

• Pes
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.