Şimdi Ara

PES 2014 (PS3 ANA KONU) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.364
Cevap
32
Favori
392.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Buda pes14 Benzema

eger bu gercekten pes14ten ise olay bitmistir

simdi bir tek oynanis kaldi, onuda gordukmu ve hatalari duzeltmislerse fifa sacmaligindan tamamen kurtulabiliriz demektir...

bastir konami, kurtar bizi...

Bu fifa 13 için yapılmış bir face inanmıyorsan google görseller'den arattır resmi, fifa'yı kötüleyecem derken ona ait bir resmi beğenmek

fifa 13 cikali aylar oldu fakat biz boyle bir grafik gormedik sampiyon...

hangi versiyonunda boyle bir grafik vardi acaba? vita filanmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buda pes14 Benzema

simdi bir tek oynanis kaldi, onuda gordukmu ve hatalari duzeltmislerse fifa sacmaligindan tamamen kurtulabiliriz demektir...

Bu fifa 13 için yapılmış bir face inanmıyorsan google görseller'den arattır resmi, fifa'yı kötüleyecem derken ona ait bir resmi beğenmek

Göremediysen sorun sende
    Pc'de en yüksek ayarlarda oyna görürsün

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buda pes14 Benzema

Göremediysen sorun sende

ya birak yeme bizi balboa

sanki crysisten bahsediyoruz, en yuksek ayarlarda oynasan nolacak. fifa bu...

o degilde, simdi senin misyonun ne bu topicte?

fifayi ovmekmi?

aman bak oyleyse hic ugrasma, oyunun kendi topiciginde yerden yere vuruyorlar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buda pes14 Benzema

Göremediysen sorun sende

fifayi ovmekmi?

aman bak oyleyse hic ugrasma, oyunun kendi topiciginde yerden yere vuruyorlar...

Senin gibi kendini rezil edenleri görünce dayanamıyorum ne yapayım
    Fifa bu dediğin oyun yılın en iyi spor oyunu seçildi ve satış rakamlarında pes'i 10'a katladı araştırsan öğrenirsin.
    Amacım fifa'yı övmek değil zaten övmeye gerek yok.
    Yükle pc'ne oyna en yüksek ayarlarda gör farkı daha fazla saçmalayıp rezil etme kendini
    Ha sende pc'n fifa'yı kaldırmadığı için pes' oynayanlardansan fifa'yı beğenmemen normal tabi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buda pes14 Benzema

Göremediysen sorun sende

fifayi ovmekmi?

Fifa bu dediğin oyun yılın en iyi spor oyunu seçildi ve satış rakamlarında pes'i 10'a katladı araştırsan öğrenirsin.
    Yükle pc'ne oyna en yüksek ayarlarda gör farkı daha fazla saçmalayıp rezil etme kendini
    Ha sende pc'n fifa'yı kaldırmadığı için pes' oynayanlardansan fifa'yı beğenmemen normal tabi.

ooo sen tam sacmaladin be

noldu sampiyon kafaya cokmu darbe aldin?

bir grafikten konuyu yok pcin kaldirmiyor, yok yilin en iyi spor oyunu...

dur bakim..

oo 91li, hic cekilmezsin valla...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buda pes14 Benzema

Göremediysen sorun sende

fifayi ovmekmi?

ooo sen tam sacmaladin be

noldu sampiyon kafaya cokmu darbe aldin?

bir grafikten konuyu yok pcin kaldirmiyor, yok yilin en iyi spor oyunu...

dur bakim..

oo 91li, hic cekilmezsin valla...

Uğraşılmaz senle ne desem anlamayacaksın sonuçta, peste balon gibi şutlarla oynamaya devam et

• O resim bence de Fifa'dan, omuzlarının yapısından belli, Fifa'da en sinir olduğum şey.
    @evs4evs, inanmak istemiyorsun ama Fifa'nın grafikleri öyle. PC'de daha net. Fifa'ya karşı neden bu kadar ön yargılısınız anlamıyorum. Ha beni de yıldırdı Fifa aslında, şu momentum ve script saçmalıkları yüzünden.
    Ayrıca Pes 2014 yeni oyun motoruyla geldiği için merak ediyorum, bakalım nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Pes grafiklere Fifa oynanışa abanıyor gibi

Aman abi gördük bu sene oynanışı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

O resim bence de Fifa'dan, omuzlarının yapısından belli, Fifa'da en sinir olduğum şey.
    @evs4evs, inanmak istemiyorsun ama Fifa'nın grafikleri öyle. PC'de daha net. Fifa'ya karşı neden bu kadar ön yargılısınız anlamıyorum. Ha beni de yıldırdı Fifa aslında, şu momentum ve script saçmalıkları yüzünden.
    Ayrıca Pes 2014 yeni oyun motoruyla geldiği için merak ediyorum, bakalım nasıl olacak.

hocam, on yargi dedigin sey birseyi denemeden, gormeden, duymadan fikir belirtmek ile olur...

bak hemen ustumdeki arkadas (quanch) cok iyi fifa oyuncusudur, turnvada karsilastik onunla daha once, cok saglam oyuncudur

bende iyi oynadigimi dusunuyorum ama boyle oyuncular bile bikmissa demekki oyunda ciddi sikinti var

bak burasi pes 14 topicigi, pes 13 degil. biz pes 13u ovmuyoruz, biz yeni cikacak ve fifadan daha iyi olmasini umdugumuz bir oyunu bekliyoruz..

sizlerde bunun farkini nasil goremiyorsunuz bende onu anlamiyorum...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

O resim bence de Fifa'dan, omuzlarının yapısından belli, Fifa'da en sinir olduğum şey.

hocam, on yargi dedigin sey birseyi denemeden, gormeden, duymadan fikir belirtmek ile olur...

bak hemen ustumdeki arkadas (quanch) cok iyi fifa oyuncusudur, turnvada karsilastik onunla daha once, cok saglam oyuncudur

bende iyi oynadigimi dusunuyorum ama boyle oyuncular bile bikmissa demekki oyunda ciddi sikinti var

bak burasi pes 14 topicigi, pes 13 degil. biz pes 13u ovmuyoruz, biz yeni cikacak ve fifadan daha iyi olmasini umdugumuz bir oyunu bekliyoruz..

sizlerde bunun farkini nasil goremiyorsunuz bende onu anlamiyorum...

Ben o farkı görüyorum, Pes 2014'ü de merak ettiğim için buradayım. Sadece yukarıda Fifa ile ilgili yazdıklarınıza cevap olarak yazdım. Fifa'yı uzun süre oynadım Title'lar aldım, momentuma ve scripte dayanamayıp ara verdiğim oldu. Daha sonra da Ps3 sarı ışık gördü zaten. Geçtiğimiz nesilde Pes hiç istediğim gibi olmadı, en derli toplu olan Pes 2013'tü bana göre ama onun da çok eksikleri var. Neyse yeni oyun motoruyla Pes 2014'ü merakla bekliyorum.

• PES14 ün oline ı sorunsuz olsun, hem karşı takımda ki hemde kendi takımında ki oyuncuyla sesli iletişim olsun, online odalarda insanlarla buluşmak, konuşmak, daha kolay olsun. Bir oyuncuyla konuşmak için illa maça girmek gerekmesin. Lobideyken bile istediğimiz bir kişiyle sesli iletişim kurabilelim ve maç teklifinde bulunalım.

Bunlar temelde olması gereken öncelikli isteklerim.

Ama en önemlisi, topluluk ligi geri gelsin. Yıllardır, arkadaşlar arasında yemeğine lig yapardık, Konami PES 13 de topluluk ligini kaldırdı, benimde arkadaşlarımla buluşup lig yapma zevkim son buldu. Bu yüzden bu sene PES 13 oynamadık. PES 14 de bu şekilde gelirse, yılların pescisi 6 kişilik bir arkadaş gurubu olarak, komple Fifaya geçeceğiz.

Ben arkadaşlarımla toplandığım da, lig yapamayacaksam ne anladım futbol oyunundan,

Aynı zamanda, PSN arkadaşlarımla online oynarken, sesli iletişim kuramamakta en büyük eksiklik bence

Ufak tefek sıkıntıları gidermediği için Konami kendine yazık ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 18 Nisan 2013; 14:24:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

PES14 ün oline ı sorunsuz olsun, hem karşı takımda ki hemde kendi takımında ki oyuncuyla sesli iletişim olsun, online odalarda insanlarla buluşmak, konuşmak, daha kolay olsun. Bir oyuncuyla konuşmak için illa maça girmek gerekmesin. Lobideyken bile istediğimiz bir kişiyle sesli iletişim kurabilelim ve maç teklifinde bulunalım.

Ama en önemlisi, topluluk ligi geri gelsin. Yıllardır, arkadaşlar arasında yemeğine lig yapardık, Konami PES 13 de topluluk ligini kaldırdı, benimde arkadaşlarımla buluşup lig yapma zevkim son buldu. Bu yüzden bu sene PES 13 oynamadık. PES 14 de bu şekilde gelirse, yılların pescisi 6 kişilik bir arkadaş gurubu olarak, komple Fifaya geçeceğiz.

Ben arkadaşlarımla toplandığım da, lig yapamayacaksam ne anladım futbol oyunundan,

Aynı zamanda, PSN arkadaşlarımla online oynarken, sesli iletişim kuramamakta en büyük eksiklik bence

hocam temennilerinize bende katılıyorum

ancak momentum ve script olaylardan dolayı fifaya geçmenizi tavsiye etmem

bunlardan vazgeçebileceklerinide sanmıyorum

çünkü oyunun dengeleri tamamen bunlar üzerine kurulu

bu yıl fifa oynadım çalımlara alışmaya çalıştım baya zaman harcadım oyunda

şunu açıkça söyleyebilirimki

fifada momentum ve script varken

en kötü pes bile en iyi fifadan iyidir

fifada gollerin atılacağı dakikalar bile belli hocam

rakibin gol atacağını kendi ceza sahasından çıkarken anlayabiliyorsunuz

çünkü takımınızda düşenlermi istersiniz koşamayanlarmı takla atanlarmı

sanki sahada doğal afet oluyor ve sadece sizin oyuncular etkileniyor gibi

bu momentum denen şey sizin yanınızdaykende rakip bişey yapamıyor

ne kazanmanın ne kaybetmenin anlamı var

ama şu da bir gerçekki

bu jenerasyonda hakettiğimiz pes gelmedi

fifayı yerin dibine soktum ama pesinde elle tutulur tarafı olmadı

ortada futbol oyunlarıyla ilgili bir taç varsa o taç ne yazıkki şu an pes de değil

ancak tacı takan fifada bildiğimiz kral profiline pek uymuyor daha çok pigme gibi

değneğin bi ucunda fifa diğerinde pes var

ne yandan tutsak olmayacak

yani bu jenerasyonda biz oyuncular kaybettik ne yazıkki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 18 Nisan 2013; 15:24:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

PES14 ün oline ı sorunsuz olsun, hem karşı takımda ki hemde kendi takımında ki oyuncuyla sesli iletişim olsun, online odalarda insanlarla buluşmak, konuşmak, daha kolay olsun. Bir oyuncuyla konuşmak için illa maça girmek gerekmesin. Lobideyken bile istediğimiz bir kişiyle sesli iletişim kurabilelim ve maç teklifinde bulunalım.

hocam temennilerinize bende katılıyorum

ancak momentum ve script olaylardan dolayı fifaya geçmenizi tavsiye etmem

bunlardan vazgeçebileceklerinide sanmıyorum

çünkü oyunun dengeleri tamamen bunlar üzerine kurulu

bu yıl fifa oynadım çalımlara alışmaya çalıştım baya zaman harcadım oyunda

şunu açıkça söyleyebilirimki

fifada momentum ve script varken

en kötü pes bile en iyi fifadan iyidir

fifada gollerin atılacağı dakikalar bile belli hocam

rakibin gol atacağını kendi ceza sahasından çıkarken anlayabiliyorsunuz

çünkü takımınızda düşenlermi istersiniz koşamayanlarmı takla atanlarmı

sanki sahada doğal afet oluyor ve sadece sizin oyuncular etkileniyor gibi

bu momentum denen şey sizin yanınızdaykende rakip bişey yapamıyor

ne kazanmanın ne kaybetmenin anlamı var

ama şu da bir gerçekki

bu jenerasyonda hakettiğimiz pes gelmedi

fifayı yerin dibine soktum ama pesinde elle tutulur tarafı olmadı

ortada futbol oyunlarıyla ilgili bir taç varsa o taç ne yazıkki şu an pes de değil

ancak tacı takan fifada bildiğimiz kral profiline pek uymuyor daha çok pigme gibi

değneğin bi ucunda fifa diğerinde pes var

ne yandan tutsak olmayacak

yani bu jenerasyonda biz oyuncular kaybettik ne yazıkki

hocam bu sene fifa ve pes ciktiktan sonra aynen su yorumu yaptim

"bu sene futbol oyunu cikmadi farz edecegiz, allahtan bir suru saglam oyun geliyor, artik bu seneyi onlarla gecirecegiz"

acikcasi ben oyle yaptim, cok saglam oyunlar geldi simdiye kadar, onlarla bu sene bitecek boyle.

fifa wc 10, fifa 11 ve fifa 12 baya oynadim, burda bir suru turnuvalara katildim ama fifa 13 ile tam cakallik yapti ea...

o yuzdendirki pes'e umut bagladik, adamlar en azindan yeni engine diyor, yani mutlaka bir yenilik olacak

ve dilegimiz bizi mutlu, memnun etmesi yonunde.

• @evs4evs

İnşallah hocam bir ümitle beklemeye geçtik yine

yakında konsolum geldiğinde oynayacağım 2 futbol oyunu olacak biri fifa street(offline) diğeri football kingdom

yeni nesil konsollardaki pc mimarisine benzerlik bize alternatif oyunların önünü açabilir belki

bu şekilde aradan football kingdom gibi bir oyun çıksa harika olur
  • yokmu yeni haber ? :)
  • Bugün gelen resmi açıklamaya göre; uefa şamp. ligi, uefa avrupa ligi ve libertadores kupasından sonra asya şampiyonlar ligi de lisanslı olarak pes 2014'te olacak 4 yıl süreyle.. özellikle lisanslar açısından ve offline-online master lig oynayanlar için oyuncu pazarı oluşturacak güzel bir hamle...
  • Bir iki video gelse de şu merakimiz biraz da olsa dinse...Fox Engine ile nasil bir oyun yapiyorlar cok merak ediyorum. Umarim PS3 ve Xbox 360 temelli gelistirilmiyordur, yoksa çöp grafiklerle oynariz bir anlami kalmaz. PS4 ve yeni Xbox icin yapilsin gerekirse de onceki nesile kirpik versiyonlari da surulsun piyasaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye Ligi'de gelirse tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Yeni Nesil Oyun Motoru Fox Engine ile uretilen METAL GEAR SOLiD: GROUND ZEROES oyununu gördukten sonra yine Fox Engine ile uretilecek olan PES 2014 den beklentim dahada artti, en basindan bu yana PES 2013 den ziyade PES 2014 du bekledigimi her mesajimda belirtmisimdir. PES serisinde gercek degisim PES 2014 ile yasanacak.

2012 de dediğim gibi, inşALLAH Fox Engine ile geliştirilen PES 2014 ,efsanenin eski günlerine geri dönmesine vesile olucak.

---------------------------------------------------------------------------------------

PES 2014  (PS3 ANA KONU)

Şu sıralar futbol oyunu dendiğinde akla ilk olarak FIFA gelse de, Pro Evolution Soccer serisinin de azımsanmayacak kadar hayranı bulunmakta. Asya bölgesinde çok satan bu seri adına yapılan yeni duyuru, daha çok o bölgedeki oyuncuları sevindirecek cinsten.

Asya Futbol Konfederasyonuyla anlaştığını duyuran Konami, yeni PES oyunlarına AFC Şampiyonlar Ligi'nin özel bir mod olarak ekleneceğini duyurdu. Asya takımlarının görüneceği bu özel modda, oyuncular 32 takımdan bir tanesi seçip, kupa için yarışacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 23 Nisan 2013; 10:29:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

Bugün gelen resmi açıklamaya göre; uefa şamp. ligi, uefa avrupa ligi ve libertadores kupasından sonra asya şampiyonlar ligi de lisanslı olarak pes 2014'te olacak 4 yıl süreyle.. özellikle lisanslar açısından ve offline-online master lig oynayanlar için oyuncu pazarı oluşturacak güzel bir hamle...

Asya ŞL güzel oldu.
    PES 2013de Avrupa ligi var mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.