Şimdi Ara

PES 2014 MÜ,FİFA 2014 MÜ? (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
431
Cevap
2
Favori
29.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 14

• Bu sene Pes'i bırakıp Fifa 14'e geçmiş biri olarak dün Pes 2014 kurdum oyunun görselliği beni çok etkiledi gel gellelim oynanış ise hoşuma gitmedi adamların dönüşleri vuruş yapma becerileri çok yavaş geldi tam vururken defans topu alıyor.. Kısacası Fifa'nın oynanışı çok zevkli oyunda siz varmışsınız gibi ama Pes'in de gerçekçi görüntü özelliği çok güzel..bu iki oyunun bu özelliklerinin 1 oyunda olduğu yeni bi oyunun olmasını çok isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halit86

Bu sene Pes'i bırakıp Fifa 14'e geçmiş biri olarak dün Pes 2014 kurdum oyunun görselliği beni çok etkiledi gel gellelim oynanış ise hoşuma gitmedi adamların dönüşleri vuruş yapma becerileri çok yavaş geldi tam vururken defans topu alıyor.. Kısacası Fifa'nın oynanışı çok zevkli oyunda siz varmışsınız gibi ama Pes'in de gerçekçi görüntü özelliği çok güzel..bu iki oyunun bu özelliklerinin 1 oyunda olduğu yeni bi oyunun olmasını çok isterdim.

Pes 13'ün bile grafikleri 14 ' ten iyiyken fifa 14 ' ün grafik olarak posted geri olduğunu mu iddia ediyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

Bakın yemin ederim ki fan falan değilim PC de oynarım oyunlarımı neyse Pes 13 vardı pc mde internette falan araştırdım fifa daha iyi dediler tamam dedim yavaş internet le günlerce indirdim keşke indirmeseydim gerçekten o grafikler face ler kısacası herşey çok kötü, pes 13 fifa 14 ü yer , vallahi fan değilim çok futbol oyunuda oynamam ama o oyuncuların üstündeki forma duruşundan ayakkabılarına kadar fifa tam bir rezalet pes 14 ü bilmiyorum pes 13 oynamak istiyorum ama ona da artık güncelleme çıkmayacak . fifa belki pc de böyledir bilmiyorum ama benim için tam bir fiyasko youtube daki videolarda, yüzlerle dağlar kadar fark var pes 13 le arasında sadece sneijder'in yüzüne bakmak bile yeter fifa 14 tam bir fiyasko...

Yükseğe almayı unutmuşundur qnq . Fifa düşük ayarlarda kurulur .Ayrıca fifa nın zevki Online'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adittorie

quote:

Bu sene Pes'i bırakıp Fifa 14'e geçmiş biri olarak dün Pes 2014 kurdum oyunun görselliği beni çok etkiledi gel gellelim oynanış ise hoşuma gitmedi adamların dönüşleri vuruş yapma becerileri çok yavaş geldi tam vururken defans topu alıyor.. Kısacası Fifa'nın oynanışı çok zevkli oyunda siz varmışsınız gibi ama Pes'in de gerçekçi görüntü özelliği çok güzel..bu iki oyunun bu özelliklerinin 1 oyunda olduğu yeni bi oyunun olmasını çok isterdim.

Pes 13'ün bile grafikleri 14 ' ten iyiyken fifa 14 ' ün grafik olarak posted geri olduğunu mu iddia ediyorsun ?

evet Fifa 14'ün grafikleri Pes 2014'ten düşük ayrıca Fifa'da topa defanstan bi vuruyorsun top taa karşı kale arkasına gidiyor mevsimi yaz yapmama rağmen top yerde 2 karış kar varmışcasına kızak gibi kayıyor.. Oyun oynarken kendinizi oyunda hissetmek ve planlı oynamak istiyorsanız Fifa 14 oynamalısınız yok ben görselliğe önem veririm oyun da çok zor olmasın kolay ve çok gol atmayı seviyorum diyorsanız da Pes 2014 oynamalısınz benim gözlemlerim bunlar..

• Bu sene pes'den Fifa'ya geçtim. Evet hala tam alışamadım, zor geliyor ama yenilsem dahi oyundan keyif alıyorum. Tercihi fifa'dan yapmanızı tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adittorie

quote:

evet Fifa 14'ün grafikleri Pes 2014'ten düşük ayrıca Fifa'da topa defanstan bi vuruyorsun top taa karşı kale arkasına gidiyor mevsimi yaz yapmama rağmen top yerde 2 karış kar varmışcasına kızak gibi kayıyor.. Oyun oynarken kendinizi oyunda hissetmek ve planlı oynamak istiyorsanız Fifa 14 oynamalısınız yok ben görselliğe önem veririm oyun da çok zor olmasın kolay ve çok gol atmayı seviyorum diyorsanız da Pes 2014 oynamalısınz benim gözlemlerim bunlar..

Kardeş şakaysa hiç komik değil . Şaka değilse çok komik .

• Ben pes 2011den 13e geçiş yaptım açıkçası grafikler daha kötüydü birde 14un demosunu oynadım rezaletti
    Bundan sonra fifa

• quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

Fifa 14 oynayanlar PES 2014'e geçince doğru dürüst gol bile atamazken maaşallah Donanım Haber PES 2014'te binlerce gol atan Fifa'cıyla dolu...
    Hayır ben Fifa'da attığım gollerin onda birini PES'te atamıyorum, bir de turnuva oyuncusuyum.
    Siz harcanıyorsunuz gençler, valla...

ben de tam tersi Fifa'nın 3.seviyesinde atabildiğim hatta çok zorlandığım golleri;Pes'in 5.seviyesinde rahatlıkla atabiliyorum. Yılların Pes oynıyanı olarak bu sene Fifa'ya geçtim bana Pes çok kolay geliyor Fifa da ise zorlanıyorum
  • Tabiki FİFA 14
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.