Şimdi Ara

PES 2014 MÜ,FİFA 2014 MÜ? (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
2
Favori
29.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an PlayStation Cafelerde falan hiç kimse Fifa 14 veya PES 14 oynamıyor. Herkes PES 13 oynamak istiyor. 2 kişilik oyunlarda şu an için bence en iyi futbol oyunu PES 13 gibi duruyor. PES 14 ve Fifa 14'ü denedim, Fifayı beğendim ama PES çok iyi olmamış. Ama Fifa da 2 kişilik oynanmıyor be abi. Bu yüzden arkadaşlarla oynarken PES 13'e devam yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce tatillerde online oynamak için Pes2014 mü , FIFA 2014 mü FM mi almalıyım fiyatları ortada Fıfa biraz pahalı duruyor?
    NOT:FM hiç oynamadım ama öneren çok.
  • SLM ARKADAŞLAR ..BENİM BİR SORUM OLACAKTI ..PES 2014 DE ADAM KAÇIRMA NASIL YAPILIYOR..VERKAÇI SORMUYORUM NORMAL ADIM KAÇIRMA İÇİN HANGİ TUŞ KONBİNASYONU KULLANILIYOR BİLEN ARKAŞDAŞ VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ ..TEŞEKÜR EDERİM
  • Ben fifa 14ü çok gerçekçi buldum. Pesi denemedim gerçi. Ama 2013ü oynayıp çok beğenmemiştim. Sanırım tamamen oyun oynama tarzıyla alakalı birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytn

Ben fifa 14ü çok gerçekçi buldum. Pesi denemedim gerçi. Ama 2013ü oynayıp çok beğenmemiştim. Sanırım tamamen oyun oynama tarzıyla alakalı birşey.

Pes geçen sene arcade tarzı bir oyundu.Bu sene biraz daha fifaya benzetmeye çalışmışlar.Daha gidecekleri çok yol var.
  • Arkadaşlar bakın 2 oyunuda oynadım adil cevap vereceğim.

PES 14 kim ne derse desin mok gibi olmuş. Şutların balon gibi gitmesi , şuta bastıktan sonra geç şut atması vs vs çok sorunu var.

FIFA 14 ise tam bir rezalet olmuş. Arkadaş bir oyun insanı bu kadar sinir edermi yav ? Single player oynacaksanız fifa almayın arkadaş. Biz topu almak için binbir cefa çekiyoruz adamlar tek hamlede 2 kişiye çalım atıyor. Pres yapıyoruz adam topa değil sanki karşı kaleciye koşuyor.

2 Oyunda rezalet olmuş pes 13 oynamaya devam.
  • Fifa 14 ama önceki senelere bakarsak pesin grafikleri oynanışı fifanın kariyer modu güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki fifa 14 pes beni hayal kırıklığına uğrattı fifaya benzetmeye çalışmış ama becerememiş.
  • fifa
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Al birini vur ötekine

herhalde kullanılabilecek en güzel söz
  • SLM ARKADAŞLAR ...BİR SORUM OLACKTI ONLİNE OYUN OYNARKEN DEFANS OYUNCULARININ ÖZELLİKLEDE GÖBEKTEKİ İKİ STOPERİN DEFANSTA KALMASINI NASIL SAĞLAYABİLİRİM..ADAM MARKAJI DENEDİM OLMADI..OYUN İCERİSİNDE DEFANS GERİ ÇEKİYORUM AMA HERZAMAN OLMUYOR OYUN HIZINDA GEÇ KALIYORUM ÇOĞU ZAMAN...BAŞKA BİR YOLU YADA TAKTİK AYARLAMADA HER HANGİ BİR YÖNTEMİ VARMI ACABA ..TAM DEFANS YAPINCADA OZAMAN GOL ATAMIYORUM ...BİLGİSİ OPLAN ARKADAŞ VARSA YARDIMCI OLURSASEVİNİRİM ..ŞİMDİDEN TEŞEÜR EDERİM
  • PES 2014 = Şahin

FİFA 14 = Mercedes

FİFA 13 = Ferrari
  • Pes basit ve oynanabilirliği yüksek bir oyundu gerçekçi yapalım diye 14 ü batırmışlar nedense FIFA'ya alışamadım Pes13'e devam.
  • Arkadaşlar selamlar. Bi tanıdıktan Fifa 14 ü ödünç aldım ama oyun açılana kadar donüyor. Sebebi nedir sizce. Bende de pes 14 vardı sıktığı için fifayı deneyeyim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Fifa 13
  • Fifa 12 kadar full fifa oynadım sonra futbol oyunlarına bir süre ara verdim şu aralar Pes14 oynuyordum ama beğenmedim şimdi fifa14 indiriyorum :)
  • Grafik motorunun değişmesi sebebiyle pes 2014 alıştığımız pes serisinden farklı olmuş.Yine de oynamaya değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SBJKN1903

Arkadaşlar selamlar. Bi tanıdıktan Fifa 14 ü ödünç aldım ama oyun açılana kadar donüyor. Sebebi nedir sizce. Bende de pes 14 vardı sıktığı için fifayı deneyeyim dedim.

YARDIM EDİN BEYLER
  • ben 2005' e kadar fifa oynuyodum ama 2006 da yeni motora geçince beğenmedim fifayı 2014'e kadar oynadım Pes in oynun tarzını daha çok beğendim ama şimdi fifa sağlam bi geri dönüş yaşadı tabi pes inde fifanın yaptığı hataya yeni arayüz motoruna geçiş yapma hatasıyla fifa da geliştrmiş olduğu oyun anlayışı ve yüksek grafiklerle pes in baya bi önüne adım attı :) ayrıca yeni nesil fifa da tamamen pes i sildi diyebiliriz adamlar çifte vuruş yaptı :) fifa candır
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.