Şimdi Ara

PES 2014 İnceleme Puanları Yayınlandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: niceman

quote:

Orijinalden alıntı: jemsbir

Ben size anladigim dilde soyleyim butun yorumlari okudum asinda su bi gercek artik fifa acik ara cok iyi ama pescilerin fifa ya gecememelerinde en buyuk sebeb pc ve cafeler size tavsiyem alin evinize bi konsol alin fifayi keyfinize bakin

şu konami güzelim serinin içine etti afedersin fifayı oynamamamın tek nedeni pesdeki akıcılık yoktu şimdiki pes fifanın çakması olmuş zaten alışmışım eski pese ama sonunda alıcam bi ps3 hem gta kasıcam hem fifa vurucam kırbacı gamepade yetti gari yaw :)

Dogru olan da bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PC de saydığınız lisans oynanış stat çim herşey ensek istediğinizi ekleyin yine yeni yeniden PES konsolu bilemem sattım gitti çoktan 1080p akar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Merhaba oyunu iki gun once aldim ve berbat bir oyun olmus. Saha cok kotu, oyuncularin tipleri hic benzemiyor. Kollar vucudundan ayrik kosuyor hepsi kabadayi gibi. Inanin yillardir fifa nasilmis diye bakmadim hep oes aldim oynadim dun aksam ilk defa fifa demosunu indirdim psstoreden. Konami 2014 te intihar etmis. Bundan sonra pes oyunlari eskisi gibi gozu kapali almam, oyuna cidden para verilmez. Gta5 ile takas edicem bir dukkan bulursam. Sunuda ekliyim pes 2013 fifa 2014 ten daha.iyi :)))
  • emre çay: 5/10 görseller için 5 yoksa oda yok oyun saha içinde çok kötü :(
  • pes3 ten beri müptelası olduğum pes serisinin en berbat oyunu olmuş , sanki oyunun taslağını yapmışlar ve üstünü geliştirmeyi unutmuşlar ateri oyunlarının 1 tık üstü gibi ,ama kalecilerin out kullanırken ki duruşu beni çok güldürdü onuda es geçmiyim.sanki konami şaka yaptı bikaç gün sonra açıklama yapacak getirin oyunlarınızı asilleriyle değiştirelim diye :) birçok şeyi hiç beğenmedim bazıları : çim saha (sanli halı saha gibi) , out daki kalecinin duruşu ve degaj atarken fifamsı birazda çizgifilmsi vuruşu,oyuncuların dengesiz hızlanıp yavaşlaması ,duran toplarda çıkan yön topları (muhtemelen iptal ediliyodur ama işin profesyonelliği topun nereye gideceğini hesap etmekteydi zaten ) kale ağları , corner kullanırken köşe direğinin yanında duran 2.direk çizgi hakemi :) neler neler ya :) beğendiklerim faullerde oyuncuların düşmesi,pas alırken yapılan geriye dönüşler,kalecilerin bazı kurtarışları ... ha bide kale direğinin yanındaki çimin üstünde duran reklamları PAİNT de yapmışlar herhalde.

• gittikde dahada kötüye giden bir pes, nerde pes6 ruhu...

• yağmurlu hava bile yok varmı böyle bir saçmalık ya, sözde yetirtirememişler neyini yetiştircen Allah aşkına bildin amatör oyun olmuş bu.Oyun açılırken uykusu geliyo insanın opera muzik neresinden bakarsan bak berbat olmuş,yazık günah orjinal alıp para verenlere..

• 1 maç yapamadım yazık sadece türkçe olması güzel başka hiçbiryönü güzel değil hersene daha beter ouyor aterimi oynuoruz 2014 yılına geldik görüntüye bak maca basladım acaba ayarlarını en düşüğemi aldım dedim kendi kendime cıkıp bida girdim ama en yüksekteymis para verip almayın bosa paranıza yazık
  • fifa berbat olmuş esas fifa ile pes arasındaki top sürüşlere topun ayakta aldığı biçime adamların koşusu pası şutlarına bakın.Pes 2014 tamamen gerçekçi.Fifa da bu gerçekçilik yok 99 daki top sürüşün aynısı burda mevcut.
  • Pes 2014 pişmanlıktır. Hiç güzel olmamış Pes 2013 daha iyi.

• pes 2014 hiç beğenmedim efsane olun hilesi söylerim
  • PES 2014, birhafta oynayin alisin, yorumlari sonra yapin. Bence en iyi PES oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Merhaba oyunu iki gun once aldim ve berbat bir oyun olmus. Saha cok kotu, oyuncularin tipleri hic benzemiyor. Kollar vucudundan ayrik kosuyor hepsi kabadayi gibi. Inanin yillardir fifa nasilmis diye bakmadim hep oes aldim oynadim dun aksam ilk defa fifa demosunu indirdim psstoreden. Konami 2014 te intihar etmis. Bundan sonra pes oyunlari eskisi gibi gozu kapali almam, oyuna cidden para verilmez. Gta5 ile takas edicem bir dukkan bulursam. Sunuda ekliyim pes 2013 fifa 2014 ten daha.iyi :)))

pes 2013 futbol oyunumuydu ?
  • pes 5 güzeldi adam yere düştümü taca attın mı sana topu geri veriyorlardı ve pes 13 iyiydi biraz animasyonlar düzeltip işlense ama fifayı sevmem 14 tamamen fifa olmuş cok acıdım nerden nereye biraz daha ugrassalar nba2k gibi tek kalacaklardı batırdılar
  • pes 14 su anda cok acale yapılmış sanki neden se bir cok müsteri oynuyor 6 . dakika ya girer girmez hemen pes 13 istiyorlar daha dükkanıma hiç fifa getirmedim ama bu gidişle getireceğim sanırsam
  • İlk pes oynamaya 1998 de basladım o gün bu gündür tek oynAdıgım oyun bu baska hiçbi oyun oynamıyorum batak okey dahi oynamıyorum.. Ancak su 2013 beni bu oyundan nefret ettirdi nasıl bi oyundur bu kendi kendine gol oluyor saçma salak şeyler oluyor kaleci arapas verse geciyor kale önüne yakın yerde adam bomboş ara pas atıyorum rakip oyuncunun üstüne gidiyor benim sinir olduğum olay şu daha oyun oynamasını 6 ay önce öğrenen biri beni yenebiliyor 3 maçta 1 maçta olsa.. almış reali sadece üçgen ve şutla oynuyor kısa pas yapmayı oyunu okumayı bilmiyor böyle bir oyuncu kimse kusura bakmasın beni 1000 maçda oynasak beni yenememesi lazım ben 2013 e üçgenin gücü diyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.