Şimdi Ara

PES 2014 [ ANA KONU ] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.968
Cevap
18
Favori
205.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben hep hızlı maç oynardımda şimdi baktım şu musabakalarda hepsi uygun değil diyor bir tek al açık hariç..musabakalara girmem için ne yapmam lazım anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

Orijinalden alıntı: 2gramşans

Bir şey sorucam ya ben bir ay olmadan önce oynarken pes2014 ü ara pası verirken veya şut çekerken yuvarlak çıkmıyordu geçen hdd yi değiştirdim bugün tekrar yükledim güncellemeleri falan yaptım ara pası verirken yuvarlak çıkıyor sol hep analogda oldumu hep sonuna kadar gidiyor alışkanlık olmuş adam gibi oynayamıyorum keza şut çekerken de öyle top nerye gidecek gösteriyorsun yuvarlak yüzünden bu yeni güncelleme geldi diye mi böyle oldu eskisi gibi olmayacak yani demi artık off

Kişisel ayarlarına girip şutları,pasları vs. temel yapmayı dene. Yeniden kurduğun için eskisi gibi gözüküyordur.

Çok teşekkürler ya ben de güncellemeden sonra geldi zannediyordum halletim olayı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tombombadil_07

quote:

Bir şey sorucam ya ben bir ay olmadan önce oynarken pes2014 ü ara pası verirken veya şut çekerken yuvarlak çıkmıyordu geçen hdd yi değiştirdim bugün tekrar yükledim güncellemeleri falan yaptım ara pası verirken yuvarlak çıkıyor sol hep analogda oldumu hep sonuna kadar gidiyor alışkanlık olmuş adam gibi oynayamıyorum keza şut çekerken de öyle top nerye gidecek gösteriyorsun yuvarlak yüzünden bu yeni güncelleme geldi diye mi böyle oldu eskisi gibi olmayacak yani demi artık off

Kişisel ayarlarına girip şutları,pasları vs. temel yapmayı dene. Yeniden kurduğun için eskisi gibi gözüküyordur.

Çok teşekkürler ya ben de güncellemeden sonra geldi zannediyordum halletim olayı

Alıntıları Göster

Önemli değil. Allah'ın bildiği kuldan saklanmaz.
  • Dlc 6.00 ne zaman çıkıyor?

• ARKADAŞLAR MOUSE KULLANAMIYOM OYUNDA NASIL AYARLANIYOR
  • arkadaşlar şu defans hakkında bana biraz bilgi verebilecek olan var mı neden beceremedim en son 2012 oynamıştım bu şekilde değildi

press yapıyorum fakat nedense hiç bir şekilde rakibin üstüne gitmiyor özellikle rakip oyuncu pas alınca benim defans mö mö etrafa bakıyor arkasında kalıyor topa hamle yapmıyor bir türlü

fakat ben hücum yaparken rakip her seferinde topu çok rahatlıkla ayağımdan alıyor hatta pas atırtmıyor yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: midpoint

arkadaşlar şu defans hakkında bana biraz bilgi verebilecek olan var mı neden beceremedim en son 2012 oynamıştım bu şekilde değildi

press yapıyorum fakat nedense hiç bir şekilde rakibin üstüne gitmiyor özellikle rakip oyuncu pas alınca benim defans mö mö etrafa bakıyor arkasında kalıyor topa hamle yapmıyor bir türlü

fakat ben hücum yaparken rakip her seferinde topu çok rahatlıkla ayağımdan alıyor hatta pas atırtmıyor yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

Pres yapma diye bişey yok sen sadece adamı karşılıyosun, daha sonra yaklaşıp uygun bir anda tackle tuşuyla topu kazanman gerek. Fifa'daki tactical defending'e benziyor ama daha iyisi.

• xtreme v3 cıkmıs torrent linki varmı acaba?
  • pes 2014 ü büyük ümitlerle aldım... ve baktım ki pes 2010' dan daha berbat nasıl becermiş anlamıyorum...
  • Pes 2014 çıktıgı günden beri hiçbir güncellemede düzelmedi.Kimse kendini kandırmasın oyun ilk güncellemesinden son güncellemesine kadar rezaletti arkadaslar.
  • Pro evolution soccer 2014 - world challenge DLC' sini orijinal oyun için nereden bulabiliriz ? Steam 'da buldum fakat Türkiye 'ye açık değil.
  • Aylardan sonra bir maç atayım dedim ve açtım oyunu, paslar, şutlar, top sürmeler, kaleciler, yapay zeka, sürekli çarpışan adamlar, başka da bir şey kalmadı zaten.

Kısacası Güncelleme = İçine sıçmı.lar........
  • PES zaten kendini bitirmişti. Master Lig diyorlar ama bu kadar dandik Master Lig olamaz. Oyuna ilk başladığım da Master Lig yapiyim dedim bütün oyuncu güçleri +95 olan takımım en güçsüz rakibi en fazla 1-0, 2-1 yenebiliyor (maçı atla) tamamen saçma bir oyun
  • Arkadaşlar pc de pes 14 ü steam vasıtasıyla ilk kez kurdum.Settings ayarlarını bir türlü bulamıyorum.Orjinal olmayanlarda konami dosyasının içindeydi bunda ise boş.Nasıl joistik ve ekran çözünürlüğü ayarlarını yapacağım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar pes 14ü bırakan filan varsa ıd şifresini verebilirmi fifa oyuncusuyum ama denemek istiyorum ? teşekkürler
  • nasıl oyun yapmışlarsa 60lık oyuncu yok hep 70 ve üstü oyuncuları şişirmişler 2013 de böyle değil di ne aynıki zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 22 Ağustos 2014; 5:40:31 >
  • Salı bakımında Konami yine çuvalladı.
    Oyun hem hızlanmış hemde kale vuruşu ile ofsayta yakalanmadan gol atmak geri gelmiş.
    Online da sürekli maçlar bu şekilde.

• arkadaşlar nette aradım bulamadım,

pese tekrar dönüş için pes 14 crack ındırdım, saçma bı gamepad ıle oynuyorum ama tuşlarda sanki gecime var gibi özellıkle top rakıpteyken sol arka tuşa basıp pres yapan oyuncu seçiminde bariz bir gecikme oluyor.

ounun kendi hatası mı yoksa benım donanımsal problemım mı
  • Konami orjinal pes14 sahiplerine pes 2015 i bedavaya versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYAKKABI_KUTUSU -- 18 Eylül 2014; 12:09:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piocu

Konami orjinal pes14 sahiplerine pes 2015 i bedavaya versin

obaa hakikaten haklısın ama firmayı kapatırlar yine de böyle bir şey yapmazlar
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.