Şimdi Ara

PES 2013'te en iyi takım ve taktik? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
260.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CrueLEffect

Bence en iyi takım real madrid'tir.Oynadığın taktiğede bağlı tabi ama kanatlara kaka di maria kaka yerine benzemayıda kanat oynatabilirsin.En ileri ronaldayı koy(gf olarak) kanatlardan ronaldoya ara parası at her ara parası gol olur

Alıntıları Göster
    klasik almanya ile yenemeyeceğin takım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan 3

klasik almanya ile yenemeyeceğin takım yok

Alıntıları Göster
    Olympiakosta 4-4-1-1 . Paokta 4-3-3
  • quote:

Bence en iyi takım real madrid'tir.Oynadığın taktiğede bağlı tabi ama kanatlara kaka di maria kaka yerine benzemayıda kanat oynatabilirsin.En ileri ronaldayı koy(gf olarak) kanatlardan ronaldoya ara parası at her ara parası gol olur

Alıntıları Göster
    en sağlam defans hangi takım ?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Manchester City der geçerim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Juventus ve Real Madrid
  • tabıkı madrıd.pas şevıyosan barca.hem pas hem orta vs sevıyosan cıty. Hızlı oyun ıstersen bayern. Sut manyagı yapcam dersen juventus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beb0p

tabıkı madrıd.pas şevıyosan barca.hem pas hem orta vs sevıyosan cıty. Hızlı oyun ıstersen bayern. Sut manyagı yapcam dersen juventus.
    konu hortlamış. Konuyu açan adam 1 mesaj atmış en son 11 ay önce girmiş.

he biz takılıyoruz konuyu açan adamı boşver derseniz bende söyleyeyim takım mancity tabiki
  • yok kardes bence madrıd valla ezıp gecıyor aguero benzemadan daha ıyı kompany pepeden fakat yıne hala madrıd
  • Real Madrid
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marshall_Mathers

Real Madrid
    strandart kullanıcıya göre real madrid benim gibi sacma sapan yok ara pasına bas agueroya ronaldoya gelsin gibi pasları tutmayı biliyorsan bayern münih derim çünkü defanası hızlı bide robben var oyunun en iyi adamı
    bide adam kaçırmaları adam tutmaları biliyorsan bayernle oyna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim1996 -- 20 Mart 2014; 17:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim1996

strandart kullanıcıya göre real madrid benim gibi sacma sapan yok ara pasına bas agueroya ronaldoya gelsin gibi pasları tutmayı biliyorsan bayern münih derim çünkü defanası hızlı bide robben var oyunun en iyi adamı
    bide adam kaçırmaları adam tutmaları biliyorsan bayernle oyna

Alıntıları Göster
    real madrid 4-3-3 top çevirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shellder47 -- 23 Mart 2014; 2:11:28 >
  • alayı hıkaye her takıma aynı taktık gıtmıyor eger oyunu ıyı bılırsenız en ıyı takımın barca oldugunu anlarsınız
  • real madridle 4 2 3 1 herkesi deşersiniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

real madridle 4 2 3 1 herkesi deşersiniz :D
    Pes 2013 te 2 ye 2 internet üzerinden rakip bulup oynamak daha eğlenceli oluyor genelde arkadaşlarımla bu şekilde oynuyoruz şu sıralarda büyük çoğunluk Real Madrid üzerine yoğunlaşmış durumda oyunu az biraz çözen birisi Ronaldo yu tek forvet olarak oynatıp ara paslarla çok rahat gol bulabiliyor ben çoğunlukla Juventus, Manchester City, İtalya, Fil Dişi Sahilleri' ni tercih ediyorum ama aralarında en verimlisi (defansif ve ofansif anlamda) Manchester City diyebilirim. Taktiğe gelecek olursak herkesin farklı bir oyun yapısına sahip olduğunu düşünüyorum sonuç olarak taktiğinizi oyunu çözmeye başladıktan sonra yavaş yavaş oturtacaksınız buna deneme yanılma da diyebiliriz. Konunun eski olduğunu biliyorum ama ilgimi çeken bir konu olduğu için ve en son 24 Mart 2014 te mesaj yazıldığından dayanamayıp şahsi görüşümü yazma gereğinde bulundum saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafatarya -- 31 Mart 2014; 15:14:12 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bence en iyi takım Real Madrid.
    Güncelse eğer Casillas-Fabio Coentrao-Sergio Ramos-Pepe-Marcelo-Xabi Alonso-Modric-Di Maria-Ronaldo-Bale-Benzema
    4-2-3-1 Hızlı Kontraatak C.Ronaldo'ya at topu zaten gerisi kolay!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suha313

Bence en iyi takım Real Madrid.
    Güncelse eğer Casillas-Fabio Coentrao-Sergio Ramos-Pepe-Marcelo-Xabi Alonso-Modric-Di Maria-Ronaldo-Bale-Benzema
    4-2-3-1 Hızlı Kontraatak C.Ronaldo'ya at topu zaten gerisi kolay!

Alıntıları Göster
    Bence de en iyisi madrid ama hazarddan dolayı chelseayle oynuyorum çok iyi şut ve frikik atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

en sağlam defans hangi takım ?

Barcelona pique puyol
  • fbden örnek verin full fbli olsun
  • fbden örnek verin full fbli olsun
  • Ben galatasarayla ingiltere liginde oynuyorum ve cok iyi hemde zorlu bir lig sarıyomu sarıyo takım kadrosuda şöyle

______________________________BURAK_________PATO_________________________________

_________MARCO MARİN______________________________________REUS (Okadar iyi bir oyuncu ki çabucak gelişiyor ve çok iyi faul yaptırıyor kendine)_______

______________________________SELÇUK____SNEİJDER_________________________________________

______HAKAN B.__________________________________________________SABRİ_______

_______________________SEMİH_______________NOHUI__________________________

______________________________MUSLERA_____________________________________________

ÇOK İYİ GİDİYOR ARA SIRA YENİLİYORUM AMA OLSUN SARIYO....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.