Şimdi Ara

Pes 2013 Windows Çalışmayı Durdurdu Hatası [ÇÖZÜLDÜ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
274.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ycg35

quote:

Orijinalden alıntı: lethe_57

aylardır çatır çatır oynuyordum, 3 gündür hata veriyor ve kapanıyor.
    futbol yaşamında oynuyorum, günleri ileri alıyorum, 2-3 gün geçince kapanıyor.
    ilginç ve anlayamadım.

aynen benimde öyle olmaya başladı bir çözüm bulabildiniz mi ?

aynı sorun bende de oldu. 2024 yılına kadar geldim. 1 gün atlatınca oyundan atıyor. Var mı bir çözümü?
  • Bende 2017 yılının Aralık ayında Milanla oynayacağım maç için ileri dediğimde takvimde milanın üzerine gelip çalışmayı durdurdu hatası alıyorum... Çözüm lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanbaba95

Pes 2013 Windows Çalışmayı Durdurdu Hatasının çözümü şu şekilde;
    Denetim masasına giriyorsun. sistem ve güvenliğe gir. windows güvenlik duvarına gir. ordan soldaki menüde gelişmiş ayarlara tıkla. acılan sayfada giden kuralları görüceksin. ona tıkla. bir liste acılacak. bu sefer sağ taraftan yeni kural sekmesi var. ona tıkla. bir pencere acılacak. program işaretli olucak. ileri diyosun. daha sonra programın yolu diye bir şey cıkcak. gözattan program files konami pes 2013.exe yi seç. ( program filestaki pesi seç ama masaüstündeki degil.) seçtikten sonra ileri de gene. çıkan pencerede bağlantıyı engelle seçeneğine tıkla ve ileri de. çıkan sayfdaki tüm kutucukların işaretli olduğuna emin ol değilse hepsini işaretle ve ileri de. ad kısmına istediğin bi adı ver ( ben pes 13 yazdım). son de. ve oyuna gir.
    VE SORUN ÇÖZÜLDÜ..........

Arkadaşlar intel core 2 duo 4gb ram, 64 bit işletim sistemi, 2 gb mobil intel 4 series chipset ekran kartlı, win 7 pro var bilgisayarımda.
    pes 2013'ü bir türlü çalıştıramıyorum. maça gireceğimde Pes 2013 Windows Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum. herşeyi denedim. dt07. dosyasını indirdim, crack yaptım, uyumluluk denedim ama bir türlü sorunu çözemedim.
    birde oyunun yeterlliliklerinde ekran kartını 64MB görüyor.
    bu sorunları nasıl çözebilirim. Şimdiden cevaplar için tesekkür ederim.

• sorunun çözümü için kitserver 13 dosyasını indirip pes 13 klasörünün bulunduğu yere atın manager.exe yi açın attach ve deattach tuşlarına sırasıyla 5-6 kez basın artık oynayabilirsiniz.
  • MERHABA beyler,

bilgisayardan>özellikler deneyip yapamayanlar, denetim masasıdan yapamayanlar internette bunları soyluyorlar zaten denemişsinizdir. bunları yaptınızda olmadıysa ekran kartınızı güncelleyin cünkü ben denedim calıştı tüm sorun ekran kartında deneyin... :)

ekran kartı düsük gösteriyorsa masaüstü>sağ tıkla>nvidia denetim masası> 3D ayarları> acılan sayfada yüksek performansı nvidia secin tmmdır:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdvn_61 -- 19 Ekim 2014; 13:31:51 >
  • ydgr4 Y kullanıcısına yanıt
    Kardeş aynısı bana oldu giriyorum girerken minimun şeleri karşılamıyor diyor bilmemne bilmemne pc özelliklerim :İşlemci Türü: Core i5-3230M (2.60 GHz/3.20 GHz Turbo)
    İşletim Sistemi: WİNDOWS 8.1 64bit
    Dahili Bellek: 4 GB DDR3 (1600MHz) - Max. 16 GB
    HDD: 500 GB SATA
    Ekran Boyutu: 15.6 LED arka aydınlatmalı Toshiba TruBrite® HD TFT Yüksek Parlaklıkta ekran
    Dahili Sürücü: DVD-Super-Multi (+-R DL)
    Ekran Kartı: Intel HD 4000 Grafik kartı
    Diğer Özellikler: DTS® Sound™ ile geliştirilen dahili stereo hoparlörler / HD web kamera / Çok fonksiyonlu TOUCH Pad ama maçlara girerken durduruyo çözüm bulnursa sevinirim buarada pc nasıl ????
     Pes 2013 Windows Çalışmayı Durdurdu Hatası  [ÇÖZÜLDÜ]

• benim pes 2013 de kodroyu düzenleme listesine girer girmez durduruyo nasıl düzelte biliriz biyardım
  • Ayni sorun bendede var indirdim tablete kurdum aciliyor hatta bazi modlarda oynuyor ama analig ve efsanede girmiyor calismayi durdurdu diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen 2 yıl önce aynı sorunla karşılaştım. Aşağıdaki makaleyle çözebildim. Eğer hala aynı sorunu devam eden varsa okusun.
    https://www.webgazi.com/pes-2013-calismayi-durdurdu-hatasi/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.