Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
28
Favori
390.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizden ricam yeni çıkan PS3 Pes 2013 yamalarını buradan paylaşıp yorumlarmısınız? hem konumuz güncel kalır hemde hangi yama iyi hangi yama kötü anlayıp ona göre indiririz ben netten araştırdım kafam allak bullak oldu :( en som kendi yamamı yapıp İngiltere ve Portekiz ligini komple lisansladım, ama burada Bundesliga olduğu söyleniyor alman ligin en çok istediğim liglerden... şimdiden paylaşan herkeze teşekkürler...

Bu arada FOREVER PES :D
  • Wenb nin yeni yama 4 defa makinenin takılmasına yol açtı bende de. Bende sildim. Yüklemesi bir saate yakın sürdü. Şunu söyleyeyim indireceklere kadrolar çok garip dizilişler falan. Mesela dortmund da saçma sapan adamları(kadroda gücü düşük) onbir oynatıyor. Sanki başka bir yamayı çevirip buna mı uyarlamışlar anlamadım. Önceki yama da profili falan siliyordu bunda o yok ama ben bu seferkini beğenmedim. Bir hafta daha beklenip adam akıllı yama ile oynamak daha mantıklı. Arkadaşlar bu arada pes in ispanyol bir sitesi falan varmı yama çıkaran. Liga adelante için istiyorum?
  • WENB yamasını indirdim şu an 2. versiyonunu kopyalıyorum yaklaşık 800 küsür dosya var multipla copy olmasaydı bunu kurmak için 1,5 saat giderdi abartısız.

Statlar formalar amblemler mükemmel bir yamaya benziyor ilk yamadan memnun kaldım ikincisinide deniycem birazdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasanalikaldırım3

Beyler WENB yamasının bugün yeni versiyonu çıktı ama boşuna indirmeyin oyunu hem yavaşlatıyor hemde donduruyor,şuan en uygunu Paul'un yaması onada pazartesi güncelleme gelicek bundesliga takımları falan olucak.

Sen bu yamayı kurmadan önce başka yama kurmuşmuydun? Çünkü başka yamalarla karıştırınca donmalar oluyorda

Hocam wenb yamasını geçen hafta kurmuştum,şimdi başka bir yama kurucağım zaman bu eski yamayı komple sildiğimde onlıne bilgilerim gitmez demi..1000 Puanım şu anda oml de rüya takım kurmuş bulunuyorum silinirse kafayı yerim kesin..

Birşey olmaz ben her yama öncesi siliyorum online bilgiler saklı kalıyor zaten.. Yama şimidye kadarki en doğru yama olmuş yerli takımlar hariç bir çok takımın kadrosu doğru, bundesliga ve championship ligleri kadrolarıda gördüğüm kadarıyla tamam.. Euro takımlarına Bate ve Anzhi eklenmiş..

aslında oyunun genelınde sorun yok fakat belırlı bolumlerde makıneyı donduruyor yüklediğim sitedede bir kaç arkadaş bu konudan yakınmış başka yamada yoktu mecbur Paul'u yükledim

• quote:

Orijinalden alıntı: evox10

quote:

Orijinalden alıntı: sefalonely

quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

ne kadar seviyesizce ve çirkin bi fotoğraf

unutmamışız sevgili hocam (:

ne var bunda adamlar satmayan oyunu tekrar standa koymamışlar :)

Victor reyiz valla yatacak yerin yok ancak kireç dökelimki toprak seni kabul etsin

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

quote:

quote:

Beyler WENB yamasının bugün yeni versiyonu çıktı ama boşuna indirmeyin oyunu hem yavaşlatıyor hemde donduruyor,şuan en uygunu Paul'un yaması onada pazartesi güncelleme gelicek bundesliga takımları falan olucak.

Sen bu yamayı kurmadan önce başka yama kurmuşmuydun? Çünkü başka yamalarla karıştırınca donmalar oluyorda

Hocam wenb yamasını geçen hafta kurmuştum,şimdi başka bir yama kurucağım zaman bu eski yamayı komple sildiğimde onlıne bilgilerim gitmez demi..1000 Puanım şu anda oml de rüya takım kurmuş bulunuyorum silinirse kafayı yerim kesin..

Birşey olmaz ben her yama öncesi siliyorum online bilgiler saklı kalıyor zaten.. Yama şimidye kadarki en doğru yama olmuş yerli takımlar hariç bir çok takımın kadrosu doğru, bundesliga ve championship ligleri kadrolarıda gördüğüm kadarıyla tamam.. Euro takımlarına Bate ve Anzhi eklenmiş..

aslında oyunun genelınde sorun yok fakat belırlı bolumlerde makıneyı donduruyor yüklediğim sitedede bir kaç arkadaş bu konudan yakınmış başka yamada yoktu mecbur Paul'u yükledim

WENB yamasını denedim Alman takımları ve İngiltere 2. ligi eklenmiş başarılı olmuş fakat arkadaşlarında dediği gibi bazı takımların ana kadroları değişik gerçi siz onları düzelticeksiniz.

Onun harici iklk bir alman takımı seçtiğimizde kısa bir hdd den okuma sürecxi oluyor onun harici bbekleme olmuyor 800 küsür dosyayı tamamen kopyalayıp eski verileri silmediyseniz sorun yaratmış olabilir. WENB yamalarını 2010 dan beri kullanıyorum genelde sorunsuz çalışırlar , PEs 2010 u hala oynayan arkadaşlar varsa yeni yamasıda çıkmış bloglarında güncel kadrolar mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

ne kadar seviyesizce ve çirkin bi fotoğraf

butun fifalar satılmış pesler aynen duruyor.

dememızımı beklıyorsunuz

• Dün fifayi online oynadım oyun fifa12 den kötü hızlanmış ve kontrol sanki sizde değil sistemsiz topu ayağından açıyor oyuncular cook acayip olmuş 2 maç sonra açtım master lige devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna oturduğumu canım kalkmak istemiyor resmen,zaman ne çabuk geçiyor farkında değilim valla Hemde oyunu offline oynuyorum,multisini oynasam kim bilir artık ne zaman kalkarım oyundan :) çok uzun zaman olmuştu bu duyguları yaşamayanı,tekrar hoş geldin efsane
  • Bir haftasonumuz var. Sabah erken kalktık oynayalım diye.
    10 dakikada bir oyun kopuyor. İşin ters tarafı puanlarda gitti.
    Bir server olayını çözemediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

Dün fifayi online oynadım oyun fifa12 den kötü hızlanmış ve kontrol sanki sizde değil sistemsiz topu ayağından açıyor oyuncular cook acayip olmuş 2 maç sonra açtım master lige devam.

ona first touch deniyor futbolcular robot gibi değil topu kontrol etmek için l2'ye basman lazım .Gerçekte de böyledir bu
  • PES 2013'ün o kadar çok eksiği ve saçmalığı var ki. Neredeyse her modunda sorunlar, sıkıntılar var.

Fakat şunu söyleyeyim. İki oyunu da oynayıp, sadece saha içi faktörleri ve oynanışı göze aldıktan sonra FIFA 13'ün PES 2013'ten daha iyi olduğunu söylemek için ağır fanboy olmak lazım sanırım.

Her türlü oyun dışı eksikliğini, saçmalığını kabul ediyorum PES serisinin. Ve hatta FIFA 12'nin oynanış olarak da (bana uymasa da) iyi bir oyun olduğunu kabul edebilirim fakat PES 2013 salt oynanış ve fizik açısından öyle ağır basıyor ki FIFA 13'e, hangi oyunu önce alacağıma karar vermek için ikisinin de demosunu indirdiğimde FIFA 13 beni şoke etmişti. Mahvetmişler 12'nin oyun hızını.

Sadece saha içi bakımından PES 2013'ün harika bir oyun olduğunu düşünüyorum. Kontrolleriyle, oyun hızıyla, oyuncuların ağırlıkları ve hareketleriyle istediğim gibi bir oyun.

Bir çok arkadaşın PES lisanslarından ve oyun modlarındaki eksikliklerden şikayet ettiğini biliyorum. Fakat bir kez Master League Online ile başlayın PES 2013 oynamaya, ne dediğimi anlayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avery

PES 2013'ün o kadar çok eksiği ve saçmalığı var ki. Neredeyse her modunda sorunlar, sıkıntılar var.

Fakat şunu söyleyeyim. İki oyunu da oynayıp, sadece saha içi faktörleri ve oynanışı göze aldıktan sonra FIFA 13'ün PES 2013'ten daha iyi olduğunu söylemek için ağır fanboy olmak lazım sanırım.

Her türlü oyun dışı eksikliğini, saçmalığını kabul ediyorum PES serisinin. Ve hatta FIFA 12'nin oynanış olarak da (bana uymasa da) iyi bir oyun olduğunu kabul edebilirim fakat PES 2013 salt oynanış ve fizik açısından öyle ağır basıyor ki FIFA 13'e, hangi oyunu önce alacağıma karar vermek için ikisinin de demosunu indirdiğimde FIFA 13 beni şoke etmişti. Mahvetmişler 12'nin oyun hızını.

Sadece saha içi bakımından PES 2013'ün harika bir oyun olduğunu düşünüyorum. Kontrolleriyle, oyun hızıyla, oyuncuların ağırlıkları ve hareketleriyle istediğim gibi bir oyun.

Bir çok arkadaşın PES lisanslarından ve oyun modlarındaki eksikliklerden şikayet ettiğini biliyorum. Fakat bir kez Master League Online ile başlayın PES 2013 oynamaya, ne dediğimi anlayacaksınız.

Yerinde tespit

• quote:

Orijinalden alıntı: Avery

PES 2013'ün o kadar çok eksiği ve saçmalığı var ki. Neredeyse her modunda sorunlar, sıkıntılar var.

1) defansın arkasına atılan her topa defansın yanyana bile olsa rakip oyuncuyla geriden gelip yetişemeyeşini,
    2) x çift basınca hemen hemen hepsine sarı kart verilmesine
    3) kalecilerin karşı karşıya pozisyonlarda çok kolay şut fake-iyle gol yemesine
    4) oyuncuların R1 ile hızlanmada problem yaşadığından
    5) oyundaki taktik hazırlamadaki özgürlüğün bile alınıp, hazır taktikler diye bi saçmalıktan
    6) Kafa-gol olayını anlamsız şekilde bitirmelerinden
    7) Avantaj kurallarına bir standart getirelememesinden
    7) Online-daki anlamsız kopmalardan filan da bahsetseydin keşke...

Yamayla bunlar düzeltilebilir mi bilmiyorum artık! (Özellikle kaleciler ve defans arkası olayı mutlaka düzeltilmeli)...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Dün fifayi online oynadım oyun fifa12 den kötü hızlanmış ve kontrol sanki sizde değil sistemsiz topu ayağından açıyor oyuncular cook acayip olmuş 2 maç sonra açtım master lige devam.

ona first touch deniyor futbolcular robot gibi değil topu kontrol etmek için l2'ye basman lazım .Gerçekte de böyledir bu

Top ayağımdayken ve hızlı koşmuyorken bile ayağından açıyor hızlı koşarken hiç durmuyacak gibi hissiyatı var acayip açıyor topu ve oyun gerçekten hızlı kontrol altına alamıyorsun.Fifa12 deki hız gayet iyiydi.Dediğim gibi çok fazla oynamadım içime de sinmedi.Her sene fifayı belli bir süre oynuyorum ama fifa12 bu oyundan daha iyi görünüyor şu an bana.

• Ankarada en uygun nerede bulabilirim pes 2013 ü ey forum ahalisi ?
  • Arkadaşlar başta kalecilere laf söylüyorduk fakat kaleye petr cech'ı aldıkdan sonra fikirlerim tamamen değişti nasıl bir kalecidir bu gol yemiyor Oyunda kötü kaleciler son derece berbat yalnız,omle de ivaneşşek ile baya sinir olmuştum ilk başlarda
  • Bu lig olayı gelmedi mi daha ben arkadaşlarımla lig yapamayacak mıyım. Ben online oynamak zorunda mıyım arkadaş
  • Arkadaşlar bu ML'deki otomatik save olayını nasıl çözücez ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Senin ilk dokunuş dediğim yenilik yıllardır pes te var topu adam akıllı havadan veta yerden indirmek veya önüne alman için R2 + bir yön tuşuna basıyosun. Bu sene R3 te eklenmişbir topa 4 farklı kontrol seçeneği eklenmiş. Eski fifa serilerinde çalım hareketi dahi yoktu bu sene pes ten hızlı neredeyse oyun yani neyi saçmalık diye eleştiriyosanız aslında yenilik diye şu an onu oynayıp övüyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.