Şimdi Ara

Pes 2013 nvidia ekran kartı sorunu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Günlerdir sorunla uğraşıyorum , internette de bakmadım yer kalmadı.

nvidia 860m ekran kartım var , windows 8.1 yüklü
    Pes 2013 ne yaptıysam hata veriyor , ekran kartınız yetersiz diyor
    crack , güncelleme , birincil olarak ekran kartını seçme gibi bir sürü yol denedim
    ama ekran kartını gormuyor , varmı tecrübesi olan ?

• Aynı sorun bende var ne yaptıysam olmadı GeForce 840m ekran Kartı var benimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler windows 10 bilgisayarım casper nirvana gt 840 işte, nasıl çözüldü anlamadım bir çok forumda çözüm olmamış bir şekilde şuan pes 2013 oynayabiliyorum ne yaptığımı söyleyeyim, güncellenemeyen ve üşenip ilgilenmediğim nvidia experienceye baktım hata veren nvidia geforce experience programını sunucuya bağlanamıyor hatası veriyordu bağlantı sorunu şeklinde denetim masası program ekle kaldırdan nvidia geforce experience yi sadece kaldırdım sonra google dan nvidia sitesine girdim
    geforce experience 840 falan seçtim tam hatırlamıyorum detayları onu indirdim başarılı şekilde kuruldu bu sefer bağlantı hatası gibi hatalar vermedi sonra experience kurulunca program açıldı bitane güncelleme çıktı onu güncelledim siyah programın içinde yeşil buton var oradan
    biraz kötü anlattım
    neyse güncellemede olduktan sonra experience programı içinde, oyunlar sekmesine geçtim oradan oyunları tarattım pes 2013 çıktı onu senkronize et tıkladım
    şimdi oyuna sağ tıklıyorum run with grapchis proccesor dan high performance nvidia seçiyorum ve sorunsuz açılıyor şuanda şoktayım
    yapamayanlar mail adresim sinanzx@gmail.com - 05.02.2016

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.