Şimdi Ara

PES 2012'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         PES ve FIFA arasında bu yıl yaşanacak olan büyük rekabete az bir zaman kala, her iki taraf da kozlarını masaya yatırıyor. Ardı ardına ulaşan detaylar yeni sezonun ne gibi yenilikler getireceği hakkında fikir edinmemizi sağlarken, oynanış videoları bu yenilikleri görsel olarak tecrübe etme şansını bizlere sunuyor.

PES 2012'nin bu off-screen oynanış videosunda; daha akıcı oynanış, gerçekçi top fiziği ve topa sahip olma hissi, yapay zeka gibi önemli detaylar ön plana çıkmış. İzleyeceğiniz videonun ardından tüm bu noktalar hakkında yakaladığınız önemli detayları bizimle paylaşabilirsiniz. 

• KONAMI bence çıkarmasın bu sene oyunu, kendileri için daha faydalı olur.
  • Sürekli aynı pas animasyonları görücez galiba.
  • rop fizigi ... topa vurma anımasyonları ..yapay zeka yı geliştirmişler bakınca bıle çok barız bellı oluyor...

deep dream sen nasıl bir fanboysun... :? çıkarmasa nasıl daha faydalı olucak :? nasıl para kazanıcak... pesi kimse almıyormu zannedıyorsun... :?
  • @stun evet ben aşırı PES seven bir fanboy olarak söylüyorum bunu ISS den beri PES oynuyorum bu kadar rezalet bir oyun görmedim, ben burada top fiziği değil sadece ataklarda gelişme gördüm gerisi fos
  • 6. saniyede messinin koşuşunu görünce kapadım videoyu
  • Boş ...
  • bu ne yaaa resmen rezalet pes 11den bi farkı yok.Fifa karşısında hiç şansı yok..
  • Güzelim serinin içine nasıl edilir Part 2.
  • Her ne kadar rakip firma da olsa Konami'nin bu hale geldiğini görmek cidden üzüyor insanı. Oyuna bakarsak, gözle görülür bir gelişme pek göremedim. Hatta topun havada hareketi sanki daha da yavaşlamış. Daha balonvari hareket ediyor top. Şimdi kimse yapay zeka falan filan demesin. Gördük yapay zekayı. Oyuncu, oklarla gösterilen yerlere gidebilsin diye rakip oyuncular ellerinden geleni yapıyorlar. Bu mudur yani Fifa'yı ezecek oynanış. Ezmeyi bırak yanına yaklaşsa bile yeter. Ama nerdee...

Kusura bakmasınlar ama küçük değişiklikler ancak küçük insanları tatmin eder.
  • deep dream

hiç birzaman oyunu çıkarmamaları kendılerı için iyi olamaz bukadar saçma yorum yapabılıyorsun ya... bn bunu anlamış deılım... oyuna ne dersen de ama çıkarmasa kendılerı için daha iyi olur diyemessın .. çunku dırek zarara sokar o fırmayı ... nba jam gibi dandık basket oyununu surmedıler pıyasaya ne kadar zarar ettıler....
  • @stun sende ciddi ciddi öyle dediğim anladın yani :)) çıkarmasınlar derken hani dediler ya fifayı ezecek oynanış ile geliyoruz diye, bu mudur oynanış ? Kimse kimseyi kandırmasın verdikleri sözü yerine getirmiyorlarsa çıkarmasınlar oyunu daha iyi

oyunda sadece atak kısmı daha gelişmiş, grafikler geliştirilmiş oyuncular zombi, pas sistemi yine aynı değişen birşey yok
  • Açıkcası ilk yayınlanan resmi PES videolarında ki yok defans şuraya koşacak yok şu adam şöyle yapacakdan başka birşey yok sanırım bu sene PES'te.Açıkcası youtubeda rastgelse şu video Pes 11 diye izlerim.Yine FIFA anlaşılan hemde açık ara.
  • Pes olmasaydı şuanda güzelim Fifa yı oynuyor olmazdık arkadaşlar. Herzaman rekabet iyidir. İlk başlarda pes daha iyiydi ama EA dersini alıp iyi çalışıp bize muhteşem bir dönüş yaparak gerçek futbol hissini tattırdılar. En iyi futbol oyunu şuan için Fifa fakat ileride belki pes tekrar atağa geçebilir...
  • oyunu test edip oynamadıktan sonra boş ve anlamsız videolara bakıp yorum yazmak video izleyip oyun alıyorsanız orası başka tabi =)
  • fifa karşısında hiç şansı yok..
  • Yapay zeka geliştir diyen arkadaşlar lütfen 3:04 deki olayı yorumlar mısınız? Bu sürekli oluyor çünkü oyuncular toptan bihaber sadece kalas gibi koşuyor! Önündeki topa dokunmayarak bizi zaten 2 senedir çileden çıkarıyor bu yapay zeka.
  • kim tamamını izler ki :D
  • yahu beyler saçmalamayın . biraz dürüst olun ya adamlar yapayzekayı düzeltmişler bu açıdan bakınca gayet güzel duruyo.nasılda hemen yerden yere vuruyonuz anlamıyorum.hele bi oyun çıksın elimize alalımda ondan sonra konuşalım
  • BSC Misafiri
    18.07.2011 14:13:50

dokunamayarak deil... gerçekte de oluyor bu... koşu yonunun tersıne hızlı gelınce birden dönemessin... hem ondan sonrakı olay çok hoş... pes 11 de benı deli eden olay.. ayagına çarpıyor ama topa koşmuyorlardı ... şimdi topu sahıplenme çabası var....

bu sene fifa 12 pc ile aynı olursa pc ye korsan ındırmeyı olmassa . ps3 e almayı duşunuyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.