Şimdi Ara

PES 2011 BİLİNMEYENLER VE PÜF NOKTALARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
114.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER PENALTI ÇOK BASİT TOPA KOŞARKEN BİRKAÇ ADIM YUKARI YA DA AŞAĞI BASILI TUTUYORSUNUZ (KAMERA YUKARDAN YANDAN GOSTERİRSE SAĞ YA DA SOL) YONE BASTIKTAN SONRA GERİYE DOĞRU BASIP ÇEKERSENİZ TEKNİK VURUYOR VE KALECİNİN KURTARMASI NERDEYSE İMKANSIZ PENALTININ BUNDAN BAŞKA ATILIŞ ŞEKLİ YOK-----------
  • tek tek deneyeceğim
  • bunu klavyeden oynamak ve şu tuşları denemek insanı çileden çıkartıyor.oyunu resmen silmek üzereyim,c ronaldoyla kosup giderken yandan 40 yaşındaki geberik bi adam gelip çaaat diye ayağımdan topu alıyor uyuz etti beni oyun.
  • Sol ya da sağ Kanattan o kanatta ters ayakla oynayan oyuncunuz ile koşarak 3 defa orta açma (B) tuşuna basın. Yerden gelen topa sadece dokunun (: Her pozisyonunuz olmasa bile 3/1 gol olma şansı var
  • yerden orta açma ve duvar pası yapmadan adam kaçırmayı nasıl yapıyoruz?
  • cnryldz bildiğim kadarıyla öyle direk adam kaçırma gibi bir tuş yok (sanıyorum fifa da varmış?)
    bunun yerine oyuncu desteğini 18 lere çıkardığınız da top sürdüğünüz oyuncunun etrafındaki oyuncuların sürekli ileri/desteğe çıktıklarını bu sayede de adam kaçırma gibi pozisyonlara girebilirsiniz diye düşünüyorum..
  • Xandarian arkadaşla maç yaparken o uyguluyor ama bir türlü söylemiyor bana :) dediğinizi deniyeceğim.

Bir soruda baraja adam ekemeyi nasıl yapıyoruz?
  • PS3 te L2 + Yukarı yön tuşuna basarsan barajdaki adam sayıısını arttırabilirsin
  • teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

yerden orta açma ve duvar pası yapmadan adam kaçırmayı nasıl yapıyoruz?

Yerden orta açmayı bi üst mesajımda yazmıştım. 3 kere seri bir şekilde orta açma tuşuna basıcaksınız.
  • penaltı sistemini bilmeyen aradaşlar için açıklamak istedim öncelikle kare tuşuna nekadar bastığınızın hiçbir önemi yok kare şutunun tek mantığı oyuncuyu penaltı için harekete geçirmek olmş daha snra oyuncunun arkasından görerek penaltı kullandığımızı varsayalım kare ye basıp oyuncuyu penaltı atmak için koşturmaya başladgmzda ılk olarak ck sert basmadan yönü secıyoruz ardından sert vurmak ıstıyorsak yukarı yavaş ama klas vuruşlar yapmak ıstıyorsak ta asagı tusuna basıyoruz bilmeyen arkadaşlara yardımı olur belki
  • tesekkkurler deneyeyim.
  • ps3 yeni aldim.. LB R1 RT LT gibi tuslar hangileri:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

ps3 yeni aldim.. LB R1 RT LT gibi tuslar hangileri:(

Öncelikle hayırlı olsun, darısı başıma inşallah

Ekran görüntüsünü baz aldığın zaman:

6 numara => RB (R1)
    8 numara => RT (R2)

5 numara => LB (L1)
    7 numara => LT (L2)

PES 2011 BİLİNMEYENLER VE PÜF NOKTALARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 4 Eylül 2011; 14:48:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

ps3 yeni aldim.. LB R1 RT LT gibi tuslar hangileri:(

Öncelikle hayırlı olsun, darısı başıma inşallah

Ekran görüntüsünü baz aldığın zaman:

6 numara => RB (R1)
    8 numara => RT (R2)

5 numara => LB (L1)
    7 numara => LT (L2)

cok tesekkur ederim.. insallah en kisa zamanda alirsin.

• peki X,Y,A,B ve analog (sag) tuslar hangileri :(
  • quote:

peki X,Y,A,B ve analog (sag) tuslar hangileri :(

Yine ekran görüntüsünden gidersek;

Y => Yerden ara pası yapma (defans anında, kaleciyi açma)

X => Şut çekme (defans anında, bilgisayarın bir oyuncuyu rakibe prese göndermesi)

A => Yerden kısa pas verme (defans anında, senin seçtiğin oyuncunun rakibe pres yapması)

B => Havadan pas verme (defans anında, kayarak müdahalede bulunma)

Sağ analog tuşları da R ile başlayan tuşlar olup, bağlı çalım atamada ve yine özel hareketleri yapmakta kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 4 Eylül 2011; 20:03:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

quote:

peki X,Y,A,B ve analog (sag) tuslar hangileri :(

Yine ekran görüntüsünden gidersek;

Y => Yerden ara pası yapma (defans anında, kaleciyi açma)

X => Şut çekme (defans anında, bilgisayarın bir oyuncuyu rakibe prese göndermesi)

A => Yerden kısa pas verme (defans anında, senin seçtiğin oyuncunun rakibe pres yapması)

B => Havadan pas verme (defans anında, kayarak müdahalede bulunma)

Sağ analog tuşları da R ile başlayan tuşlar olup, bağlı çalım atamada ve yine özel hareketleri yapmakta kullanılıyor.

cok saol!

• Playstation 3 taktiklerini nerde bulabilirim acaba?
  • Selam arkadaşlar bir sorum olucak sizlere!...Gerçi yazılanları olabildiğince okumaya çalıştım ama bilgisayarda klavye ile oynarken R1 ve R2 tuşları hangisi oluyor.Çünkü plase yada kontrollü sert şut çekmek istiyorum.Normalde kaleyi düzgün gördüğüm her noktadan sadece şut tuşuna basarak ortalama %70 kalyi bulan şutlar oluyor.Ama büyük çoğunlukta kalecide kalıyor veya kaleci ile karşı karşıya kaldığımda plase şut attıp gol olmasını istiyorum.Klavye kontrolerine baktığımda 4-5 adet R ile başlayan tuş ayarı kutusu mevcut bunlardan hangisini R1 ve R2 olarak atamalıyım.Anladığım kadarıyla kontrollü ve plase şut çekebilmek için Şut-R1 veya R2 tuş kombinasyonunu kullanmak şart!.Teşekkür eder yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.