Şimdi Ara

Pes 2010 Tüm Zamanların En Uzak Frikiği (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
10.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sırrın nedir
  • Tebrikler güzel gol
  • konu hortlamış

buna çok çok benzer ve hemen hemen aynı uzaklıkta bir gol çakmıştım ML de Gourcuff ile, ne tesadüf kalede yine v. valdes vardı
  • Kalede Valdes olunca şaşırmıyorum artık ben
  • seyırlık guzel bır gol :)
  • Benim gibi birisini görmek hoş. 18-25 m arası kaleye vuramıyorum. Bir şekilde ya kaleci çıkarıyor ya da aut. Ama 40-50 m arası kaleyi çok yoklarım. %100 korner ihtimalli vuruşlar yapıyorum. Chivu ile ortayı köklüyorum ama köklemeden önce vurduğu ayağa göre sağa ya da sola atmak istediğim köşeye paralel olarak yön tuşuyla yön veriyorum topa. Topu havaya dikiyorum ve üst direk ile kaleci arasına denk geliyor her zaman. Elbet kaleci çıkaramayacak o topları bir gün. Evimde olsa mutlaka dener dener atardım bir tane ama azalttım bu aralar PS3 kafeye gitmiyorum. Gol süper, tebrik ederim.
  • Pes 5'te 52 metreden frikik golüm var. Malum o oyunda kaleciler 30+ metrelerde penaltı noktası üzerinde duruyolardı.
  • Tebrik ederim harika bir frikik golü.
  • Süper ötesi helal olsun..
  • Süper gol olmuş
  • Konum hortlamış!!! teşekkürler arkadaşlar bende isteyerek atmadım zaten denedim girdi.O zamandan beri deniyorum daha iyisini atabilmek için fakat başaramıyorum.
  • Bir tv programı en iyi pes-fifa golünü gönderene PS3 hediye ediyordu. Bi araştırıp hangi program olduğunu öğrenip bu golü oraya yolla bence.
  • Hortt
    Tebrik ederim çok güzel bir gol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bir tv programı en iyi pes-fifa golünü gönderene PS3 hediye ediyordu. Bi araştırıp hangi program olduğunu öğrenip bu golü oraya yolla bence.

Golü demo sürümde atmıştım.Golleri save edemediğimiz için frapsla yüksek çözünürlükte golü kaydettim.Youtube da küçülterek koyduk.Ama orjinalleri elimde hala onlarda geçerli sayılır mı bilmiyorum.
  • Bal bal.
  • Çatala takmışsın Topu..
    Gerçekten güzel bir gol.
  • Süperr
  • Gol çok güzel tebrik ederim.
  • Tebrik ederim harika bir gol .
  • Barca dan kastınız barcelona mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.