Şimdi Ara

Pes 19 vs fifa 19 (her iki oyunu deneyenler gelsin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar şahsen bu sene pesi daha çok beğendim fifaya göre daha gerçekçi ve daha yenilikçi olmuş lisansların gitmesi kötü olmuş ayrıca AI bazen sapıtıyor ama Fifa'dan çok farklı olduğunu düşünmüyorum sizin düşünceniz nedir

ayrıca söylemeden geçemeyeceğim biri 460 tl biri 150 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pes eskisine göre biraz daha iyi ama fifaya yaklaşması için çok çabalamalı fifa hala çok önde

• Pes 19 u bende beğendim. 50 tl altına inerse alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinin karışımı bir oyun olsa güzel olur. İkisininde artı ve eksileri farklı. 2 senedir Fifa 17 oynadım. Bu sene de tercihim Pes oldu. Offline oynuyorum, online için yorum yapamam.
  • Online oynamayı seviyosan fifa yok single arkadaşlarla oynarım diyosan pes almalısın

• fifa content bakımından (lisanslar, fut, menajer modu, alex hunter vs) ama oyun içi bakımından pes 19 bildiğin futbol simülasyonu olmuş.

• Oynanıs kesinlikle PES Pes Gercekceklicik cok iyi ama Atmosfer Online Bence Fifa Cunku ben Pes'te online Xbox'da hem adam bulmakta hemde lag sorunu yasıyorum.
  • Pes lisanlarını kaybetti bu dezavantaj. Ben fifa 14ten beri oynuyorum fifayı. Çok çok büyük değişiklikler her zaman olmuyor fifada. Ama Fifa oyun, grafik, iç haber dünyası, online olarakta division, pro clubs olarak bence çok çok önde pes 2019dan. Ayrıca kariyer modundada bu sene eklenen çeşitli animasyonlar mevcut. Canlı pazarlık vb. Bence fifa alırsan pişman olmazsın. En azından singledan sıkılıp. Bir online maç atayım yada pro clubta bi kalecilik yapayım diyeceksen fifa tabii ki. Ve ayrıca FUT bölümüne hiç girmiyorum bile. Benim düşüncelerim bu yönde. Yani pes serisini çok fazla oynamadım. Ortaokul öğrencisiyken pes8-10 felan oynamıştım. Ama içerik üretimi olarak bakıldığında FİFA biraz daha ağır basıyor. Ve tabii ki hikaye modu "ALEX HUNTER" gerçeği var ortada :).
  • Pes vs. Fifa mı? Hiç güleceğim yoktu. Fifa Premier lig pes ise spor toto 2. Lig kirmizi grup

• Ben fifayi 12 den beri oynuyorum ondan once genelde pes oynardim gecen sene 18 i nerdeyse tum yil oynadim su siralar arkadaslarla pes 18 oynuyoruz ve fifaya gore oynanis cok daha eglenceli ve iyi.

• Fifa 18 ile pes 2019 oynadım ve açık arayla fifa daha iyiydi

• Pesde pas gecikmesi olmasa mükemmel olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.