Şimdi Ara

Pes 18

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Pc bölümünde ana konu göremedim, kimse almayı düşünmüyor mu :) Ben 7 senedir Fifa alırım ama bu sene Pes konsollarla aynı kalite de hatta daha iyi görseller sunucağı için Pes alıcağım :) Acaba Steam' de ne zaman önyükleme açılır, Oyun 12 ile 14 Eylül arası çıkışı deniliyor pc için ne zaman oyun aktif olur acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9856402CE -- 8 Eylül 2017; 22:22:11 >

• ben birkaç gün önce droyun'dan aldım nba ile beraber.bugün bir profilime girip bakıyım dedim ne var ne yok diye.o da ne

pes 18'in steam için kodu gönderilmiş

eklendi kütüphaneye.ama tabii çıkana kadar yükleme yok :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

ben birkaç gün önce droyun'dan aldım nba ile beraber.bugün bir profilime girip bakıyım dedim ne var ne yok diye.o da ne

pes 18'in steam için kodu gönderilmiş

eklendi kütüphaneye.ama tabii çıkana kadar yükleme yok :/

Aynen bende DrOyun'dan aldım,keyler geldi :) PreLoad açarlar umarım..
  • Hayda ben gittim direk steamden aldım baya cahilim bu konularda sanırım 90 TL zarar etmişiz Barca Edition dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

Hayda ben gittim direk steamden aldım baya cahilim bu konularda sanırım 90 TL zarar etmişiz Barca Edition dan

öyle düşünmeyin bence.bazı sitelerde 150 tl olmasına rağmen ben de steamden aldım.zira steam dışı sitelerde barcelona edition olarak aldığınız oyun normal sürüm çıkabiliyor(geçen yıllarda benim de başıma geldi)pre-order zamanı geçtiği için iade etseniz bile iş işten geçmiş oluyor.
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt
    Aaa öyleyse çok iyi yapmışım. Çünkü ona takıntılıyım gerçekten. En üst paketi almak isterim riske girmemek isabet olmuş öyleyse
  • Oyun hala steamda indirilebilir değil?
  • Steam 'de indirime açışdı.
  • Sunucuya bağlanırken hata oluştu diyor sürekli sorun bendenmi kaynaklı yoksa online aktif değil mi?
  • pc için demo ne zaman çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC için sunucular hala bakımda.
  • selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Brom oyun çıktı ne demosu
  • quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

pc için demo ne zaman çıkıyor

PC demo da oyunun tam sürümü çıkmasıyla beraber steamde indirilebilir durumda şu an
  • quote:

Brom oyun çıktı ne demosu

Nerede link

• selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Steam
  • quote:

Steam

steam olmadan kurup çalıştıramayız mı?

• Arkadaşlar pc için aldım oyunu ama sunucuya bağlanamıyor genel bir sorunmu?

Birde bende oyun en düşük ayarlarda hafif kasıyor hiç kasmaması için bir çözümünüz varmı?
  • Droyun'dan 119 tl ye normal sürüm aldım.Kodu birkaç saat geciktirdik diye daha pahalı sürüm olan Barcelona editionın keyini yolladılar.Bu şekilde zarar edersiniz yanlış sürüm yollamışsınız dediğimde bilinçli olarak yaptıklarını söylediler.Bu devirde böyle satıcı, şoktayım.Oyun yüzde 90'da iniyor bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saha cimleri cok kotu. Hersey full ayarda ama demo oldugu icin mi acaba? Full surumde de oyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 115.4 mb güncelleme geldi Steam üzerinden. Belki server problemi çözülür.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.