Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Pertevniyal'den olan buraya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Pertevniyal'den olan buraya!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1340 Mesaj
    Ya Rutless_Slayer söyledi pertevniyal Lisesinden Dh de çok kişi var diye bende merak ettim.Pertevniyalden olanlar buraya maillerini yazarlarsa görüşürüz.

|
    |

Steam ID: kaynare

CPU: i5 760 || CPU COOLER: Corsair H100i || MAINBOARD: Asus p7p55d || RAM: Corsair XMS3 8GB DDR3 2000Mhz || GPU: Sapphire HD7850 2gb OC || SSD: Kingston V300 || HDD: 500gb Seagate 7200 rpm 16mb sata3 || CASE: Corsair 400R || PSU: Corsair Cx 750 Watt 80+ || Display: LG E2250V 21,5 inç 1920x1080 LED HDMI || HEADSET: Sound Blaster Tactic 3D Rage || MOUSE: Steelseries Kinzu V2 Pro || KEYBOARD: Logitech K200
    Çalışanlarının yarısına yakını asgari ücret alan ve asgari ücretin, açlık sınırının altında olduğu bir ülke hayal edin ve hükümetinden çok memnun bir halk.
  • Yarbay
    2001 Mesaj
    vallahi yalan yok öle bişe
    |
    |
    |
    |
    bak ben dememişmiydim eddy
    |
    |

Orjinalden alıntı: eddy

Ya Rutless_Slayer söyledi pertevniyal Lisesinden Dh de çok kişi var diye bende merak ettim.Pertevniyalden olanlar buraya maillerini yazarlarsa görüşürüz.

Anladık pertevniyaldensin hani şu LGS de tercihe yazdıgını söylediğinde insanı gülünç duruma bırakan şey herneyse..
    (Senin neyine boşuna tercih hakkını yemişsin falan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.a.w.N -- 14 Şubat 2005, 16:28:45 >
    |
    |

http://www.webrehberim.com
    EYÜP İHL MEZUNU 2004-2005-ŞAFAK GÜNAYDIN-GİRESUNSPOR
    "Dünya seni kabul etse de sen dünyayı kabul etme her nefis ölümü tadacaktır.Emanet dünyasında mülk kavgası"

AMD 2500+Mobile@3200+,EPOX 8RDA3G,2x256 DDR,40GB SEAGATE HDD,GForce4 MX440,APACHE ADSL,CREATİVE 4.1
  • Programcı
    3310 Mesaj
    Ehehe bende gittiğime pişman oldum walla
    |
    |
    pertevniyal iyi okuldur severim....
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Binbaşı
    1340 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nakka

pertevniyal iyi okuldur severim....

Yok ya ismi var öyle fazla bir iyiliği yok ben dört senede göremedim yani.
    Örnek vereyim geçen tamir edicez diye geldiler kapanmayan pencere verdı bir tane onuda vidalayıp gittiler düşün artık.
    |
    |

CPU: i5 760 || CPU COOLER: Corsair H100i || MAINBOARD: Asus p7p55d || RAM: Corsair XMS3 8GB DDR3 2000Mhz || GPU: Sapphire HD7850 2gb OC || SSD: Kingston V300 || HDD: 500gb Seagate 7200 rpm 16mb sata3 || CASE: Corsair 400R || PSU: Corsair Cx 750 Watt 80+ || Display: LG E2250V 21,5 inç 1920x1080 LED HDMI || HEADSET: Sound Blaster Tactic 3D Rage || MOUSE: Steelseries Kinzu V2 Pro || KEYBOARD: Logitech K200
    Çalışanlarının yarısına yakını asgari ücret alan ve asgari ücretin, açlık sınırının altında olduğu bir ülke hayal edin ve hükümetinden çok memnun bir halk.
  • Programcı
    3310 Mesaj
    Yemekhane açılacak dediler ikinci hafta açacaklardı dönem sonu geldi açmadılar
    |
    |
    ikinci dönem demişti son olarak müdür bana bakacağız artık.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    13 Not
    Peltek nihal diye okul ismi mi olurmuş beya?
    |
    |

Citi hala burada
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.