Şimdi Ara

PERT OLAN ARACIN İHALE FIRMASINA YONLENDIRILMESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    olaya en basindan girecek olursam aracim 2002 model Honda civic 24.08.2018 tarihinde park halindeyken on sol camurluk teker tampondan carptilar. Beni bulamayinca insafli olan arkadas Polis cagirip %100 kusurlu olarak tutanak tutmustur.
    aracimi daha sonra tamir islemleri icin anlasmali yere goturdum. Eksper gelip hasarli parcalari tespit etti ve yaklasik 7 gun oncesine kadar pert olup olmadigiyla alakali beklemedeydik kimse duzgun cevap vermiyor sigorta ve eksper dosya incelemede oldugunu soyluyordu
    05.10.2018 tarihinde sigortayla gorustugumde araciniz pert size donus yapilacak denildi yine bekledik arayan soran yok bugun aradigimda ise aracim ihale firmasinda oldugunu ve orayi aramami soylediler.
    Aradim dosya yetkilisiyle gorustum gerekli evraklari mail yoluyla size gonderecegiz dediler ve mail adresimi aldilar sonrasinda mail gelmedi tekrar aradim gun icerisinde gondereceklerini soylediler ama gondermediler.
    sonucta pert oldugu kesin;
    Bundan sonrasi icin nasil bir yol izlemem gerekir yardimci olursaniz sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tamam pert olmuş işte, aracı firma size evrak gönderecek vekaletname çıkartacaksınız mutabakatname imzalayacaksınız vs.
    1-2 güne gelir.
  • Aracınızı alacak olan firmanın size gönderdiği yada göndereceği evrakları yedek anahtarınızı ve plakalarınızı teslim edeceksiniz vekaletiniz ile birlikte eğer size yakın bir yerse elden teslim etmenizi tavsiye ederim acenteniz destek sağlamıyormu bu konuda size?
  • Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler bir sorum daha olacak

aracim perte cikti evraklari gonderdim sigorta paranin bir kismini bugun odeyecekmis geri kalanini sovtaj firmasi yatiracakmis

bundan sonra sovtaj firması herhangi bir bahaneyle veya aracin durumuyla alakali kalan mebladan kesinti yapabilirlermi ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih706 -- 26 Ekim 2018; 12:37:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih706

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler bir sorum daha olacak

aracim perte cikti evraklari gonderdim sigorta paranin bir kismini bugun odeyecekmis geri kalanini sovtaj firmasi yatiracakmis

bundan sonra sovtaj firması herhangi bir bahaneyle veya aracin durumuyla alakali kalan mebladan kesinti yapabilirlermi ???
    Merhaba
    hangi rakam üzerinden mutabık kaldıysanız size ödenecek rakam odur daha farklı bir kesinti uygulayamaz.
    saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESL SİGORTA -- 26 Ekim 2018; 12:46:0 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.