Şimdi Ara

Pert araç ihalesi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler arkadaşım tanıdığı 3 bin tl verip enka pert diye online açık artırmalı bi siteye üye olmuş. Örnegin clio 2015 model pert arabayı 29 bin alip 8 bin masraf yapmış 45 bin tl sattı. Böyle 10 larca araç alıp satmıs bugün konuştuk adamla istedigin bi arac varsa 300 tl komisyonla alalım dedi sana sizce boyle araçları almak mantıklı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 25 Ocak 2018; 16:59:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazı araçlar havayastıkları açılmadığı, çok derinlemesine hasar almadığı sürece perte ayrılmış olabiliyor. Öyle denk gelirse mantıklı olabilirç.

Bir arkadaşımın bu işle uğraşan bir tanıdığı var. Bu şekilde bir Clio 4 dizel denk getirdi. Hasarlı halinin fotolarını ben de gördüm. Aracın havayastıkları patlamamış, hasar var ama çok derinlemesine değil. Bu aracı tamirat dahil toplam 36 bin TL'ye malettiler ve arkadaşım şu an bu aracı kullanıyor. Emsalleri sahibinden'de 45'in üstünde.
  • piyasadaki araçların ne olduğu belli değil eğer satışı sizin için sıkıntı çıkarmayacaksa alınır. En azından kazalı halini görmüş olursunuz çok abartılmadan hasarlı araba alınır şahsi görüşüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle önermiyorum hocam.

Bir araç o hale gelmiş ise yapılacak tek şey vardır.

Araç trafikten düşer, devlet araçları itfaiye birimlerine gönderir. İtfaiye kaza oluşum ve sonuçuna göre, bu araç içine manken koyar en etkin ve hızlı bir biçimde nasıl müdahale edeceğinin eğitimini birkez daha yapar.

Daha sonra ver hurdaya.

Olay yerine intikal eden ambulans için önemli olan tek bir şey vardır, kritik süre altın saat'in aşılmaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Öncelikle önermiyorum hocam.

Bir araç o hale gelmiş ise yapılacak tek şey vardır.

Araç trafikten düşer, devlet araçları itfaiye birimlerine gönderir. İtfaiye kaza oluşum ve sonuçuna göre, bu araç içine manken koyar en etkin ve hızlı bir biçimde nasıl müdahale edeceğinin eğitimini birkez daha yapar.

Daha sonra ver hurdaya.

Olay yerine intikal eden ambulans için önemli olan tek bir şey vardır, kritik süre altın saat'in aşılmaması.

Trafikten düşme ile çekme belgeli ayni mi oluyor bilmiyorum öyle dedğiniz gibi kesme felan yok ben incedimde araçları önden arkadan felan darbe yemişler.

• Çok derinlemesine kaza yoksa hava yastıkları açılmadıysa alınır tabi araç için saniye de tanıdık usta da olacak.

• Merhaba,EN KA da ihaleye çıkacak olan bir araç var.Arkadaşınız bu aracın ihalesinde bana yardımcı olabilir mi?

• Guzel viral

• quote:

Orijinalden alıntı: kendindenvazgeçenadam

piyasadaki araçların ne olduğu belli değil eğer satışı sizin için sıkıntı çıkarmayacaksa alınır. En azından kazalı halini görmüş olursunuz çok abartılmadan hasarlı araba alınır şahsi görüşüm
    Hocam arkadaşlar dikkat etsin. Pert arabanın plakaları çıkarıp, daha az hasarlı aynı model bir arabaya takıp fotoğraflarını öyle çekiyorlarmış. Siz de fotoğrafa bakıyorsunuz ve fazla bir hasarı yokmuş deyip ağır hasarlı aracı satın alıyorsunuz.
    Hatta başka fırıldaklar da dönüyormuş. Aracın plakalarını söküyorlarmış, hatasız aynı marka bir araca takıyorlarmış. Siz expertize sokuyorsunuz. Ruhsat dükkanda kaldı, arkadaşta kaldı diyorlarmış. Ruhsatı expertize vermiyorlarmış, çünkü verseler şase ve motor no farklı olduğu, ve o plakalrın o araca ait olmadığı anlaşılacak. Daha sonra ecpertizden çıkınca arabayı bir bahane ile götürüp plakaları söküp, gerçek araca takıp size hasarlı arabayı satıyorlarmış. Daha aklınıza gelmeyen neler neler.
    Aracı cumartesi veya pazar günü araba pazarında görüyorsunuz, expertize bakılıyor birşey yok. Siz gittikten sonra anlaşmalı bir ustaya götürüp, yeni aküyü sök , eski aküyü tak. Daha bir sürü sökülebilen yeni parçaları sök, eskisini tak.
    Allah haramzadelerden korusun. Atalarımız boş yere dememiş, gavurdan dönmüş ile haram yemişten fayda gelmez diye... bunların babaları anaları da böyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.