Şimdi Ara

PERSPEKTİF 'İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİN PERSPEKTİFİNİ DEĞİŞTİRİN!' (Perspektif Çarpıtma Eğitimi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    "Perspektif". Photoshop üzerindeki perspective warp, perspektif çarpıtma aracı ile nasıl istediğimiz objeyi istediğimiz açıya getirebiliriz, konumlandırabiliriz bunu gösterdim. Küçük bir iki hareketle çalışmanızda yeralan istediğiniz alanın perspektifini çarpıtabilir, istediğiniz duruma getirebilirsiniz.
    Saygı ve Sevgilerle...

Video Linki:https://www.youtube.com/watch?v=V8yn1p1ZooE

• Elinize sağlık, abone olundu.
  • Keşke Perpective Warp'ın hangi seri Photoshop'da çıktığınız belirtseydiniz. Ben CS6 kullanıyorum Edit altında bunlar yok! Transform altında bunlar ayrı ayrı var. Siz kaçı kullanıyorsunuz videoda da bilgiye ulaşamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz1907

Elinize sağlık, abone olundu.
    Rica ederim, hoşgeldiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Keşke Perpective Warp'ın hangi seri Photoshop'da çıktığınız belirtseydiniz. Ben CS6 kullanıyorum Edit altında bunlar yok! Transform altında bunlar ayrı ayrı var. Siz kaçı kullanıyorsunuz videoda da bilgiye ulaşamadım?
    Photoshop 2017-2018-2019 da mevcut ancak daha eski sürümleri hakkında bilgim yok, size her zaman güncel kalmanızı öneririm. Saygılarımla.
  • hayalinitasarlat H kullanıcısına yanıt
    Yine de eğer bir bilgi veren video hazırlıyorsanız alt metinde hangi programı ve hangi versiyonu kullandığınızı yazmalısınız, yani profesyoneller öyle yapıyor. İzleyicinin sizin elinizdeki sistem, program ve versiyonu bilmesi her zaman yararlıdır.

Emeğinize ayrıca teşekkür ediyorum, sadece hatırlatmak istedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.