Şimdi Ara

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
13
Favori
28.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-A5EF6FA98

Arkadaşlar merhaba siz Persona 5'i ingilizce seslendirme ile mi oynadınız yoksa japonca mı hangisini tavsiye edersiniz.
    Ben japonca oynadım. Gayet memnunum. Ingılızce oynayanlarda beğeniyor. Eğer önceki serileri japonca oynadıysanız veya en azından animeyi izlediyseniz çok güzel bir ters köşe var japonca seslendirme yapan bir karakterde
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşşekürler.
  • Persona 5 Satışları 3.2 Milyonu Aştı

Persona 5 Royal [ANA KONU]- Metacritic 95/100 - 2020 PS4 En iyi oyun ödüllü

Atlus, Persona 5'in dünya genelindeki kutulu dağıtım miktarı ve dijital satışları toplamının 3.2 milyon adeti aştığını duyurdu. Buna ek olarak, Persona 5 Royal da Japonya'da 400,000 adet sattı.

Böylelikle Persona serisinin toplam satış miktarı 11.1 milyon adeti geçmis oldu.

Persona 5 ilk olarak Eylül 2016'da PlayStation 3 ve PlayStation 4 için çıktı ve Nisan 2017'de Kuzey Amerika ve Avrupa'ya geldi. Persona 5 Royal ise 31 Ekim 2019'da Japonya'da PlayStation 4 için çıktı. Persona 5 Royal Batı çıkışı bugün duyurulacak. Dünkü listelemeye göre 20 Şubat 2020'de çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Persona_5_Satislari_32_Milyonu_Asti-97760.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Aralık 2019; 20:47:0 >
  • Persona 5 Royal Batı Çıkış Tarihi Duyuruldu

Yayıncı Atlus, Persona 5 Royal'ın Kuzey Amerika ve Avrupa'da 31 Mart 2020'de PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun sürümleri ve fiyatları:

“Launch Edition” - $59.99

- Limitli sürüm SteelBook kutu
    - Dinamik PlayStation 4 teması

“Phantom Thieves Edition” - $89.99

- Joker maskesi + standı
    - SteelBook kutu
    - Soundtrack CD'si
    - Koleksiyoncu kutusu
    - Sanat kitabı

Digital Standard Edition - $59.99

Digital Deluxe Edition -- $69.99

- “Kasumi Costume Bundle” eklentisi

Digital Ultimate Edition -- $99.99

- Persona 5 Royal İndirilebilir İçerik Paketi (Kasumi Costume Bundle, Battle Bundle, Persona Bundle)

Digital Ultimate Edition'da bulunacak Persona 5 Royal İndirilebilir İçerik Paketi içerikleri ayrıca tek olarak da satın alınabilecek.

Kasumi Costume Bundle – $14.99
    Battle Bundle – $9.99
    Persona Bundle – $9.99
    DLC Bundle – $59.99

Ayrıca orijinal Persona 5'ten tüm indirilebilir içerikler tüm Persona 5 Royal oyuncuları için ücretsiz olacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

Ödüllü Persona serisinin evreninde geçen Persona 5 Royal'da yepyeni bir RPG deneyimine hazır olun. Joker maskesini takın ve Phantom Thieves of Hearts'a katılın.

Persona 5 Royal yeni karakterler, sırdaşlar, hikayeler, keşfedilecek yeni yerler ve yeni bölgelere gizlice erişebilmek için yeni bir grappling hook oynanış mekaniğini getiriyor. Shujin Akademisi'ndeki yeni sömestr dönemi ile birlikte çoklu evrende ve günlük yaşamda yeteneklerinizi güçlendirmeye hazır olun.

Persona 5 Royal benzersiz bir görsel stil ve ödüllü besteci Shoji Meguro'dan yeni bir soundtrack içeriyor. Tokyo'yu keşfedin, yeni karakterlerin kilidini açın, hırsızlarınızı geliştirin ve daha önce görülmemiş hikaye bölümlerini, ara sahneleri, alternatif sonları ve daha fazlasını görün.

Persona 5 Royal ilk olarak 31 Ekim 2019'da Japonya'da PlayStation 4 için çıkmıştı.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Persona_5_Royal_Bati_Cikis_Tarihi_Duyuruldu-97772.htm
  • psn tr ön sipariş neden yok.bizim psn psn uk ile senkrom değil mi?oradan olan kopyala yapıştır bizdede oluyor.ama orada var bizde yok bu oyun anlamadım.
  • Eski oyunları getirmek yerine ısıtıp ısıtıp tekrar getiriyorlar aynı oyunu. Shin megami tensei serilerini getir ps4 e oynamayanlar nasiplensin.
  • Yeniden alınır mı bilemedim. Full game fiyatını dayamışlar, kıytırık dlc'lerde ateş pahası. Neyse zaten bir yeni karakter ve bölge var gibi hepi topu. Geçiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde ön siparişe çıkan oyun Türkiyede çıkmadı. Umarım ön siparişe çıkar yurt dışından almak çok pahalıya gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye playstation store hala oyun yok neden anlamadım ? Oyun 3.31.2020 de çıkış yapacak başka ülkelerde satılıyor bizim ülkede yok bir bilen var mı ? Birde batı sürümü sansürlü olacak diyorlar doğru mu bu ? Gerçi sansür olarak ne sansürü olacak ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alucard:. -- 8 Mart 2020; 15:4:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Yeniden alınır mı bilemedim. Full game fiyatını dayamışlar, kıytırık dlc'lerde ateş pahası. Neyse zaten bir yeni karakter ve bölge var gibi hepi topu. Geçiniz.
    Şansen ben 2-3 sene sonra ps5te royali oynamayı düşünüyorum. Oyuna özlem olur hemde fiyatı o zamana 30-40tl bandına iner temiz olur
  • Persona 5 Royal | Change The World Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 15 Mart 2020; 18:36:3 >
  • Royal alacaklar nereden almayı düşünüyor? Türkiye PS Store'unda yok. En ucuz Rusya'da mevcut fakat Rusya PS Store kartı satan siteler çok uçuk fiyatlardan sattığı için Hindistan'dan almak daha mantıklı olacak gibi görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun p5 den farki nedir? Ikisinden birini alacamda.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    P5'in genişletilmiş ve geliştirilmiş versiyonu. Yeni karakterler, haritada yeni bir bölge, daha uzun ve bazı kısımları değiştirilmiş hikaye, yeni oynanış mekanikleri, arayüz değişiklikleri, ekstra diyaloglar... P5'in daha da cilalanmış hali denebilir. Şimdiye kadar P5'i oynamamış olanlar için en mantıklısı Royal'ı almak olur bence.

• Sagol ozmn royale

• almayi dusunen var mi ? kardeslik yapalim.
  • ilk persona 5i iki kere oynayip bitirdim, toplam 250 saatimi yemistir herhalde. benim su zamana kadar oynadigim en iyi sira tabanli jrpgdir bu. royal bir de bu kez almanca altyazi destegi ile geliyor. benim icin daha da cazip oldu aslinda ama 10 gün sonra final fantasy 7 remake cikacak. simdilik önceligim ff7, o yüzden bunu yaz döneminde oynarim artik anca.
  • Merhabalar, oyun TR store'da satışa sunulmamış. Neden böyle bir yolu izlemişler anlayamadım? Alanlar ya da almak isteyenler varsa nereden ve nasıl aldıklarını paylaşabilirler mi acaba?

• Bu akşam standart versiyonu 450 liradan store’a geldi. Ben steel book versiyonunu 5-6 gün önce 310 liraya shop4tr’den sipariş vermiştim, ancak 1-2 gün önce 382’ye zamlandı, ancak kutulu istiyorsanız fena değil gibi.

• Shellot kullanıcısına yanıt
    İyi fiyata almışsınız hocam hayırlı olsun. Ben 450 TL'yi çok fazla buldum. İndirim bekleyip başka ülke store'larından almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.