Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki bölümü baz alırsam eğer... 1. bölüm giriş bölümü oldu reiz Mr. Reese ile girmeleri harika ötesi olmuş, o silah doğrultuşu, tam bir reizlik değil mi ama? Makine'nin kapalı kutu içerisinde o kadar darbe alacağını herkes biliyordu ki, Finch'in sakarlığı ve saçma salak hareketleri bunu 2x artırdı, neyse ki zeki ve akıllı makine yine babacağının kollarına döndü. Makineyi daha iyi şekilde yansıtmaları için, metronun içerisinde yaptıklarından daha fazlalarını yapmaları gerekiyor, Kuzey ışıklarında saklıyordu Finch efendi bizim makineyi, nereye koydu onca serveri? Analog Interface yani bizim Root hanımcığımızın rolünün biraz daha artması gerek, ilerleyen bölümlerde daha net ve akıcı bir şekilde aktarırlar. Shaw zaten gelicek fragmanlarda gördük ve boom! Root ile öpüşürken...

Bunu yapamadan da geçemiyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 10 Mayıs 2016; 21:07:57 >

• Şuna da iyi dikkat etmek lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 10 Mayıs 2016; 22:04:48 >

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Spoiler içine alalım

5*2

İzlediğim en iyi bölümlerden biriydi açıkçası aksiyonu değilde makine tarafı daha ilgimi çektiği için baya beğendim. Ayrıca sondaki konuşma direk haroldun reese e yaptığı konuşmanın aynısı giflerden de göreceğiniz gibi şimdi o samaritan ajanı mı yoksa makine savaşa dahil mi oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheContact kullanıcısına yanıt

Belki The Machine'nin Samaritan içine soktuğu bir ajan olabilir.
  • nano6824 kullanıcısına yanıt
    çok ilginç bir düşünce

• 5x03 mr. finch size bir paket var

5x03 sneak peak 1, sp2 ve trailer

• Kameranın adminleri birbirine karıştırması çok iyiydi fusco yerine geçen rootBoyacı adam kim merak ediyorum gizemli bir karaktere benziyor.
  • Ya beyler bu dizi bitiyor mu Harbiden ? Şuan ki reytingler Nasıl acaba merak ediyorum belki fırlamıştır bilgilendirecek biri yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurgu müthişti bu bölüm bölüm ne ara bitti anlamadım. Makineyi de kaybettik geçmiş olsun.
  • Bu konudaki deleted user ne iş deleted from big topics yazıyor

• Kişileri birbirine karıştırması güzeldi.
    Hocam benim merak ettiğim kuzey ışıklarında saklarken tesis nükleer santraldi o kadar server enerjiyi nerden çekiyor bunu samartian nasıl fark etmiyor sonuçta o kadar server devasa boyutta enerji demek
  • Yine çok iyi bir bölümdü

Harold'un Root'a söylediği umarım gerçek olmaz ilerki bölümlerde.''Makine ile senin arada karar vermek zorunda kalırsam''lı kısım.Sanki heran makine geri çıldıracakmış gibi bir his uyandırdı Harold'un makine ile konuşma sahneleri de güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 10 Mayıs 2016; 23:56:52 >
    şu diyaloglar arasında bağlantı çıkarsa efsanee !
  • Yine çok çok iyidi, bunu kaç kere söyledik bilmiyorum ama şu dizinin bitecek olması çok koyuyo banada herkes gibi
    Bu bölümde özellikle iki yerde gülmekten kendimi kaybettim
    biri tiyatrodaki cinayet sahnesi diğeride john un peşindeki ajanı makinenin gönderdiğini duyduğunda verdiği tepki "ebesinin bugı artık finch"
    tabi ikinci %90 çevirmenle alakalı bi komiklik ama efsane bi ceviri olmuş ya, hala gülüyorum bu dizi hakkında unutmayacağım bi çeviri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 11 Mayıs 2016; 0:59:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• O en sonda çıkan adam kimsenin beklemediği bir şekilde rol bulacak diye düşünüyorum.
    Ayriyeten 10-15 kişiyi tek başına alt edebilen Reese, bir adet kadın paralı askeri tek başına halledemiyor. Normalde tek kişi tek kurşun mantığıyla çalışan Reese, CS:GO'da ki Rus'lar gibi havaya ateş edip mermisini bitirdi herhalde. Neyse bunlar ufak detaylar. Ama bölüm güzeldi

Makine'nin eskiden olduğu nükleer tesis ve orada ki server sayısını düşününce burada ki elektrik ve server işlem gücü nasıl makinenin şuan ki çalışma mantığına yetiyor orasını anlamlandıramadım. İlerleyen bölümlerde bir datacenter a taşınacaklarını ya da birinin datacentera kendileri sızacak diye bekliyorum. Yoksa teknik detaylar ile övünen o ekip bu çeşit bir hata yapmış olamaz diye düşünüyorum.

• Lemansky kullanıcısına yanıt
    o zaman samaritan mı vardı
  • Befega19 kullanıcısına yanıt

Kullanılan CPU'nun yeni olduğu söylendi ondandır belki
  • Prison Break'in 4. Sezonundan farkı olmayacak gibi şu sezonun. Mantık hataları diz boyu. Bakalım pb'i yerden yere vuranlar bu dizi için ne diyecekler.

• Onun gibi bir şey yapabilirler tekrar, yani bu tarz devam ederse Makine, Samaritan'a karşı bi şansları yok bence Root onu halledecek.
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.