Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.504
Cevap
106
Favori
320.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: :Fatih:

nothingbutnet in çevirisini bekliyorum bende. şöyle bir şey de var altyazi.org da çeviri kısmında şu nick yazıyor batuhancemoge, bu nothing değil sanırım.

Aynı kişi hocam. Sıkıntı yok.
  • Dayanamadım izledim aceyip güzeldi vallahi bitecek diye içim parçalanıyor harika bir bölümdü. Bazı şeyleri yeniden öğretmen gerekir...
  • altyazı geldi yumulun.
  • şimdi bitirdim bu bölümü, harold ve makinenin konuşmaları yine harikaydı.

Son sahnede john un giydiği elbise bitirdi beni çok güldüm

bir de root sanki 19 mayıs da gösterilere katılmış sonrasında babasıyla ailesiyle pikniğe gidiyormuş havası vardı ,öyle de oldu resmen

mangal yakaydılar eyi olurdu

• Yine süper bir bölümdü

Kahramanımız Makine
    İlk başlarda Makine'nin Harold, John ve Root'u tehdit olarak görmesi bir nebze doğal. Beni koruma herkesi koru diyen biri tarafından yapılmış bir sistemden şahsen bu hamleyi beklerdim. Lakin tüm sorunlar çözüldü sanırım
    Bir sonra ki bölüm bomba olacak

• Befega19 kullanıcısına yanıt
    Hocam en baş makineyi yaparken yaptığı eğitimden dolayı dedim ve doğru çıktı en mantıklısı idi bence.
  • 5x2 güzeldi yine

5x3 yarin mi gelecek şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EVET
  • bölüm süperdi, makine yine başrolde

• Kahraman Fusconator

Bizim machine babasına soğuk davranıyor biz baba geri döndüm demesini beklerken onun yaptığına bak. Merak ettiğim şey John peşindeki kadını acaba öldürdü mü

5x3 imdb açıklaması: Reese's cover could be blown when he realizes the latest POI has ties to his old CIA colleague, Kara Stanton.
    Bu kadın patlamamış mıydı?
  • Benim merak ettiğim
    şu sonda ki adam ne alaka samartian mı makine mi? Samartian olsa ajan olarak nitelerdi en son onu yapmadı direk katil vs diye adamın sicili geçti anlayamadım o son kısmında ki eleman ne iş yapacak. Adamı ''asset'' diye etiket attı aynı şekilde kadında öyle bu samartian galiba yeni hatırladım diğer ajanlarda da böyle yazıyordu sanki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemansky -- 10 Mayıs 2016; 18:31:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Benim merak ettiğim
    şu sonda ki adam ne alaka samartian mı makine mi? Samartian olsa ajan olarak nitelerdi en son onu yapmadı direk katil vs diye adamın sicili geçti anlayamadım o son kısmında ki eleman ne iş yapacak. Adamı ''asset'' diye etiket attı aynı şekilde kadında öyle bu samartian galiba yeni hatırladım diğer ajanlarda da böyle yazıyordu sanki?

samaritanın ajanları onlar, makine farketti herifi ama tanımlayamadı.

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam geçmiş bölümden bir parçaya bakınca çat etti zaten asset diye etiketi yeni gördüm.
  • en başı çok güzeldi

çok güzel gidiyor sezon.
  • Dizide aksiyon az olunca bölümler çok daha güzel ve kaliteli oluyor.

2.bölüm de bu kıvamdaydı.
  • 5x02

Bana kalırsa sondaki adam ve diğer 703 kişi ile makine bir ordu yapmaya çalışıyor aynı samaritan gibi.

• Besle büyüt hayırsız çıksın. Sonradan düzeldi neyseki.
    Güzel bölümdü.

• Makine bu bölümde sinrimi bozdu
    Ben Hello Father demesini bekliyordum
    Ama kafası nasıl eserse öyle davranıyor.

Bu makine tanıdığımız makine değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

5x02

Bana kalırsa sondaki adam ve diğer 703 kişi ile makine bir ordu yapmaya çalışıyor aynı samaritan gibi.

onlar samaritanın ajanı

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

5x02

onlar samaritanın ajanı

Hiç belli olmaz ters köşe yapabilirler. Ben şeyi de beklerdim John'un peşine adam taktı ama Finch ve Root'un peşine takmadı. Böyle adamlar metroyu falan basıcaklar diye bekledim.

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.