Şimdi Ara

Perma ban yiyip üyeliği açılan varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
9.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar perma ban yiyip üyeliği ticketla falan açtıran varmı ? Açtırdıysanız ne yazdınızda açtılar ? Ve yılbaşında falan af olacak mı ? 1 buçuk senelik emek boşa gitti.

• Geçmiş olsun,mahsuru yoksa, sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForceOfMature

Geçmiş olsun,mahsuru yoksa, sebebi nedir?
    Reddit de bi adam vardı perma yiyip sonra açılmıştı banı. Olayı tam hatırlamasam da riotdan birisi durduk yere banlamıştı adamı sanırım. -tartışma falan da olabilir, öyle perm atıp sonra açmıştı adam diye hatırlıyorum.-

Kaynak: Epey önceydi, bulmam imkansız
  • Sen önceki hesabınıda banlatmamışmıydın ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Reddit de bi adam vardı perma yiyip sonra açılmıştı banı. Olayı tam hatırlamasam da riotdan birisi durduk yere banlamıştı adamı sanırım. -tartışma falan da olabilir, öyle perm atıp sonra açmıştı adam diye hatırlıyorum.-

Kaynak: Epey önceydi, bulmam imkansız

Alıntıları Göster
    Banları geri aldırmanın hiç bir yolu yok. Riot Ofis çalışanlarından biri dostun-akraban değilse. Hiç bir şekilde açmıyorlar. Eskiden 20 Level Challenge sistemi vardı. Eğer ırkçılık ve ağır hakaret etmediysen , aile kapsamlı hakaretler yok ise. Leave ve negatif tutum gibi şeylerden üst üste ban yiyerek perma ban yediysen ; 20 Level Challenge isteyebilirsin. Onlar senin durumunu inceleyip sana geri dönüş yapıyorlar.

20 Level Challenge :

20 level'a kadar exp boost kullanmadan yeni bir acc. kasmanı istiyorlar senden. Açıp veriyorsun bilgilerini. 20 level olduğunda tekrar ticket açıyorsun. O hesabı inceliyorlar ve main acc'unu sana geri veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikos Kazancakis

Banları geri aldırmanın hiç bir yolu yok. Riot Ofis çalışanlarından biri dostun-akraban değilse. Hiç bir şekilde açmıyorlar. Eskiden 20 Level Challenge sistemi vardı. Eğer ırkçılık ve ağır hakaret etmediysen , aile kapsamlı hakaretler yok ise. Leave ve negatif tutum gibi şeylerden üst üste ban yiyerek perma ban yediysen ; 20 Level Challenge isteyebilirsin. Onlar senin durumunu inceleyip sana geri dönüş yapıyorlar.

20 Level Challenge :

20 level'a kadar exp boost kullanmadan yeni bir acc. kasmanı istiyorlar senden. Açıp veriyorsun bilgilerini. 20 level olduğunda tekrar ticket açıyorsun. O hesabı inceliyorlar ve main acc'unu sana geri veriyorlar.

Hocam detaylı anlatabilirmisin nasıl yapcağım bu işi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

quote:

Orijinalden alıntı: Nikos Kazancakis

20 Level Challenge :

Hocam detaylı anlatabilirmisin nasıl yapcağım bu işi ?

Alıntıları Göster
    Asla açılmaz. Evlat şimdi klavyeni yavaşça yere bırak.

Küfür,Aile içi şiddet vs. uygularken bunları iyi düşüneceksin. Şuana kadar oynadığım 2 oyundan permaban yedim. Çok uğraştım. Her 2 oyunda da açmamışlardı. LOL hele bu konuda daha da inatçı. Bence hiç uğraşma.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

Asla açılmaz. Evlat şimdi klavyeni yavaşça yere bırak.

Küfür,Aile içi şiddet vs. uygularken bunları iyi düşüneceksin. Şuana kadar oynadığım 2 oyundan permaban yedim. Çok uğraştım. Her 2 oyunda da açmamışlardı. LOL hele bu konuda daha da inatçı. Bence hiç uğraşma.

Alıntıları Göster
    20 level challenge kalktı.

bahsedilen olay bu:

http://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/oln09/the_tribunal_is_real_and_it_is_scary/

benim bu olayı geri getirmek için na'da açtığım thread da bu

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2764654

özet: açmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 26 Kasım 2012; 21:38:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

bahsedilen olay bu:

http://reddit.com/r/leagueoflegends/comments/oln09/the_tribunal_is_real_and_it_is_scary/

Ben de emin değildim zaten. Kalktı diye biliyordum ama yazayım dedim. O zaman hesaplarımız gg.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

bahsedilen olay bu:

Ben de emin değildim zaten. Kalktı diye biliyordum ama yazayım dedim. O zaman hesaplarımız gg.

Alıntıları Göster
    benim olay çok saçma oldu .önce perma ban yedim sonra nedendir bilinmez banlıyken 14 gün ceza almışım hesap 29 kasımda açılacak diyo onu bekliyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: murataltay

benim olay çok saçma oldu .önce perma ban yedim sonra nedendir bilinmez banlıyken 14 gün ceza almışım hesap 29 kasımda açılacak diyo onu bekliyorum :D

ahahah acilirsa mukemmel olur ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiriye

quote:

ahahah acilirsa mukemmel olur ya

açılacak ama zaten 1 kere perma yemışım birdahakı banda büyük ihtimal perma olcak.
    hemen nick vs değiştircem yada manuel sw değiştircem :D
  • quote:

Aynen öyle 14 gün ceza alıp 29 kasım açılma günü alan bir sürü kişi vardı (perma yememiştim ama bende 14 gün banlandım) sanırım riot tr bi hata yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyDevrim

quote:

Aynen öyle 14 gün ceza alıp 29 kasım açılma günü alan bir sürü kişi vardı (perma yememiştim ama bende 14 gün banlandım) sanırım riot tr bi hata yaptı

Alıntıları Göster
    Ben arkadaşlar 2100 e kadar ban yiyip 2 gün sonra banım açılmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatsumi Senpai

Ben arkadaşlar 2100 e kadar ban yiyip 2 gün sonra banım açılmıştı

Alıntıları Göster
    Bi benim açılmayacak herhalde
  • benim açıldı ins bir daha yemem ama rahat durmuyorum.
  • 3 sene önce ya da 4 arkadaşım

Çok küfürden banlanmisti sınırsız

Yalan falan bir şeyler dedi kalktı

Ama sadece o hesap

Neyse gene küfür etti gene ban yedi

Küfür etmeye gerek yok

Kes sesini adres ver falan da ban yediriyor

Birde benim ana hesap 2 ya da 3 kez 14 gün ban yedi 5 10 kez de sohbet kısıtlaması

İsmini değiştirdim

Sanirim banlar da azaliyor

• beyler çarım perma ban yedi, yazdım adamlara şundan dolayı oldu o olay diye, rito kayıtlarımı istedi benden, 1 haftadır 2. çarda açık olan çarda mklol lolskin kullanıyom, görürlermi bunu o kayıtlarda? 2. çarımda açık olan çarda ban yemesin

• quote:

Orijinalden alıntı: 32seper56

beyler çarım perma ban yedi, yazdım adamlara şundan dolayı oldu o olay diye, rito kayıtlarımı istedi benden, 1 haftadır 2. çarda açık olan çarda mklol lolskin kullanıyom, görürlermi bunu o kayıtlarda? 2. çarımda açık olan çarda ban yemesin

görürler kuıllanma o programları

• 3 yıl önce ban yiyen hesabım için ticket attım bi şekilde açılmış şifremi yenilettiler girebildim. Bi şansınızı deneyin :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.