Şimdi Ara

Periyodik Bakımda Servis Rezaleti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
8.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir'de eski aracımızı iki kere Bosch'a götürmüştük ancak burada servis sorumlusu kişiden dolayı Bosch bizim için bitmiştir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adama bak sen.Hem kurumsalız şöyleyiz böyleyiz diyor sonra da saydırıp gidiyor.
    Müşteri her zaman haklıdır prensibine ne oldu?
    Böyle yaparak kendinizi karaladınız
  • Adam iyiki tarihe gömülen konuyu gün yüzüne çıkartmış bakın görün biz ne yapıyoruz der gibi :)
  • Müşterisine buradan bile hâlâ saldırı durumundaki bi işletmeden ne hayır gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

Müşterisine buradan bile hâlâ saldırı durumundaki bi işletmeden ne hayır gelir.

Müşterisi diyorsunuzda, müşteri yok. bence iftira, ve karalama. ve kanıtlıyamadığı sürecce boyle konular hemen kaldırılmalı. haklı veya haksız birçok kişinin ekmek parası bu iş bu kadar kolay olmaması lazım.

otolab firmasının burdaki yetkiliside kullandığı kelimeleri daha düzgün seçebilirdi ama oda o firmayı ilgilendiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

Müşterisine buradan bile hâlâ saldırı durumundaki bi işletmeden ne hayır gelir.

Müşterisi diyorsunuzda, müşteri yok. bence iftira, ve karalama. ve kanıtlıyamadığı sürecce boyle konular hemen kaldırılmalı. haklı veya haksız birçok kişinin ekmek parası bu iş bu kadar kolay olmaması lazım.

otolab firmasının burdaki yetkiliside kullandığı kelimeleri daha düzgün seçebilirdi ama oda o firmayı ilgilendiriyor.

Konu 4 ay önce açıldığı için açan kişi unutmuştur bile.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gitcektimde vaz gectim simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Bende gitcektimde vaz gectim simdi

Hmm, iyi olmuş.

• bosch servislerine kesinlikle gitmeyin zeten yetkili
    servisten pahalı kalite sıfır sanayiye gidin daha iyi

• Rezillik. Hangi iş koluyla ilgili olursa olsun, ister lokanta ister araç servisi..bu Türkiye'de esnaf önce müşteriyi soymaya odaklanıyor. Bu ne biçim iştir. Sonra yakına bir yere avm açılınca "vay küçük esnaf zor durumda, vay öldük vay bittik"

İstiyor ki kaz sadece bizim elimizde olsun, sadece biz yolalım. Sonra cuma günleri dükkanın kapısına yaz "namaza gittim" diye. Namaz dönüşü 5 liralık ürünü&hizmeti 55 e okutmaya çalış. Allah kabul etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

Arkadaşlar izmirde yaşıyorum , genelde aracımı her türlü iş için sadece kendi tanıdığım birkaç ustaya götürürüm, onun haricinde kimselere güvenmem ancak aracımı yeni aldığım için birazda hevesle bu kez biraz daha kurumsal bir firmaya götüreyim dedim daha iyi olur dedim , demez olaydım
    Geçen aylarda otoshow izmir araç fuarında gördüğüm "otolab bosch car service " diye bir servis kafama yattı. , internet sitelerini biraz inceledim ve fiyat tablosundan clio2 1.5dci modelin periyodik bakım fiyatı işçilik ve check up dahil 255 tl diyordu , telefonla önce fiyatı onaylayıp sonrada randevu aldım.
    -2 saatte teslim edeceğiz dedikleri aracı ancak ertesi gün alabildim
    -aracı kir pas içinde teslim ettiler hatta eve gelince farkettim ki tampona motor yağı damlamış kuruyup kalmış , bir su tutsaydınz bari
    -bana shell motor yağı koyacağız dediler , faturaya baktım divinol shyntogear diye bir yağ kullanmışlar , birde daha kaliteli diye benimle tartışıyorlar
    -neyse iş ödemeye geldi ; bana 345 tl fiyat çıkardılar , neymiş o 4 litre fiyatıymış benim araç 5 litre yağ alıyormuş , işçiliği ayrıca hesaplıyorlarmış falan filan
    -yeni plakalık takmışlar onada 10 tl eklemişler , e kardeşim sen kendi reklamın olan plakalık ekliyorsun , onada ayrıca para istiyorsun
    -ayrıca parçaların hiçbiri orjinal renault değil , hepsi bosch marka

Uzattım 270 tl valla isterseniz vermeyin anahtarımı bu iş karakola kadar gider dedim kavga dövüş verdiler artık
    , diyeceğim o ki eğer izmirde bir servise gidecekseniz renault mais in arkasındaki "otolab bosch car" a gitmeyin

Şans bu ya birde şu yetkili servisine sorayım dedim , kampanya varmış yüzde 30 indirimle periyodik bakım herşey dahil 240 tl dediler , en azından orjinal parça kullanıyorlar , ben yandım siz yanmayın

biz işyernin aracını bosch cara bırakmıştık onlarda
    sanayiye götürüp yaptırmış komedi gibi

• Konu eski ama, İzmirde Yetkili Renault Servisi Yaşar iyi bir servis bence.

• Aracta benziydeyken cekis ve tekleme sorunu icin bosch servise gitcwktim burayi okudugum iyi oldu. Yetkilinin verdigi cevaplar ise tam bir komedi. Bornova subesine gitmeyi dusunuyodum ama kaz yolma taktigi ile calistiklari icin gerek yok.
  • selamlar arkadaslar konu açılalı çok olmus ama bende birşey paylaşayım bende aracımı arıza tespiti için ismi geçen servise goturecektım bilgi almak için bugün aradm telefonda ki yetkili sanki askerlik arkadasıyla konusuyormus gibi lakayıt'ça konusuyor neredeyse neden aradın dıye azarlayacaktı iyi ki araştırmışım forum da gördüklerimde beni çok şaşırttı başka bir yer arayacağım kendime...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

Arkadaşlar izmirde yaşıyorum , genelde aracımı her türlü iş için sadece kendi tanıdığım birkaç ustaya götürürüm, onun haricinde kimselere güvenmem ancak aracımı yeni aldığım için birazda hevesle bu kez biraz daha kurumsal bir firmaya götüreyim dedim daha iyi olur dedim , demez olaydım
    Geçen aylarda otoshow izmir araç fuarında gördüğüm "otolab bosch car service " diye bir servis kafama yattı. , internet sitelerini biraz inceledim ve fiyat tablosundan clio2 1.5dci modelin periyodik bakım fiyatı işçilik ve check up dahil 255 tl diyordu , telefonla önce fiyatı onaylayıp sonrada randevu aldım.
    -2 saatte teslim edeceğiz dedikleri aracı ancak ertesi gün alabildim
    -aracı kir pas içinde teslim ettiler hatta eve gelince farkettim ki tampona motor yağı damlamış kuruyup kalmış , bir su tutsaydınz bari
    -bana shell motor yağı koyacağız dediler , faturaya baktım divinol shyntogear diye bir yağ kullanmışlar , birde daha kaliteli diye benimle tartışıyorlar
    -neyse iş ödemeye geldi ; bana 345 tl fiyat çıkardılar , neymiş o 4 litre fiyatıymış benim araç 5 litre yağ alıyormuş , işçiliği ayrıca hesaplıyorlarmış falan filan
    -yeni plakalık takmışlar onada 10 tl eklemişler , e kardeşim sen kendi reklamın olan plakalık ekliyorsun , onada ayrıca para istiyorsun
    -ayrıca parçaların hiçbiri orjinal renault değil , hepsi bosch marka

Uzattım 270 tl valla isterseniz vermeyin anahtarımı bu iş karakola kadar gider dedim kavga dövüş verdiler artık
    , diyeceğim o ki eğer izmirde bir servise gidecekseniz renault mais in arkasındaki "otolab bosch car" a gitmeyin

Şans bu ya birde şu yetkili servisine sorayım dedim , kampanya varmış yüzde 30 indirimle periyodik bakım herşey dahil 240 tl dediler , en azından orjinal parça kullanıyorlar , ben yandım siz yanmayın

hort...
    Bende maximum kampanyadan aldığım kodla ücretsiz check up a gidecektim. ararken bunu gördüm. Gidersem sonucu yazarım. her bayi böyle değildir umarım:)

• hadi müşteri otolab bosch car servise onların dediği gibi çamur attı diyelim.firmanın cevabı yazan kişisinin tehtit cevabıda mı çamur.bu cevabı yazan kişiyi bosch car merak etmesi lazım.bi özür dilese elamandır unutmuştur yanlış anlamıştır dese şikayetçi kaybedecek,bence hala geç deyil.jüri burda okuyucu ne karar verdi yüzde 100 bosch car suçlu dedi.ALLAH hepimize akıl fikir hoşgörü dürüstlük alçakgönüllük,sevgi saygı ihsan etsn.canım TÜRKİYEM
  • konu eski ama, bu bosch car servisten uzak durun. hangar gibi biyer. sanayiden sıfır orjinal alarak arabama taktırdığım bosch benzin pompası 2 saatte arızalandı, off oldu. götürdüm servise. adamlar makinaya tuttu, sonra da kullanıcı kusuru diye dalga geçer gibi rapor tuttular. 150 lira civarı para vermiştim 2 sene önce o cihaza. zehir zıkkım olsun..
  • Mecburiyetten bu servise gittim. Kesinlikle önermiyorum, insanı bir dövmedikleri kalıyor. 5 para etmez bir servis, uzak durun..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.