Şimdi Ara

Perinçek’ten Brunson kararına destek: Türk yargısı baskılara göğüs gerdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perinçek’ten Brunson kararına destek: Türk yargısı baskılara göğüs gerdi

Ulusal Kanal’a konuşan Perinçek, “Türk yargısı PKK’ya yardım ve yataklık yapan Rahip Brunson’u mahkûm etmiştir. Brunson hüküm giydi, cezasının karşılığında hapiste yattı, cezasını çekti ve tahliye edildi. Burada Türk yargısı baskılara göğüs germiştir” ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Donald Trump’ın açıklamalarını hatırlatan Perinçek, “Trump çok uğraştık diyor, evet çok uğraştılar ama başarılı olamadılar. Brunson kararını Amerika’nın baskıları sonucu alınmış bir karar olarak yansıtmak çok yanlıştır. Burada Türk yargısı hiçbir baskıya boyun eğmemiştir. Yargının verdiği karar gerçeğe ve hukuka uygundur” diye konuştu.

kaynak

• Şaka gibi bir ülke olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perinçek = Bahçeli diye boşuna demiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loser...
  • bahçeli de ajan, bu da ajan. tayyip proje kemal ne çözemedim daha
  • Milletin aklıyla alay ediyorlar. Bunların hepsi maşa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım ya bir de hepar bunlarla ittifak kurduydu. Neler oluyor böyle??
  • bu adamı anlamak istiyorsanız ilgi hastası emekli askerlerden oluşan trollerini takip edin, gerçi onlar da bazen acınası hallere düşüyor koca koca emekli askerler madara oluyor.
  • Komedi tufanı. Çuval meselesinde ortayı kasıp kavurup bu meselede böyle kabullenici bir tavır vermek en güzel bunlara yakışır zaten.
  • evet yaa amerikayı süründürdük adamlar rezil rüsva oldu ekonomileri sarsıldı ama en sonunda rahibi ülkeden de kovunca bu onlar için çok ağır oldu ama hakketmişlerdi.
    Kimse bizi test etmeye kalkmasın söylesinler yaparız abi zaman kaybına gerek yok
  • Terörist bu zaten üstte fotoları atmışlar.
  • Rehberi Kuzey Kore ve bilimum baskıcı komünist rejimler olan bir adamın Türkiye'nin mevcut durumunu beğenmesini hiç yadırgamıyorum. Bence asıl sorun muhalif gözükmeye çalışan sol örgütlenmelerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bahçeli de ajan, bu da ajan. tayyip proje kemal ne çözemedim daha
    kemal b planı. yedek koltuğunda bekliyor her ihtimale karşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

bahçeli de ajan, bu da ajan. tayyip proje kemal ne çözemedim daha
    kemal komedi projesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: subaortik

kemal komedi projesi

Alıntıları Göster
    KK, Muhalefet görünümlü etkisiz eleman projesi...Millet oy verecek parti bulamasın diye tutuluyor.

• Kemal de proje.
  • Hhahaha.Bunun lafını ciddiye alanmı var.Safkan terorist zaten.Olduğunu bilmeyenmi kaldı : )
  • Gerçekleri söylemek ne zamandan beri suç oldu papaz cezasını çekti gerekli bilgiler alındı gönderildi doğru diyor :)
  • Perinçek dediyse vardır bı bildiği

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.