Şimdi Ara

Performansını yeterli görmeyen mezun var mı ,?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günümün çoğunu masa başında geçirmeme ragmen yetersiz görüyorum sizde de bu durum var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukisteyenmezun -- 10 Şubat 2016; 14:07:27 >

• Aynen hocam. Sıkıldık artık ondan. Ama toparlanmak şart.
  • Günümün çoğunu yatağımda geçirmeme rağmen bende yetersiz buluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar çalışsam da netlerim artmıyor. Canım sıkılıyor artık yeter.
  • Soruyu, Performansini yeterli goren mezun var mi? diye degistirmek lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEvill -- 10 Şubat 2016; 14:12:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 saat calıssanız bile yeterli görmiyeceginiz için sıkıntı yok

• hukukisteyenmezun kullanıcısına yanıt
    Sözelciyim. Türkçe den 25 net yapmam lazım. Sosyal den de öyle. Ve mezunum. Geçen sene Türkçe kazık olmasına rağmen 23 yaptım bu sene 25 için ümitliyim tabi yine dil bilgisi az olursa çünkü
    PARAGRAF çıyım.. Dil bilgisi sadece ses olayları ve noktalama. Geçen sene Sosyal de 10 net yaptım REZALET.. Bilgisiz ve yorumlama gucumun azlıgının ustune heyecan ve stres te etkılı oldu. Bu sene
    cok sıkı olmasada calısıyorum cografya konular bıttı ve cogunda yetkınım. Tarıhten ve felsefeden daha cok korkuyorum. Ne yapıcam bılmıyorum bıraz sıkıldım ve gergınım Sosyalden 25 net yapmam
    lazım..
  • ben varım , son 1 ay kala çalışmayı arttıracağıma yatışa geçtim
  • Ne kadar temponu arttırırsan arttır her zaman daha fazla çalışabileceğin için ve her zaman senden daha fazla çalışanlar olduğu için yeterli hissedemezsin, mesela ben buraya giriyorum adam aylık program yapmış ben onu 2 aya yayarım anca biter, ama ona göre az. Bazen kazanmayı haketmediğimi düşünüyorum millet neler yapıyor baksana diyorum, sonra rahatlıyorum

• 3 mat bölüm denemesi ve 1 sosyal bölüm denmesi çözüm saat 10 .30 dan beri şuan ağlıyorum yine az çalıştım diye içim sıkılıyor , geçen sene toplasan 1 bölüm denmesi çözmemişken bu sene günde 3-4 tane az geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35000 -- 10 Şubat 2016; 16:35:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.