Şimdi Ara

Performans Laptop Onerileriniz ve VENOM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, uzun zamandir hem yuksek performansi ile beni tatmin edecek hem de yanimda tasimak istedigim zaman zorlanmayacagim bir performas laptop ariyorum.

Yazilimla ugrasiyorum, tabi madem iyi bir laptop aliyoruz oyunlari da en iyi sekilde oynatmali degil mi ? Masaustu bilgisayar olunca guclu sistem kolay fakat konu laptop olunca bu tarz bir laptop bulmak zor oluyor…

Baya arastirdim Turkiye’de de bilinen bir kac pahali marka disinda Avustralya’dan bir yuksek performans laptop markasi buldum VENOM, suana kadar PC & Tech dergisinde 5 yildiz alan tek performans laptop olmus. (asagida derginin resimlerini koydum)

Cok yakin zamanda bir arkadasim Avustralya’ya gidecek ona bu laptoplardan siparis vermeyi dusunuyorum kendim icin farkli tarz urunleri seviyorum ve gordugum kadariyla Venomlar cok basarili fakat maalesef sadece Avustralya’da hizmet veriyorlar.

Istedigim model ve ozellikleri asagida. Yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar..

Venom BlackBook® 15 S Pro

Islemci: Intel® Core™ i7-4700MQ Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)
    RAM: Corsair Vengence 8GB (1x8GB) DDR3 1600MHz
    HDD: 1TB HDD
    EKRAN KARTI: GeForce GTX 765M 2GB DDR5 VRAM
    Isletim Sistemi: Windows 8
    Ekran: 15.6"FHD (1920x1080) Venom Vision Anti Glare Display, built in touch pad with multi-gesture and scrolling function
    Ses: High Definition Audio, Built in microphone, Built in two 2W Onkyo speakers, Sound BlasterTM Cinema headphone, microphone, Line-in jack, S/PDIF Digitil Output
    Baglanti/Network: Intel® Centrino® Advanced-N 6235, Dual Band, Widi Support, Built in 10/100/1000Mb Base-TX Ethernet LAN, Bluetooth 4.0 combo
    USB 3.0 / SATA/e-SATA: 1 x USB 2.0 port, 2 x USB 3.0 ports (1 x powered USB port, AC/DC), 1 x eSATA / USB 3.0 Combo 1 x HDMI output port (with HDCP), 1 x external VGA port, 1 x Headphone jack, 1 x Microphone jack, 1 x Line-in jack, 1 X S/PDIF Output Jack 1 x RJ-45 LAN port, 1 x DC-in jack
    SD / Mini –SD 9-in-1 Push-Push Card reader - MMC / RSMMC, SD / mini SD / SDHC / SDXC / MS / MS Pro / MS Duo
    Webcam: 2.0M HD Video Camera
    Klavye: Illuminated keyboard
    Surucu: Blu-Ray Writer
    Batarya Suresi: Removable 8 cells Smart Lithium-Ion battery pack, 76.96WH - 5 Hour battery Life
    Agirlik: 2.7kg, including 76.96WH battery

Performans Laptop  Onerileriniz ve VENOM Performans Laptop  Onerileriniz ve VENOM Performans Laptop  Onerileriniz ve VENOM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight82 -- 22 Aralık 2013; 20:56:08 >

• arkadaslar oneri ve yorumlarinizi bekliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.