Şimdi Ara

PERFORMANCE CHIP MODUL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/15-BEYGIR-PERFORMANCE-CHIP-MODUL-UNIVERSAL_W0QQidZZ12383637

arkadaşlar nedir bu böyle adam baya iddali konuşmuş. aslı astarı varmı söylediklerinin ya da forumda kullanan varmı . taktırmayı düşünmüyorum ancak 60 ytl ye dediği gibi birşey olabilirmi. adam 0--100 de 1 sn fark yaratacağını söylüyor

ve dahası var bu daha ucuz

http://urun.gittigidiyor.com/15-BHP-PERFORMANCE-MODULE-HEDIYE_W0QQidZZ11710328

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi night_33 -- 13 Eylül 2008; 21:27:57 >

• yorum yokmu
  • cok ucuzmus diğer mlz fiyatları 500 falan diyorlar . kullanmadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf_alp

cok ucuzmus diğer mlz fiyatları 500 falan diyorlar . kullanmadım.

yorumun için teşekkürler. fiyat gerçekten ucuz bende anlamadım adam dediklerinde ciddimi
  • Bende çok merak ediyorum bu ürünü kullanan falan yok mu?
  • arkadaşlar bu kutunun içinde 1 adet dirençden başka hiç bişey yok..Benzinli araçlarda IAT ( intake air temperature ) emilen havanın sıcaklığını beyine hatalı gönderip bir miktar fazla veya az yakıt göndermesini sağlayıp basit bir yanıltmaca ile gereksiz yakıt tükettiren asalak bir modül dür..100 oktan benzin kullanarak bu modülden çok daha fazla performans sağlıyabilirsiniz..

uzak durmanızı tavsiye ederim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

arkadaşlar bu kutunun içinde 1 adet dirençden başka hiç bişey yok..Benzinli araçlarda IAT ( intake air temperature ) emilen havanın sıcaklığını beyine hatalı gönderip bir miktar fazla veya az yakıt göndermesini sağlayıp basit bir yanıltmaca ile gereksiz yakıt tükettiren asalak bir modül dür..100 oktan benzin kullanarak bu modülden çok daha fazla performans sağlıyabilirsiniz..

bende sizden mesaj bekliyordum.konu anlaşılmıştır o zaman uzak duruuun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

arkadaşlar bu kutunun içinde 1 adet dirençden başka hiç bişey yok..Benzinli araçlarda IAT ( intake air temperature ) emilen havanın sıcaklığını beyine hatalı gönderip bir miktar fazla veya az yakıt göndermesini sağlayıp basit bir yanıltmaca ile gereksiz yakıt tükettiren asalak bir modül dür..100 oktan benzin kullanarak bu modülden çok daha fazla performans sağlıyabilirsiniz..

Benzer şeyleri bir kaç ay önce foruma yazmıştım.

http://forum.donanimhaber.com/m_20504928/mpage_1/key_//tm.htm#23640144

Fakat gereksiz yakıt tüketmekten ziyade, ateşleme avansını biraz öne çekiyor ve motor az daha serileşiyor. IAT sensörüne giden kablolardan birini keserek bu etkiyi yaratabilirsiniz. Tarafımdan denenmiş ve kanıtlanmıştırKabloyu keserek sinyali engellemiş oluyoruz. Bahsedilen modül de aynı şeyi yapıyor, yani sinyali kesiyor. Ha araya modül takıp sinyali kestin, ha kablonun tekini kestin aynı şey.

Bu tür ürünlere de itibar etmeyin arkadaşlar...

• 15bg ciddi bir güctür 50-60 ytl ye saglanabilecek birsey olsa trafikte muhtemelen 150bg altında arac kalmaz
  • Yani... Millet 8-10 beygir için tonla para döküyor. Beygir bu kadar ucuza artmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.