Şimdi Ara

PerfectFire [PfTR] PS4 Şartlı Üye Alımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
18
Favori
22.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: homeknight

Heh, destiny atarı geldi. Adam oyunu yedi içti bitirdi, şimdi trophy kastıracak bize. Yapalım da ölmeden hangi raidi bitirecez sence. Hadi karanlık bölge ve köprü tamam ölmeyiz. Koridordan da geçeriz, cadılar hikaye olur

Bugun cadilari 2 kisi bitirdik. Taktigi var abim raadolll :) en cok kopru kasiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de aramizda photoshop kullanmayi iyi bilen bir arkadasimiz benimle en acilinden ozelden iletisime gecsin.

• Uye alimi yaparsaniz katilmak isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CsNqVa

quote:

Heh, destiny atarı geldi. Adam oyunu yedi içti bitirdi, şimdi trophy kastıracak bize. Yapalım da ölmeden hangi raidi bitirecez sence. Hadi karanlık bölge ve köprü tamam ölmeyiz. Koridordan da geçeriz, cadılar hikaye olur

Bugun cadilari 2 kisi bitirdik. Taktigi var abim raadolll :) en cok kopru kasiyo

Ölmeden raid deneyecekseniz 6 kisi crotaya girin bizde 31likler olmasina rağmen rahat tamamladik vogdan cok daha kolay.

• Dedigim gibi hocam,kopru ve cadilar sikinti yaratiyo biraz crota hic sikinti degil aslinda. Aslinda yardimci da olabilirsin :)

Gruba girmek isteyen arkadaslar ilk 5 psni eklesin ya da direk beni eklesin,grupta muhabbet edelim. Buraya isim eklemek basit is :)

Psn: alperkemal

• smtknc kullanıcısına yanıt
    İlk 5 kişiden istediğini ekleyip kurulmuş odalara katılıp sohbet edebilirsin. Ayrıca bende K.Çekmece Sefaköy civarındayım, müsait olduğun zaman gelebilirsin.
  • Esasında ölmeden raid yapmak dan daha zor olanı ciddiye alarak oynayabilmek. Biraz ciddiye alsak sanırım zorlanmadan bitirebiliriz. Ayrıca Vog'dan daha kolay olduğu doğru, Vog gibi strateji gerektirmiyor. Yeni DLC'deki raid nasıl olacak bakalım.
  • Hayırlı uğurlu olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Hayırlı uğurlu olsun

Eyvallah Sağol

• Hayirli olsun beyler

Aktif olarak CoD oynayan varmi aranizda? BF4 ude alicam ha birde Destiny i de elden geçirmek istiyorum katılmak isterim araniza

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Hayirli olsun beyler

Aktif olarak CoD oynayan varmi aranizda? BF4 ude alicam ha birde Destiny i de elden geçirmek istiyorum katılmak isterim araniza

CoD degilde aktif olarak Destiny Bf4 Gta Lastofus oynaniyor. Fifa vs de oynaniyor :)

• Gece gece taze sopasi üstünde Vahşi infazlar:)

The Last of Us™ Remastered_20150214011428:http://youtu.be/ZMPp0v4o1Hg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySouL9663 -- 14 Şubat 2015; 1:30:36 >
  • Gunaydin gencler :)

• Herkese günaydın arkadaşlar. Çağatay ve Samet aramıza katılmıştır. Çağatay daha önce de beraber oyun oynadığımız ve tanıdığımız, Samet ise dün sohbetimize katılan, Doruk arkadaşımızla tüm gece uğraşarak iletişim kurmayı ve oyun almayı becerebilmiş, bu takdir edilesi davranışı ile de grubumuza katılmıştır İlk sayfadaki üye listesini güncelledim.

Bu arada foruma yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Hep beraber oyun oynamak dileğiyle.
  • Günaydın millet :)

Hoşgeldiniz tekrar :))

• Millet aksam photoshop u kurarsam eger su resim ve logo isimi ortadan cikartiriz :)

• SuspectT kullanıcısına yanıt
    Evet güzel olur, resimsiz logosuz grup diye arkamızdan konuşabilirler
  • Grubumuzun kurallarına kişisel deneyimlerimiz sonrasında yeni katılacak arkadaşlar için "Fesih" maddesi koydum. Hani tv seyrettiğimiz, internete girdiğimiz şirketlerde ayrılırken adamı inletirler ya, işte biz onu yapmayacağız demek istedim. Buyrun Madde 8

8) Gruptan ayrılmak, ayrılıp farklı gruplara gitmek isteyen arkadaşlar hakkında Ctrl+Shift+PrintScreen ya da Ekran Alıntısı Aracı kullanılarak ekran görüntüleri alınmayacak, paparazzilik yapılmayacak, gittiği grubun üyelerine taciz mesajları gibi forumlarda ki grup dağılımlarında denenmiş ve denenecek tüm eylemlerden imtina edilecektir. Yani arkadaş olmanın, beraber paylaşmanın, dahası insan olmanın tüm gerekleri yerine getirilecektir. Bu yüzden gelen arkadaşlar kadar giden arkadaşlar olursa onlara da kapımız her zaman açıktır. Kişisel evrim sürecini tamamlamış, geçerli bir nüfus kağıdına sahip herkes oyunlarımıza, paylaşımlarımıza, sohbetlerimize katılabilir. Eğer beğenmezse de gönül rahatlığı ile gidebilir. Arkadaşlık baki forumlar geçicidir.

• quote:

Grubumuzun kurallarına kişisel deneyimlerimiz sonrasında yeni katılacak arkadaşlar için "Fesih" maddesi koydum. Hani tv seyrettiğimiz, internete girdiğimiz şirketlerde ayrılırken adamı inletirler ya, işte biz onu yapmayacağız demek istedim. Buyrun Madde 8

8) Gruptan ayrılmak, ayrılıp farklı gruplara gitmek isteyen arkadaşlar hakkında Ctrl+Shift+PrintScreen ya da Ekran Alıntısı Aracı kullanılarak ekran görüntüleri alınmayacak, paparazzilik yapılmayacak, gittiği grubun üyelerine taciz mesajları gibi forumlarda ki grup dağılımlarında denenmiş ve denenecek tüm eylemlerden imtina edilecektir. Yani arkadaş olmanın, beraber paylaşmanın, dahası insan olmanın tüm gerekleri yerine getirilecektir. Bu yüzden gelen arkadaşlar kadar giden arkadaşlar olursa onlara da kapımız her zaman açıktır. Kişisel evrim sürecini tamamlamış, geçerli bir nüfus kağıdına sahip herkes oyunlarımıza, paylaşımlarımıza, sohbetlerimize katılabilir. Eğer beğenmezse de gönül rahatlığı ile gidebilir. Arkadaşlık baki forumlar geçicidir.

Günaydınnn :) Dün ölmeden raidi bitirde crota ya kadar geldik,ancak aramizdan zeki bir oyuncu knight oldureyim derken bana roket atar attigi icin kendisi tahtalikoy e gitti ve tum 5 saatlik emegimiz çöp oldu. Bugun sanirim tamamlayacagiz,cunku butun kisayollari cheese mheese glitch mlitch ne varsa yardirdik. Hepsi platin kupa icin. Hepsi bebegim icin.. hepsi sizler icin... neyse,gunaydin..

• CsNqVa kullanıcısına yanıt
    Senden sonra herkese platin için bi heves geldi. Yeni trendimiz Destiny Platin Trophies. Hele sen bi bitir, muhtemel devamını getirecek kişiler olacak. Bu hafta Titan'a başlarım bende, nasıl biter o karakter hiç bilmiyorum

Ayrıca bugün Valentine's Day, bebeğim deyince nedense aklıma geldi, herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.