Şimdi Ara

perdemi? film mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eğer ankarda isen film yaptırma bizim arkadaş en ince filime 50 ytl ceza aldı perdeye kimse bişey demez pederi kandırabilsem bende perde yaptıracam
  • Film arabayı deiştiriyor Polis bi kez çevirmişti benide dediki arka taraftan kelleni görmem lazım diyo bildim kadarı ile ince filmlerde sorun olmuyo ama çok siyah filmlerde çevirirler.
  • oldum olası perdeler hep itici gelmiştir bana belkide eskiden su as950 kamyonlara renfaren perdeler takarlardı ya yada kartalların araka yan camlarına onlarda bu antipatiyi olusturmus olabilir film en guzeli abi=))
  • Çok güzel yorumlar var. Bencede çok koyu olmamak şartıyla film yaptır. Sonra istersen perde de yaptırabilirsin. Makam arabası gibi olur.
  • bence filim bizimkide filimli hos duruyo resim eklerim birazdan
  • nefilm ne perde orjinal renkli cammm
  • perde taktırdım bide inceden film mi taktırsam diye düşünüyom
  • yani şimdi arabayı bırakıp gittiğinde perdeleri çekeceksen sıcaktan korunursun ama herseferinde de çekilmiyo ozaman arabanın içi çabucak ısınıyo. film yaptırırsan herzaman için sıcaktan korunma sağlar. perdeyi ise uzun yolda arkada oturanlar çekmesi durumunda max. koruma sağlıyo.
  • bizde caddy var perdeli fakat cam filmi daha sportif ve çekici duruyo
  • film derim ben ama ruhsata işletmeyi de göz ardı etme
    polis amcalar sanki büyük bir iş yapmış gibi
    kasıla kasıla durduruyo aracı, tabi sende ruhsatı veriyorsun iyi görevler diyorsun çekip gidiyorsun :)
    ama perde takarsan eğer hem soluyor hemde camları açmaya gelmiyor ya toz kapıyor yada rüzgardan
    ses yapıyor, dalgalanıyor vs.vs.
  • bahsi geçen araç ticari araç ve eğer buda onlardan biriyse ruhsatında ticari araç olarak geçiyordur. ticari araçlarda bildiğim kadarıyla arka tarafın filmlenmesinde sorun olmaz. kamyonet diye geçmiyor mu? bu nedenle fikrimi söyledim yanlışsa düzeltin. saygılar.
    quote:

Orjinalden alıntı: Tacarsoy

valla nerde oturuyorsun bılmıyorum ama fılm dedıgın olayı polis gorurse en ıncesı bıle olsa ızmırde şak cezayı yapıştırıyo hiç affetmiyolar bızde taktırcaktık dedıler aman ha fln fln vazgeçtik ama sızın oralarda belkı polıs bişi demıyodur perdeye polısler bişi diomu bılmıyorum ama sanırım demıyordur en iyisi perde olur bence
  • film daha hoş durur ama çok koyu tonda değil bazı filmler oluyor cam kadar kalın nerdeyse çok kötü görünüyor onlar resmen bant gibi
  • Cam filmini ruhsata ne diyip işletiyorsun? Bunun bir yolu varsa ben de öğrenmek isterim..
    quote:

Orjinalden alıntı: mami50

film derim ben ama ruhsata işletmeyi de göz ardı etme
    kasıla kasıla durduruyo aracı, tabi sende ruhsatı veriyorsun iyi görevler diyorsun çekip gidiyorsun :)
    ama perde takarsan eğer hem soluyor hemde camları açmaya gelmiyor ya toz kapıyor yada rüzgardan
  • Bende ruhsata işleme işlemini düşünmüştüm ama bi kaç kişiye sordum Zırhlı veyahut özel bi araç olması gerekiyormuş. Makam , koruma vs. vs. Eger bu doğru değilse bahane bulacağıma eminim.
  • aynen LPG sistemi gibi işletiyorsun ayrıca hiç bir proje vs gibi formalite gerektirmiyor.
    ruhsatı alırken veya değiştirirken eklettiriyorsun. ruhsatta yazıyor zaten römork takar takamaz-bilmem ne bilmem ne o kısımları boş yere yazmamışlar
    arabaya monte edilmiş herhangi bir başka aksesuarın varsa onu da eklettirilebiliyorsun. özel makam aracı olmasına gerek yok aracının. yeter ki taktırmak iste.

quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Cam filmini ruhsata ne diyip işletiyorsun? Bunun bir yolu varsa ben de öğrenmek isterim..
    quote:

Orjinalden alıntı: mami50

film derim ben ama ruhsata işletmeyi de göz ardı etme

• Ya @mami50 arkadaşım, bu iş senin dediğin gibi bu kadar kolay bir işse o zaman camlarına film çektirenler hiç durmasın yaptırsın bunu, emin misin böyle olduğundan? Sonra ruhsata işletmeye gidiyoruz diye dumur olmayalım???
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.