Şimdi Ara

perdemi? film mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese selam 2006 model connectim var arka camlara film mi yoksa perdemi taktırırsam daha iyi olur
    bide iç kısma başka ne tur aksesuar takılabilir
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• bence film daha hoş durur.
  • tabiki film ayrıca herkes perde taktırıyor seninki hiç olmassa biraz değişik olur
  • perde 3 oda 1 salon

Film ise içeride bir takım işler çevriliyor durumu

Bu gibi aksesuarlar bizden çıkma çünkü araç bizde ev gibi kişişelleştirilmesi önemli zor sahip olunuyor ve farklı olmalı üstünlüğü farkedilmeli diye düşünüyorum...

bu kişisel bir fikir...

Zengin durmasını istiyorsan Camlarına Lazer yaptırabilirsin gerçekten şık duruyor
  • valla nerde oturuyorsun bılmıyorum ama fılm dedıgın olayı polis gorurse en ıncesı bıle olsa ızmırde şak cezayı yapıştırıyo hiç affetmiyolar bızde taktırcaktık dedıler aman ha fln fln vazgeçtik ama sızın oralarda belkı polıs bişi demıyodur perdeye polısler bişi diomu bılmıyorum ama sanırım demıyordur en iyisi perde olur bence
  • en açık renk film ve perde yaptırdım CADDY me 30 ytl filme 40 ytl de perdeye verdim. Uzun yolda perde çok büyük rahatlık. Çünkü güneş, film olsa bile içeri geliyor ama perde olunca tamamen engelleniyor.Belki klimanın soğutma performansına da etkisi vardır az da olsa. Bir de uzun yolda insan rahat etmek istiyo mesela annem arkaya geçip perdeyi çekip başını açabiliyor. Yani son sözüm en açık renk film+perde (polislerle de uğraşmazsın, gerçi onlar da haklı)
  • Bence orjinalliğini hiç bozma,perde yaptır...Yaptıracaksan kaliteli film yaptır...
  • perdenin fiyatı nedir acaba bileniniz varmı arka taraf komple olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadow35 -- 20 Eylül 2006; 18:30:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tacarsoy

valla nerde oturuyorsun bılmıyorum ama fılm dedıgın olayı polis gorurse en ıncesı bıle olsa ızmırde şak cezayı yapıştırıyo hiç affetmiyolar bızde taktırcaktık dedıler aman ha fln fln vazgeçtik ama sızın oralarda belkı polıs bişi demıyodur perdeye polısler bişi diomu bılmıyorum ama sanırım demıyordur en iyisi perde olur bence

İzmir'deyim, Mayıs ayından beri aracın 5 camı filmli, sık sık Aydın'a gidiyorum, orada da hiç bir sorun çıkmadı. En az 3 kere alkol kontrolüne girdim, bir kez de sivil polis arama yaptı daha hiç biri filmlere birşey demedi. Bence yanlış tonda film kullanıyorsunuz, Light Black öneririm. Güneşli havada camın kararmasından dolayı iyice siyahlaşıyor ama film mi yoksa orjinal renkli mi anlaşılmıyor. Gece karanlıkta yalnız arabanın içi gözükür ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRCaPiTaL -- 20 Eylül 2006; 18:14:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

perdenin fiyatı nedir acaba bileniniz varmı arka taraf komple olacak

Ben 60 YTL ye yaptırmıştım şaşmazda...
  • izmirde bu işleri iyi yapan nereler var biliyomusunuz?
  • Üstadım her ikisini de yaptırabilirsiniz.
    Film için bütçenizi biraz geniş tutmanız uzun vadede sizin için iyi olacaktır.

Doğru tonda bir film ve de kibar perdeler ile dış görünümü güzelleştirebildiğiniz gibi uzun yolda da güneş sıkıntısının önüne geçebilirsiniz.
  • yardımlarınızdan dolayı hepinize teşekkürler ALLAH kazalardan ve belalardan hepimizi korusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

izmirde bu işleri iyi yapan nereler var biliyomusunuz?

3. Sanayi Sitesi'nde neredeyse tüm aksesuarcılar bu işi layıkıyla yapıyor. Eğer kafana koyduysan bütçene göre seçeneklerin çok fazla.
  • ön kısmını film yapmadıktan sonra tırafik karışmaz
  • gerci arac hafif ticari pek bişey demezler sanırım nika48 dediğin gibi öne film cekmessem heralde bişi olmaz
  • ben caddy aracıma hem film hemde perde yaptırdım. ikisi olursa daha iyi olur. ben önce perde taktırdım baktım olmadı bide film çektirdim. şimdi arka baya serin oluyo. yazın da daha çabuk serinliyo aracın içi. hemde güneşte kaldıgında daha gec ısınıyo.
  • Kesinlikle laser derim bizim buralarda acayip gıcık oluyo filme
  • tabi ki film derim

arabanın içine gelince teybi değiştirebilirsin
    monitor takabilirsin
    devir saati takabilirsin
    krom görünümlü paspas koyabilirsin
  • arkadaşım perde daha şık olur. ama eğer arkaya bakıyosan görüşünü engeller.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.