Şimdi Ara

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir. (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
133
Favori
137.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    sormayın ya allahtan sadece 18 civarı 1 tl biriktirmiştim.. çok da zararım olmadı..
  • 05335434051. Bu numaradan po aradı beni. Dün şikayet etmiştim twitter üzerinden. Anlattım durumu 1 TL ve 0.50 kuruş çıkıyor diye. Bu şekilde küsüratları kullanmayacağız ve boşuna kola almayalım dedim. Bakalım ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 6 Ekim 2017; 18:0:56 >
  • pepsi@vodasoft.com.tr buraya mail atin diyor yetkili yetkili birim burasiymis

• Bip 13 gb hediye veriyor onla teselli edin şimdilik kendinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihstorm

pepsi@vodasoft.com.tr buraya mail atin diyor yetkili yetkili birim burasiymis

Ben attim buraya mail guzel bir dille ya tele kod yukleme limitini kaldirin yada daha comert olun demeye getirdim. Herkes mail atarsa kisa zamanda cozulur bu is. Nasilki kapanan siteyi yeniden actilar bunuda yaparlar. Cok sey istemiyoruz aralara 5tl 10tl gibi rakamlar koysalar yeterli olacak enazindan degecek emegimize. Yuklenim beyler

• Beni de facebook mesajıma istinaden PO dan aradılar, ne sıkıntın var dedi, anlattım saçmaladıklarını, bir bilgim yok, araştırıp seni 20 dk.ya arayayım dedi, dönen olmadı

• artık sistem kodda ne kadar çıktığını göstermiyor. ancak yükle dediğiniz zaman ne kadar çıktığını görebiliyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ika -- 6 Ekim 2017; 23:10:42 >
  • ika İ kullanıcısına yanıt
    açık buydu zaten herkes sömürünce yeni önlem aldılar.

• Onlemleri aldiklarina gore artik adam gibi puan dagitmaya baslayabilirler :) yoksa bu onlemleri almalarinin mantigi yok zaten 50 kurus 1 tlye bagladiktan sonra.

• mehmet0805 kullanıcısına yanıt
    ya hocam puanı geçtim şu kapak kodlarını girdiğimiz sistemi düzeltsinler yeter.. sürekli robot değilim testi nedir ya?? petrol ofisi tam rezillik.. bu kampanya bitsin bir daha uğramayacağım.. resmen madem sana kampanya yaptık çek çilesini diyorlar.. yazıkları olsun bunlara!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ika

artık sistem kodda ne kadar çıktığını göstermiyor. ancak yükle dediğiniz zaman ne kadar çıktığını görebiliyorsunuz...

+ kod daha önce sorgulayan GSM numarasına yükleniyor,

elimdeki kod daha önce farklı bir GSM nodan sorgulandığından yüklenmiyor

bknz ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 7 Ekim 2017; 2:7:15 >

• Migros dan 1 money veren birşey alsam - Telefon numarasını versem

Karta geçer dimi? Böylece Düz yapmış olabilirim ve kesinti olmaz.. zira 9 da kaldık...
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Evet migrostan 1 money kazanarak 9 positive puanla 10 tl yapmış olur ve bu şekilde harcayabilirsiniz.

• Var mı 1 TL den yüksek puan çıkarabilen

• Boşa gitti kodlar.düzgün puan vermeye başlar mı diye bekleyeyim dedim kendi kartıma giremiyorum

• Kutu pepsideki kodlar geçerli değil miydi?girdim kodu ne hatalı ne geçersiz yazmadı ama puan yükleme aşamasına da geçmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: tolder24

Kutu pepsideki kodlar geçerli değil miydi?girdim kodu ne hatalı ne geçersiz yazmadı ama puan yükleme aşamasına da geçmedi

sayfayı yenileyip tekrar deneyin.
  • fazla şifresi olan var mı bir şey deneyecegim :)
  • 29 tl puan var kartımda 1 liralık kodu olan paylaşabilir mi acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.