Şimdi Ara

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir. (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
133
Favori
137.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kutu kola almıştım öylesine girdim 2,5 TL çıktı. şimdi plaka girdim ama motoruma benzin almak istesem plaka farklı olduğu için alamıyor muyum? sadece girdiğimiz plaka için mi yakıt alınıyor?

dolapta 1 tane şifre buldum onu da girdim 5 tl çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 28 Eylül 2017; 20:36:42 >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Hocam plaka önemli değil istediğiniz araca yakıt alırsınız fakat dikkat edilmesi gereken husus 10 tl ve katları harcanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 28 Eylül 2017; 21:1:52 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    eski pepsi kutu kola şifresi buldum onları da kabul ediyormuş. zamanında top eleven için biriktirmiştim. 3 şifreyle 10 tl oldu şansıma. yarın gidip benzin alırım.

sağol hocam.
  • Kod satan varsa 10 tane icin fiyat verebilirmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, artık kutu pepsi kodlarınıda dahil ediyor ayrıca puan harcaması yapmak için dört haneli kart şifrenizide biliyor olmanız lazım.
  • Kod satacak olan varsa alabilirim

• eski pepsi kodlarıda geçiyorsa ilginç gercektende..
  • Kod satan var mı acaba?

• kodları 50 kuruştan satıyorlar, zaten birçok kapağa 50 kuruş çıktığı düşünülünce bir anlamı kalmıyor. uğraştığımız boşa gider.

10-20 kuruşa kod bulunsa alınır.

• şifre olan yollasın benzin alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğlumiçin -- 29 Eylül 2017; 22:40:3 >
  • oğlumiçin O kullanıcısına yanıt
    ya yapmayın yeter artık. ne hayırı anlayamadım benzin bu. aracına benzin almanın hayırla uzaktan yakından alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 29 Eylül 2017; 14:7:27 >
  • Siteye girebilen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

kodları 50 kuruştan satıyorlar, zaten birçok kapağa 50 kuruş çıktığı düşünülünce bir anlamı kalmıyor. uğraştığımız boşa gider.

10-20 kuruşa kod bulunsa alınır.

Minimum 50 krş çıkan kodu neden 10-20 krş a satsınlar ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen kod satın almak isteyenleri anlamıyorum. Kodlardan ne kadar çıkacağı zaten önceden bilinebiliyor po karta işlenmeden. E zaten elin adamıda içinden 5-10-25-50 tl çıkacak kodu enayi değil ya bize satacak. Benim kaçırdığım birşey mi var?

• Kesin belli saatlerde yüksek puan veriyordur. Başka bir açığı olamaz.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 👌

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Halen kod satın almak isteyenleri anlamıyorum. Kodlardan ne kadar çıkacağı zaten önceden bilinebiliyor po karta işlenmeden. E zaten elin adamıda içinden 5-10-25-50 tl çıkacak kodu enayi değil ya bize satacak. Benim kaçırdığım birşey mi var?

ben enayi değilim ama ayıklamadan satıyorum hocam. çünkü hem etik değil hemde ayıklamak istesem bile buna vaktim yok kendi aracımda yok. referansım satış yaptığım arkadaşlardır
  • bütün kodlara hatalı kod uyarısı veriyor bunu nasıl çözebilirz
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlaşılıyor hocam? Kodu girince yüklenmesi lazım

• Hep 50 kr mu çıkıyo bu ara yoksa aldığım kişi mi ayıklamış?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.