Şimdi Ara

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir. (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
133
Favori
137.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -K@-

50 tl çıktı diyen yeni hesap 10 tl çıktı diyen kapak satışı yapan adam. Kapaklara piyasa oluşturmaya mı çalışıyorsun ne. Bu kampanya ölü doğmuştur bize sadece 50 kuruş çıkıyor.

piyasa oluşturduğum filan yok hocam. sadece çıkan en yüksek rakamı gösterdim. 120ye yakın kod girdim en yükseği 10 TL çıktı. biraz 2.5 TL ve 1 TL büyük çoğunluğu 0.50 TL çıkıyor.
  • Bi de çek satışda satıyorlar kodları. 50 kuruş çıkıyor 80 kuruşa satıyorlar
  • Puanlar yattı beyler
  • Şu konuyu çok fazla uplayıpta sanki baya bir kampanya varmış gibi davranırsanız adamlar 80kuruşada satar 1 lirayada. Bırakın unutulsun ellerinde kalma korkusuyla girebildiklerini kendileri girer giremediklerini ucuzdan satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puanlar yatmış bilginize
    Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yktzybl -- 17 Mayıs 2017; 8:59:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim puanlar hala yatmamış yalnız.
  • şimdi 5 tane girdim hepsi 50 kuruş ben bu işten birşey anlamadım.
  • 50 kuruşa talim ediyoruz.
  • 60 adet kod girdim ; 48 tanesi 0,50 kuruş çıktı. Toplamda 60 kapak koduna 47,50 ₺ çıktı. Harbiden ölü doğmuş bir kampanyaymış...

60 kapak kodu 40 ₺ ; o kadar uğraşıp giriyorsun , karşılığı 47,5 ₺.

Muhtemelen 10 ve katları kullanılıyordur, yalandan yere uğraş dur ;)

• otoban'dan geliyorum ...
  • 50 kuruş manyagı oldum 1 tl bile çıkmadı henüz..
  • puanlar bana da yüklenmedi. Bekliyoruz
  • Kartım henüz yok kapaktaki şifreyi girsem yanarmı çıkan puan?
    Edit: 0.5 TL çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ppp_bbb_aaa_ccc -- 18 Mayıs 2017; 22:26:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 3 kapak girdim. 3. de 2,5 lirayı buldum. Şanslı sayılırım yazanları görünce

• her hesap bir ayda en fazla 30 şifre ile kampanyaya katılabilir. diyor ama ben 50 adet gönderdim hepsinide yedi 50 adeten 35 tl yakıt çıktı peş para etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran4721 -- 18 Mayıs 2017; 22:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran4721

her hesap bir ayda en fazla 30 şifre ile kampanyaya katılabilir. diyor ama ben 50 adet gönderdim hepsinide yedi 50 adeten 35 tl yakıt çıktı peş para etmez

Ya 30 dan fazlası için yükleme yapılmazsa ne olacak?

50 tane den fazla gönderim oluyor mu?Ayrı bir soru..
  • on gün önce 32 şifre yukledim kabul eti 16 tl puan yuklendi kartıma bugünde 18 şifre gönderdim kabul eti toplamda 50 adeten 35 tl puan oldu songönderdiklerimde yukenirse 35 tl olacak kartımda
  • 28 adet 0.50 TL
    1 adet 2.5 TL

ve 1 adette

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ika -- 19 Mayıs 2017; 3:0:46 >
  • ika İ kullanıcısına yanıt
    ben 150 kapak girdim bir tanen 10 tl çıktı gerisi hep 0.50 sen kesin 500 kapak girdinde bitane yakalamışsın bide kapakların hepsinide ben tek hesabıma yukledim bitane 50 tl çıkmadı mileti gaza getirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran4721 -- 19 Mayıs 2017; 4:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran4721

on gün önce 32 şifre yukledim kabul eti 16 tl puan yuklendi kartıma bugünde 18 şifre gönderdim kabul eti toplamda 50 adeten 35 tl puan oldu songönderdiklerimde yukenirse 35 tl olacak kartımda

Bana hiç puan yüklenmiyor. 2 haftadır.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.