Şimdi Ara

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
133
Favori
137.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Orijinalden alıntı: colsart

Pepsi yedigün fruko marketlerde ambalajında reklam olan görmedim. Şu anda sadece liptonlarda mı var? Çünkü hep liptonlarda gördüm.

Kampanya sadece liptonlarda var pepsi Yedigün ve frukoda kampanya yok başlık düzenlense iyi olur

www.depoyudoldur.com da yedigün pepsi fruko da var
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Orijinalden alıntı: colsart

Pepsi yedigün fruko marketlerde ambalajında reklam olan görmedim. Şu anda sadece liptonlarda mı var? Çünkü hep liptonlarda gördüm.

Kampanya sadece liptonlarda var pepsi Yedigün ve frukoda kampanya yok başlık düzenlense iyi olur

www.depoyudoldur.com da yedigün pepsi fruko da var

Kampanya koşullarına baktım beyaz kapaklı pepsi Yedigün ve furukodada varmış hiç görmedim mağazalarda ilginç kampanyalı lipton doluyken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 14 adet kapak denedim tamamı icetea hepsinden 50 krş çıktı

Değmiyecek gibi görünüyor

Sürekli tüketenler için lafım yok tabi
  • hep 50 kuruş çıkıyor..beyaz kapaklı pepsi gören duyan oldumu..birde pozitive karda baktım puanlar ne zaman yuklenecek acaba..
  • 3 kapaktan da 50 krş çıktı
  • Shell candır.
  • 2 tane lipton aldım birinden 50 kr birinden 5 tl çıktı

• Karta mı tanitiliyor? İstasyonda nasil yakit alacagiz arkadaşlar ?

• Yeni altın kapaklı Ice Tea'lerin tadı rezalet (şifre içerenler). Eski, tadı normal olan versiyonda 100ml'de 6.9gr şeker vardı (bu bana fazla şekerli geliyordu ama tadı gene de düzgündü). Şimdi 4.5gr şeker + tatlandırıcı var. Tatlandırıcı resmen Ice Tea'yi katletmiş.

Yurtdışında sadece 4.5gr şeker kullanıyorlar ve tadı çok daha güzel oluyor. Çayı şekersiz veya az şekerli içen insanlar için "tatlandırıcısız" ve "az şekerli" bir Ice Tea versiyonu üretmezlerse yıllardır içtiğim Ice Tea'yi bırakmak zorunda kalacağım.

Çok net söylüyorum. 4.5 gr şekerli yurt dışı versiyonunu içtikten sonra bizdeki şerbetli Ice Tea'yi içmek istemezsiniz.

• Az ònce migrostan 1,5 litre 2,35 liraya lipton seftali ice tea aldim 1 lira çikti

• ilk deneme 0.5 kuruş çıktı
  • Kartım yok. Önce positive kart mı edinmem gerekiyor?

• Money Club Kart'ların Petrol Ofisi'nde Positive Card özelliği ile kullanılması için Positive Card Programına kayıtlı olması gerekir mi?
    Money Club Kart'lar Petrol Ofisi'lerinde puan kullanımı için kayıtlanması gerekmektedir. Money Club Kart'ların kaydı için AKTİF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisinin 7627'ye SMS olarak gönderilmelidir.

ÖRNEK: AKTIF 6002111111111111 MEHMET YILMAZ
  • rezerve
  • 4 kez 50 kuruş, 1 kez 25 tl çıktı arkadaşlar.

• kapaklardan az para çıkmıs, bu durumda istenilen avantajı sağlayamıcaz.
  • Girmiş olduğunuz bir tane açma halkasının veya lipton kutusunun resmini paylaşabilir misiniz ? Olduğum yerde hiç bir yerde yok
  • positive card istiyor, ilk mesaja yazın bari önce onu alsın millet
  • Bir de aylık 30 kapak girme sınırı var.
  • Kapaklardan genelde 0.50 tl çıkıyor. Yani bende hep böyle çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.