Şimdi Ara

Pepsi MAX kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
26
Favori
11.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kod girişi için:http://pepsi.com.tr/sifre/thy-mile

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanya hediyesi her bir başarılı katılım için 10, 25, 50, 100, 250, 500 veya 1.000 Mil’den biridir.
    Kampanyaya Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti Tarafından Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde üretilmiş kampanya etiketli ve siyah açma halkalı Pepsi MAX 500 ml kutu ve siyah kapaklı pet şişe (Pet 1,5litre, 1litre) ürünlerinden çıkan şifreler dahildir.
    Kampanya 30 Eylül 2016’ya kadar geçerlidir.
    Kampanyaya katılım buradaki alana geçerli Pepsi MAX şifresi, TK üyelik numarası ve cep telefonu girilerek gerçekleşir.
    Aynı TK üyelik numarası için Pepsi MAX kampanyası kapsamında 1 ay içerisinde en fazla 30 şifre girilebilir.
    Kampanyadan kazanılan hediye miller tüketicinin Miles&Smiles kartına en geç 10 gün içinde yüklenir.
    Kazanılan miller, Miles&Smiles hesabına yansıdıktan sonra 3 yıl içinde kullanılmalıdır.
    Miles&Smiles üye hesaplarında, Pepsi kampanyasından kazanmış oldukları milleri harcayabilmeleri ve Transfer edebilmeleri için üyelik hesabında son 1 yıl içerisinde en az 1 adet otomatik olarak işlenmiş ( check-in sırasında) uçuş zorunluluğu getirilmesi. (Uçuş: Mil kazandıran Star Alliance Havayolları ve TK uçuşudur ) Manuel ve Online işlenen uçuşlar “ otomatik işlenen” uçuş kategorisinde olmaması sebebiyle sistem tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.
    Şifreler tek kullanımlıktır.
    Kampanya stoklarla sınırlıdır.
    Kampanyaya katılmak için 1’den 10’a kadar şifre girişi aynı anda yapılabilir.
    THY ve Pepsi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla kampanya ile sağlanan hediyelere hak kazanılamaz.
    Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her biri ile yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.
    Katılımcı, Pepsi Cola ve/veya kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir kampanyadan faydalanamadığı takdirde Pepsi katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer kampanyalarından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Kapak bulmak sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • max kapakları bulunuyor.
  • Bu kampanya geçen sene de yayınlandı . Mil kazanmak çok zor , ama şanslı iseniz bir kapak da 1000 mil ediyor. 3500 mile Sabiha Gökçen den tek yön vergileri ödeyerek 200 TL ye adar olan biletleri vergilerini ödeyerek alınabiliyor .
    Şu an migros da ;
    Pepsi Max 4X1 L 7,25 TL
    eğer money club kart ile 20 Temmuza kadar 10 TL alkolsuz içeceğe 3 mon kampanyası yapılırsa , bu paketten 3 adet alınması durumunda ;
    3 x 7,25 TL = 21,75 TL eder
    6 money gelirse maliyet 15,75 TL olur . 12 adet pepsi max + 3 adet da 1 lt fruko 15,75 TL ye geliyor. Her bir kapaktan en kötü ihtimal 25 mil yatarsa 12X25=300 mil eder. 300 mil de 9 TL gibi eder diye düşünülebilir .

Geçen sene 4 adet pepsi max alan arkadaşıma 1500 milin üzerinde mil yatarken , ben epey uğraşmıştım . Çok fazla bir mil gelmedi . Geçen sene sanırsam kapakları da doğal olarak pepsi fiyatına göre yüksek fiyattan satmışlardı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat34 -- 11 Temmuz 2016; 15:10:32 >

• Super

• Kampanya etiketli diyor. Eski pepsi max kodları olmaz sanırım.

• Geldi yine tipini sevdiğim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keşke dün görseydim bunu. 6250 mil ile aldığım business biletle cip salonunda takıldım 1 saat. dolap max doluydu :)
  • pepsi opet yapsa eskisi gibi

• İçmeyenler almasın , ben içiciyim alıp kapaklarını satacağım.
  • Müdür42 kullanıcısına yanıt
    Opet kampanyasında 2000 TL lik yakıtı 800 TL gibi fiyata mal etmiştim. 1 yıllık yakıtım çıkmıştı neredeyse.
  • Takip edilesi kampanya teşekkürler bilgi için.
  • Ben içici değilim, o zaman ben kapak alabilirim.

[DHVideoVideo=]
  • quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Opet kampanyasında 2000 TL lik yakıtı 800 TL gibi fiyata mal etmiştim. 1 yıllık yakıtım çıkmıştı neredeyse.

Bu ne zaman oldu? Şu an kendimi çok kötü hissettim.
  • ucandeve kullanıcısına yanıt
    2 arkadaşımla birlikte yaklaşık 5000 TL lik yakıt yazdırdık . İstasyon sahibi ile görüştük , onların bir zararı olmadığı kanaatine varınca işlem gerçekleştirdik . 2013 yazı gibi idi. Bu forum da paylaşılan çok güzel bilgiler var , yeter ki değerlendirmeye çalışmak gerekir. Bir ara ilk pepsi - mil kampanyasından da aileme ait TK larımzda güzel mil biriktirebilmiştik .
  • Eksik mil tamamlamak için güzel kampanya değerlendirilir.:)

• damienn kullanıcısına yanıt
    Gene gidersen bize de kapak at kanka

• 1ay içerisinde max. 30 şifre girilebilir Diyor.
    Temmuz 30
    Ağustos 30
    30 eylül son 30

Toplam 90 kod. 10 mil de verebilir 1000 mil de

En şanssız kişi 900 mil
    En şanslı kişi (imkansıza yakın) 90.000 mil kazanabiliyor.

Keşke aylık mil kazanma oranına bir limit yada Adalet getirtselerdi.

Kod satan olursa makul fiyata alabilirim.

Geçen yıl 1.99luk 1lt koda 1.50tl isteyen vardı

• Gecen seferki kampanyada dogru duzgun mil gelmemisti. Tekrar deneyelim yine de.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

1ay içerisinde max. 30 şifre girilebilir Diyor.
    Temmuz 30
    Ağustos 30
    30 eylül son 30

Toplam 90 kod. 10 mil de verebilir 1000 mil de

En şanssız kişi 900 mil
    En şanslı kişi (imkansıza yakın) 90.000 mil kazanabiliyor.

Keşke aylık mil kazanma oranına bir limit yada Adalet getirtselerdi.

Kod satan olursa makul fiyata alabilirim.

Geçen yıl 1.99luk 1lt koda 1.50tl isteyen vardı

900 mile uçak bileti gelirmi peki ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.