Şimdi Ara

PEPSİ KAPAKLARI TTNET FATURALARINA 1 TL İNDİRİM YAPIYOR (MAX 5 TL) BİTTİ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
57
Favori
27.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler elimdeki kodların hemen hepsi geçerliliğini yitirmiş, 4 tanesini kabul etti sadece. şimdi de spam girdin diye bloka etmiş bi süreliğine.

son bir koda ihtiyacım var gönderebilecek varsa pm beklerim.
  • 2.5 litrelik pet şişe kodu var kabul etmiyor
  • Ne şifre girersem gireyim "geçersiz şifre" diyor. Bu saçmalığı bir tek ben mi yaşıyorum. Nasıl çözeriz bu sorunu?
  • Gece Yarısı mesaj geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 10 Temmuz 2015; 13:27:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kola icmeyi biraktim bu olayi da unutmusum 5 lira fazla odedim bu ay, gelecek ay icin kapak toplayayim bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni şifre için 2. Mesaj geldi şimdi indirim yansımış sonunda demekki temmuza yansımasını istiyorsak en geç 25 temmuza kadar şifreleri girmek lazım

• Bugün sabah 10 da indirim hakkınız dolmuştur diye 4 sms geldi. 28 haziranda gönderdiklerim bu aya yansımış ve 4 kod boşa gitmiş oldu.
  • 2 kez indirim hakkınız doldu diye SMS geldi
    2 kod ÇÖP oldu

• Sistem yanlışlıklarından dolayı geçen ayı boş geçirttiler. Geçen ay girilenleri bu aya yansıtmışlar.
  • Teknik bir arızadan dolayı talebinize cevap veremiyoruz diye mesaj geldi neden olabilir
    http://i.hizliresim.com/5dPlRL.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reddagger78 -- 10 Temmuz 2015; 17:54:00 >
  • Elimde 12 tane açma halkası vardı. Hepsini de girdim. 5 den sonrası boşa gitti. Şartlarda fazlası diğer aya devreder yazıyordu fakat gelen mesajda limitinizi doldurdunuz yazıyor. 7 şifre boşa gitti galiba :(

• 5 den fazla girmeyin boşa gitmesin

5 tane kutu kola kodu alınacak ttnet fatura ödemesi için fiyat verin arkadaşlar lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

Elimde 12 tane açma halkası vardı. Hepsini de girdim. 5 den sonrası boşa gitti. Şartlarda fazlası diğer aya devreder yazıyordu fakat gelen mesajda limitinizi doldurdunuz yazıyor. 7 şifre boşa gitti galiba :(

aynen öyle oldu
  • A101 den aldigim pepsi kapaklari (gri olan) gecen aya kadar geciyorfu. Bu ay girdim sifre gecersiz diyor. Nedenini bilen varmi.

Sadece acma halkasi mi olmasi lazim.

Birde bana hic bir zaman mesaj gelmiyordu. Faturakarimdan 5 lira dusuyordu ama.

• fagala kullanıcısına yanıt
    TTNET için artık sadece açma halkaları geçerli.
  • Geçen ay girdiklerim yansımış bu ay yine girdim mesajlar belli bir süre sonra geldi ancak arası nda kullanım hakkı mesajıda geldi ne ış anlamadım

• indirim yansımış uleeee hobaa
  • açma halkası derken, artık sadece 330 ml pepsiler mi geçerli? Ben de devamlı şifre geçersiz uyarısı alıyorum
  • 2-3 gündür sürekli "Teknik bir hata oluştu" şeklinde hata bilgisi alıyorum. Sizde de böyle birşey oluyor mu?
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Ayni hata bendede oldu hocam.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.