Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 4*3 olarak bağlattım ama benden hiç bir ücret almadı kuran adam :S acaba daha sonra mı tahsil ederler
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEWEST

Fatihçiğim şöyle oluyor. Adamlar eski sistemden vazgeçtiler yani aylık şifreler eskisi gibi abonelik süresi olarak değil, indirim bedeli olarak varsayılıyor. 1 aylık şifrelerin bedeli 62,80 YTL iken 3 aylık şifrelerin bedeli 206,40 YTL olarak hesaplanmış. Bu bedeller sizin üyeliğinize indirim hakkı olarak işleniyor ve her ay faturanızdan bu şekilde düşülüyor. Pepsi bu şifrelerin aktive edilenlerinin paralarını ödediği için Digiturk'te ne kadar şifre kullanılırsa o kadar para kazanırız anlayışıyla bu yolu tercih ediyor sanırım artık. Tabi bu bizimde işimize yarıyor ve sonuçta alan memnun satan memnun hesabı ortaya çıkıyor

Yine söylüyorum 1 Yıllık Üyelik + Kurulum şifreleri bu özellikten faydalanamıyor.

Ben bu pepsinin .....

adaletmi lan bu
  • Elimde 1 aylık var isteyen olursa 20 ytl karşılığı hemen takdim edebilirim.pm

Satılmıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:ER_JaNN:. -- 11 Eylül 2008; 18:01:51 >
  • 150ytl alınık 1 yıllık şifreler gelir yada belli bölümünü yolarsınız sonra paranızı alırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

1yıllığa 180 veririm satmak isteyen varsa
  • Hala 150-180 diyorlar.Gidin o paraya aylık bağlatın en azından 2-3 ay izlersiniz.
  • arkadaşlar ben de babam için 2*1 aylık ve 3*3 aylık olmak üzere toplam 11 aylık kazandım. şifreleri de kardeşim aktive ettirdi. ancak son 3 aylık şifreye gelindiğinde " o tarihlerde lig bitmiş olacağından" denilerek son şifre aktive ettirilmemiş.halbuki lig bitmiyor bile . böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
    not;: şimdi baktım ligin son beş haftasını izleyemiyecekmiş. vay digi vay. sadece moviemax mgm için bile digi üyesi olunabilecekken adamların yaptığı yanlış uygulamalar yüzünden insan nefret etmekte bunlardan
    yeni edit; digiden şimdi aradılar ve sorun çözüldü.3 ayıl daha eklendi 3/8/2009 a kadar digi izlenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slx -- 13 Eylül 2008; 14:48:29 >
  • 1 YILLIK EKOSPOR ŞİFRESİ İSTİYORUM, TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM..
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B@R!$ -- 15 Eylül 2008; 15:29:18 >
  • 4*3 aylık 550 Ytl
  • arkadaşlar merhaba, elinde 3-6 veya 12 aylık şifre olan arkadaşlar varsa alabilirim.bana pm atarlarsa sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Something

4*3 aylık 550 Ytl

Maşşallah 6 7 yıl daha tutsan tarihi eser niteliginde 10 milyardan satışa çıkarırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Something

4*3 aylık 550 Ytl

daha bilinçli satış yap arkadaşım kimse burda saf degil

kanpanyalar var örnegin şu kanpanyayı iyi oku sonra öyle salla bir fiyat

KAMPANYALAR
    LIG TV ve tüm TURKSAT KANALLARI 12 BOYUNCA 44.9 YTL TAKSİTLE UYDU ALICI DA HEDİYE!
    12 aylık LIG TV aboneliği ve uydu alıcısı toplam fiyatı 538,80 YTLdir. 44.90 YTL anlaşmalı kredi kartlarındaki 12 aylık taksitli fiyattır. Anlaşmalı kredi kartınız yoksa 12 ay boyunca 47.90 YTL’lik fiyat geçerlidir. Çanak anteniniz varsa bağlantı ücreti 45 YTLdir. Çanak kurulması durumunda kurulum bedeli 85 YTL’dir. Bu fiyatlar 31 Ekim 2008’e kadar geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için DigiturkNoktası Hizmetleri (0 212 503 61 26) ile irtibata geçebilirsiniz.

UYDU ALICI VE KURULUM BEDAVA!
    Digitürk üyeliğinizi “Uydu Alıcısı ve Kurulum Bedava Hediye” kampanyasından yararlanmanız durumunda, uydu alıcı ve kurulum için herhangi bir bedel ödemezsiniz (uydu alıcı ve kurulumun toplam bedeli 224 YTL’dir). Kurulum için binanızda ortak DIGITURK anten sistemi varsa, sisteme bağlantısı yapılır; yoksa bireysel çanak anten seti kurulur. Sadece 30 YTL aktivasyon ücretiyle kutunuzu alabilir, DIGITURK keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Ayda 9.9 YTL’den başlayan fiyatlarla dilediğiniz paketi seyredersiniz, 24 ay sonunda uydu alıcı sizin olur. Bu kampanya 30 Eylül 2008 tarihine kadar geçerlidir. Detaylı bilgi için DigiturkNoktasi.com Müşteri Hizmetleri (0 212 503 61 26) ile görüşebilirsiniz.

DIGITURK’TE TÜM PAKETLER ENGELLiLERE %50 iNDiRiMLi!
    Digiturk’te tüm paketler, engelli vatandaşlarımız için artık %50 indirimle! "Uydu alıcısı hediye" kampanyası ile giriş yapılması durumunda kurulum ücreti de ödenmez (Bu durumda, 30 YTL aktivasyon bedeli ödenir). Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir: -T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği -Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı -Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu -Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri Hemen Digiturk’e üye olun, bu firsattan yararlanın! Üstelik 1 yıl üyelikler anlaşmalı kredi kartlari ile peşin fiyatına 12 taksitle! %50 indirim teklifi GİRİŞ paketi kapsamamaktadır. Bu kampanya 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir.
  • son bir hatırlatma daha 350 ytlve 250 ytl arası satış yapan arkadaşara şimdi burdan sesleniyorum

350 ytl verecek kişi ve en düşük digiturk abonesi olacak yani 9.90ytl buda 2 yıl boyunca 9,90ytl x 24 ay =337,6 ytl edecek ve 350 ytl verecek sornada 1 yıl boyunca maçları izliyecek haa tabi untuamdan 30 ytl de aktivasyon parası toplamında ne kadar ediyor hemen hesaplayalım 338+350+30 =718 YTL ve 250ytl satan kişilere cevabımda aynı şekildededir sadece [b]618YTL evet şimdi ne cevap vereceksiniz bakalım arkadaşlar biraz mantıklı fiyatlar verin lütfen...
  • @bigdede

Sen 24 ay abone olmak istersen 24 aylık şifre bulursun yine ucuza getirirsin.Fakat 12 aylık şifre alıpta 24 ay abone olmak istersen o seni bağlar. 550 YTL fiyat etiketi biraz yüksek olabilir fakat 250 ve 350 YTL fiyatları şuanki piyasanın altındadır. Eko Spor paketini Giriş Spor Paketi ile karıştırmaya devam ediyorsun. Yine söylüyorum Eko Spor Paketi aylık ücreti 68,80 YTL indirimli yıllık ücreti ise 705 YTL dir. Fiyatlar Digiturk resmi sitesinden alınmıştır. Artık sürekli fiyatları eleştiren yazılar yazmaktan vazgeçmeni öneririm. Senin istediğin fiyatlara artık kimse şifrelerini vermez boşuna çabalama. Alabilecek maddi durumun yoksa gider kahvahanede izlersin maçlarını. Burası serbest piyasadır talebe göre arz belirlenir. Demekki talep fazlaki fiyatlar değişken oluyor. Bu şifrelerin değerini göze alıcak olursak buda gayet normaldir.
  • quote:

@bigdede

Sen 24 ay abone olmak istersen 24 aylık şifre bulursun yine ucuza getirirsin.Fakat 12 aylık şifre alıpta 24 ay abone olmak istersen o seni bağlar. 550 YTL fiyat etiketi biraz yüksek olabilir fakat 250 ve 350 YTL fiyatları şuanki piyasanın altındadır. Eko Spor paketini Giriş Spor Paketi ile karıştırmaya devam ediyorsun. Yine söylüyorum Eko Spor Paketi aylık ücreti 68,80 YTL indirimli yıllık ücreti ise 705 YTL dir. Fiyatlar Digiturk resmi sitesinden alınmıştır. Artık sürekli fiyatları eleştiren yazılar yazmaktan vazgeçmeni öneririm. Senin istediğin fiyatlara artık kimse şifrelerini vermez boşuna çabalama. Alabilecek maddi durumun yoksa gider kahvahanede izlersin maçlarını. Burası serbest piyasadır talebe göre arz belirlenir. Demekki talep fazlaki fiyatlar değişken oluyor. Bu şifrelerin değerini göze alıcak olursak buda gayet normaldir.

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Dün böyle bir başlık vardı.Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeyi aynen aktarıyorum..

BONUS kredi kartı olanların kredi kartlarından DİGİTÜRK bir defaya mahsus 478 YTL çekiliyormuş ve Bunu Banka size 12 takside bölüyormuş ; yani 12 taksitle alış veriş yapdığınızı düşünün.

Kurulum Ücreti YOK + 30 YTL Aktivasyon Ücreti Ödüyorsunuz.

Size DT kendi kutularından zimmetleyerek veriyor..Üyelik bitiminde iade ediyorsunuz.

Tüm bunları gözönüne alınca düşünenlere iyi bir kampanya gibi .Aylık 39,90 YTL EKOSPOR.
    Normal üyelere ekospora halen 62,8 - 68 YTL arasında fiyat oldugunu belirttiler..

Kampanyanın Son Başvuru Tarihi : 19 EKİM 2008

evet şimdi cevabın ne oalcak hocam söylerim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigdede -- 15 Eylül 2008; 15:37:20 >
  • varmı şimdi 1 yıllık 150 ytl satan arkadaş ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigdede

quote:

@bigdede

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Dün böyle bir başlık vardı.Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeyi aynen aktarıyorum..

BONUS kredi kartı olanların kredi kartlarından DİGİTÜRK bir defaya mahsus 478 YTL çekiliyormuş ve Bunu Banka size 12 takside bölüyormuş ; yani 12 taksitle alış veriş yapdığınızı düşünün.

Size DT kendi kutularından zimmetleyerek veriyor..Üyelik bitiminde iade ediyorsunuz.

Tüm bunları gözönüne alınca düşünenlere iyi bir kampanya gibi .Aylık 39,90 YTL EKOSPOR.
    Normal üyelere ekospora halen 62,8 - 68 YTL arasında fiyat oldugunu belirttiler..

Git o zaman bu kampanyadan yararlan.Niye gelip burada kayda değmeyecek teklifler veriyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanka26

quote:

quote:

@bigdede

Git o zaman bu kampanyadan yararlan.Niye gelip burada kayda değmeyecek teklifler veriyorsun

neden biliyormusun 150 ytl bile bu ligi izlemeye çok ben fenerbahceliyim sadece tek maç izlemek için 39.90 ytl veremem....

Bu arada ne oldu hocam bu fiyatları görünce elinizdeki şifrelerin patlamasınamı sebeb oldum yoksa
  • quote:

quote:

@bigdede

evet bunu biliyorum.aylık 40 liranın altına geliyor eko paket
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.