Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: OnuR

quote:

Orjinalden alıntı: Snaqe

Bundada eve digitürk taktırmak lazım haydiyin saat başı bekçileri alarmlar kurulsun

İpodın parasını çıkırıcam, bekle geliyorum pepsi süper kaynak buldum bedava lig tv ohh

satılmıo ki olm nasıl satıcaksın digiturk hakkını
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

quote:

Bundada eve digitürk taktırmak lazım haydiyin saat başı bekçileri alarmlar kurulsun

İpodın parasını çıkırıcam, bekle geliyorum pepsi süper kaynak buldum bedava lig tv ohh

satılmıo ki olm nasıl satıcaksın digiturk hakkını

satacağımı kim söyledi la

bedava lig tv işte o manada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 1 Nisan 2008; 22:49:25 >
  • şimdi 1 aylık kazanırsak ve dijitürk yoksa ne oluyor?
    1 yıllık kazanınca nooluyo??
    yine türkcell mi olması gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 1 Nisan 2008; 22:53:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

şimdi 1 aylık kazanırsak ve dijitürk yoksa ne oluyor?

1 aylık kazanırsan digiturk yoksa bi işe yaramıyor

1 yıllık kazanırsan gelip evine digiturk kuruyorlar 20 metreden fazla kablo tutarsa kablo parası evin şehir merkezindne çok uzaktaysa extra yol parası ödüyorsun o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

Orjinalden alıntı: lquayl

Hatalı şifre diyor sürekli

Not:Bugün aldım pepsi max yeni kutululardan şifre eski de değil.

HOCAM KUTUNUN ÜZERİNDE NE YAZIYOR?şU YENİ OLAN 330 MLİMLİK TENEKE KUTU PEPSİ FUTBOL KEYFİ FELAN YAZIYOR ÜZERİNDE ... ESKİ ŞİFRELER GEÇERLİDİR DİYE BİR İBARE BEN HATIRLIYORUM SANKİ

ya arkadaşlar elinde yeni kutu olan bir baksın lütfen benim için kutuyu okuyabilirmisiniz üzerinde kampanya ile ilgili bilgiler bölümü var orada eski şifreler geçerli diye bir ibareyi çok iyi hatırlıyorum ben...maalesef elimde yeni kutu yok şu anda hepsi touch kampanyasından kalma kutuluar ben bakamıyorum lütfen biriniz bakın yardım arkadaşlar yaa lütfenn
  • Herkese Bol Şans Ama Ben Uzak Durayım Sevmem Böyle Alengirli İşleri Çok Karışık Bu Kampanya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

Herkese Bol Şans Ama Ben Uzak Durayım Sevmem Böyle Alengirli İşleri Çok Karışık Bu Kampanya

Şu senin garson arkadaş bize kod yardımı yapar mı
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

Herkese Bol Şans Ama Ben Uzak Durayım Sevmem Böyle Alengirli İşleri Çok Karışık Bu Kampanya

Şu senin garson arkadaş bize kod yardımı yapar mı

yok arkadaş bence kimse yardım etmez...bu kampanya ilk başladığı için bol bol kontör dağıtıyor bu yüzden herkes kontöre yükleniyormuş
    NOT:Daymın oğlu garson o bile vermiyor bana artık
  • quote:

quote:

1 yıllık kazanırsan gelip evine digiturk kuruyorlar 20 metreden fazla kablo tutarsa kablo parası evin şehir merkezindne çok uzaktaysa extra yol parası ödüyorsun o kadar

kötüymüş o zaman..sanırım adımıza üyelik olması gerekir yani başka birsine devredemeyiz 1 aylık paketi

üstte bi arkadaş 3 tane 1 aylık kazındım 12 ye tamamlayacağım demiş? 12 tane 1 aylık kazanınca kurulumuda mı yapıyolar yoksa??
  • quote:

quote:

quote:

kötüymüş o zaman..sanırım adımıza üyelik olması gerekir yani başka birsine devredemeyiz 1 aylık paketi

üstte bi arkadaş 3 tane 1 aylık kazındım 12 ye tamamlayacağım demiş? 12 tane 1 aylık kazanınca kurulumuda mı yapıyolar yoksa??

yok yapmıyorlar ama 12 tane 1 aylık kazanma hakkın var
  • quote:

quote:

quote:

HOCAM KUTUNUN ÜZERİNDE NE YAZIYOR?şU YENİ OLAN 330 MLİMLİK TENEKE KUTU PEPSİ FUTBOL KEYFİ FELAN YAZIYOR ÜZERİNDE ... ESKİ ŞİFRELER GEÇERLİDİR DİYE BİR İBARE BEN HATIRLIYORUM SANKİ

ya arkadaşlar elinde yeni kutu olan bir baksın lütfen benim için kutuyu okuyabilirmisiniz üzerinde kampanya ile ilgili bilgiler bölümü var orada eski şifreler geçerli diye bir ibareyi çok iyi hatırlıyorum ben...maalesef elimde yeni kutu yok şu anda hepsi touch kampanyasından kalma kutuluar ben bakamıyorum lütfen biriniz bakın yardım arkadaşlar yaa lütfenn

koca foruma aynı konuyu içeren belki de 5 tane mesaj yazdım sabahtan beri...Bir kişide çıkıp vaynett evet kutunun üzerinde eski şifreler geçerli yazıyor demedi...vay nee ne çok sevenimiz varmış
  • quote:

quote:

quote:

quote:

koca foruma aynı konuyu içeren belki de 5 tane mesaj yazdım sabahtan beri...Bir kişide çıkıp vaynett evet kutunun üzerinde eski şifreler geçerli yazıyor demedi...vay nee ne çok sevenimiz varmış

öyle birşey yazacaklarını zannetmiyorum sonuçta katılım koşullarında pepsi max light ve normal kolaların hepsi geçerlidir diyor bekleyin bir kaçgün kampanya otursun 3 aylık üyelik kazandın daha ne istiyorsun daha kampanyanın reklamı yok ortada
  • quote:

öyle birşey yazacaklarını zannetmiyorum sonuçta katılım koşullarında pepsi max light ve normal kolaların hepsi geçerlidir diyor bekleyin bir kaçgün kampanya otursun 3 aylık üyelik kazandın daha ne istiyorsun daha kampanyanın reklamı yok ortada

yazıyor hocam ben hatırlıyorum şu 330 milimlik yeni çıkan mavi teneke kutunun üzerinde kampanya ile ilgili koşullar vardı kebabçıda bakmıştım ayın 30'uydu hatta..böyle kutunun üzerinde futbolcu resmi felan var...eski kutunun üst tarafında sarı bölümde duygularınıgöster felan yazıyordu..benim baktığımda ise pepsi ile futbol keyfi yazıyor..ben biliyorum ama iyice emin olmak istiyorum
  • quote:

quote:

yazıyor hocam ben hatırlıyorum şu 330 milimlik yeni çıkan mavi teneke kutunun üzerinde kampanya ile ilgili koşullar vardı kebabçıda bakmıştım ayın 30'uydu hatta..böyle kutunun üzerinde futbolcu resmi felan var...eski kutunun üst tarafında sarı bölümde duygularınıgöster felan yazıyordu..benim baktığımda ise pepsi ile futbol keyfi yazıyor..ben biliyorum ama iyice emin olmak istiyorum

yanlız anlamadığım şey sen üyeliğini aktif hale getirdin mi bana sana yaptıkları oyunu yapmaya kalktılar bende digiwebe şikayet ettim yarım saat sonra aradılar sağolsun telefondaki bey çok yardımcı oldu 10 gün sonra açılabileceğini bunun saçmalık olduğunu falan söyledim görevli böyle birşeyin olamayacağını söyledi şifremi istedi ve yayınımı açtı bu arada 1 aylık üyelik kazandığım kapak ıpod touch kampanyasından kalan 1 litrelik kapaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadraj -- 2 Nisan 2008; 0:16:09 >
  • quote:

quote:

+++ tamam bütün kolalar geçerli diyor ama 1 nisan tarihinden sonraki bütün kolalarmı ???Yoksa daha önceki ipod touch kampanyasından kalan şifreler de geçerli mi? Bu bilgi yeni kutu kolaarın üzerinde var yaaa offff
  • abicim ben restorant garsonuyum 5 gun once geldı yenı kutular ewet eskı touch kutularının sıfrelerıde gecerlı yazıyor telefondan gonderdıgın zaman kabul edılıyor ama sıteden gonderım yaptıgın zaman eskı yenı hıc bırını kabul etmıyor bugun 2 tane 1 aylık ekospor kazandım yanı ıcın rahat olsun eskılerde gecerlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cimbomlu-17

abicim ben restorant garsonuyum 5 gun once geldı yenı kutular ewet eskı touch kutularının sıfrelerıde gecerlı yazıyor telefondan gonderdıgın zaman kabul edılıyor ama sıteden gonderım yaptıgın zaman eskı yenı hıc bırını kabul etmıyor bugun 2 tane 1 aylık ekospor kazandım yanı ıcın rahat olsun eskılerde gecerlı

çok sağol hocam valla rahatlattın beni bisürü şifre var yaaa eskiden kalma
  • Peki arkadaşlar, bizim evde digiturk var ama ev arkadaşımın adına...

Şimdi ben kendi adıma katılıp kazansam,onun üyeliğine eklemezler mi 1 ayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Peki arkadaşlar, bizim evde digiturk var ama ev arkadaşımın adına...

Şimdi ben kendi adıma katılıp kazansam,onun üyeliğine eklemezler mi 1 ayı

sistem şu şekilde işliyor ilk önce turkcell hat olmalı 1 ay kazandığınız zaman telefonunuza gelen mesajda aktivasyon şifresi var 02124737373 nolu telefonu arayıp arkadaşınız aktivasyon şifresini müşteri temsilcisine verip 1 ayı üyeliğine ekliyebilir
  • Tamam ozaman benim kazanmam sorun teşkil etmiyor ozaman,tşkler ;)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.