Şimdi Ara

PEPSİ FUTBOL KEYFİ KAMPANYASI (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
3
Favori
63.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: musty578

quote:

Orjinalden alıntı: cool_boy10

Bir tek senden mi aldılar bu ücreti musty,bence git paranı geri al,çünkü kimseden ücret almamışlar,çanak antenini de al kazık yeme

yaaa dalgamı geçiyosun ara sor bi dijitürkü herkesten alınıyormuş 30 tl aktivasyon ücreti ..sen yaptırdınmı dijitrk

ben kazandım ama hala aktive ettirmedim ama mesajları okursan senden başka 30 ytl veren yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALONSO_06

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cool_boy10

Bir tek senden mi aldılar bu ücreti musty,bence git paranı geri al,çünkü kimseden ücret almamışlar,çanak antenini de al kazık yeme

yaaa dalgamı geçiyosun ara sor bi dijitürkü herkesten alınıyormuş 30 tl aktivasyon ücreti ..sen yaptırdınmı dijitrk

1 aylık kazananlardan alıyorlar sanırım.ama bir yıllıkta KURULUM ve 1 yıllık ekospor paketi kazandin diyor.bize de gelip kurdular,tek kuruş ödemedik.adam geldi çanağı taktı,uydu alıcısına bağlantıları yaptı,ayarladı vs. vs. sonra iyi günler deyip çıktı.para isterlerse vermeyin 30 ytl falan vermedim ben.

ama 1 aylık kazanınca ne oluyo onu bilmiyorum

peki bişi sorcam sizde daha önceden djitürk varmıydı ben ilk defa kurduruyorum

canakta takılmıo dedi ben şikayette buluncam o zmn

arkdaşlar 1niz bana dijitrk üye ismini verebilirmi ben dicem bu arkdaşıma kurmuşsunuz ücret almamışsınız ve canakta takılmış
  • ben de ilk defa kurdurdum yoktu daha önce.çanak da kurdu çatıya uydu alıcısına bağlantıları da yaptı.tek kuruş da almadı.cebimden çıkan tek para kumandaya aldığım 2 tane kalem pil oldu.onun dışında en ufak bi masrafım olmadı.
  • arkadaşlar pepsinin sitesinden giriş yapamıyorum.Sorun çıkarıyor sunucu ile bağlantı hatası diyor.Ne yapmalayım bilen var mı
  • quote:

ben de ilk defa kurdurdum yoktu daha önce.çanak da kurdu çatıya uydu alıcısına bağlantıları da yaptı.tek kuruş da almadı.cebimden çıkan tek para kumandaya aldığım 2 tane kalem pil oldu.onun dışında en ufak bi masrafım olmadı.

tşkrler alonso bilgilendirme için
  • @musty578

önemli değil.hakkını ara bence adamlar yok yere para almışlar senden.hatta bu olaydan digitürkün haberi bile yoktur belki.eleman alabildiğini alıp cebe atmıştır.

aaa bak şimdi aklıma geldi.kablo 20metreden uzun olursa metre başına 1 ytl alıyolarmış ama 30 metre fazladan kablo kullanmamışsındır herhalde.bi iş var gibi bu işte
  • herhangi bir ücret alınmıyor çanakta takılıyor dediğim gibi eğer senden aldılarsa bence hakkını ara bedava KURULUM + 1 yıllık kazanıyorsun nerden çıktı 30 ytl..bildiğim kadarıyla 12 tane 1 aylık kazanıp bunu 1 yıllığa çevirenlerden alıyorlar

bu arada saat 13.00 da ve 14.00 da 1 aylık kazandım 2 kere sıyırdık walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancarks -- 14 Temmuz 2008; 15:22:53 >
  • hadi bunuda deneyelim fakat abone karti verseler daha süper olur
    peki digiturku olupta kazanlara ne veriyolar?
  • Arkadaşlar kaçta yollayalım şimdi. Son 1 şifrem var lütfen doğru söyleyin
  • Birisi şu şifresini bi tanıdığına devretmeye çalışsa süper olacak.Oluyor mu olmuyo mu bir görsek.Oluyorsa boş boş durmayalım pc başında
  • Az önce 1 yıllık eko spor paketi kazandım...

15:59:56 olduktan sonra yolladım...

6. kapaktı bu aralıklarla denediğim...

• quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

Az önce 1 yıllık eko spor paketi kazandım...

15:59:56 olduktan sonra yolladım...

6. kapaktı bu aralıklarla denediğim...

internetten mi gönderiyorsun yok sa telefndan mı hocam
  • hep internetten yolladım şimdiye kadar bunuda öyle...

15:55 de windows saatini güncellemiştim birde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

hep internetten yolladım şimdiye kadar bunuda öyle...

15:55 de windows saatini güncellemiştim birde...

bende nternetten sorun çıkarıyor hata veriyor
  • http://www.kimkazandi.com/default.asp kampanya yarışma arayan arkadaşlar için referans site
  • çıkmıyor kardeşim
  • quote:

@musty578

önemli değil.hakkını ara bence adamlar yok yere para almışlar senden.hatta bu olaydan digitürkün haberi bile yoktur belki.eleman alabildiğini alıp cebe atmıştır.

aaa bak şimdi aklıma geldi.kablo 20metreden uzun olursa metre başına 1 ytl alıyolarmış ama 30 metre fazladan kablo kullanmamışsındır herhalde.bi iş var gibi bu işte

OFFF YAA OLMADI ŞİMDİ PEPSİNİN SAYFASINDA AKTİVASYON BEDELİ TÜKETİCİYE AİTTİR DİYORMUŞ

AMA İYİ OLDU BANA NE ÇANAK NE KABLO HİÇ BİŞİ TAKMADI ARADIM GELİP TAKICAKLAR KULLANMASAM BİLE TAKSINLAR

ACCAİP UYUZ OLDUM

krulum yapan arkadaşlar abonelik bilgileri adında bir kağıt var altında memo işlemler yazıo onun altında tükemmez kalemle 30 tl yazıo

aktivasyon ücreti orda yazıyo siz bi bakın sizde yazıomu rica etsem bu parayı alim camiye yardım yapıcam başka bi amacım yok neden böyle yaptılar anlamadım
  • quote:

quote:

@musty578

OFFF YAA OLMADI ŞİMDİ PEPSİNİN SAYFASINDA AKTİVASYON BEDELİ TÜKETİCİYE AİTTİR DİYORMUŞ

AMA İYİ OLDU BANA NE ÇANAK NE KABLO HİÇ BİŞİ TAKMADI ARADIM GELİP TAKICAKLAR KULLANMASAM BİLE TAKSINLAR

ACCAİP UYUZ OLDUM

krulum yapan arkadaşlar abonelik bilgileri adında bir kağıt var altında memo işlemler yazıo onun altında tükemmez kalemle 30 tl yazıo

aktivasyon ücreti orda yazıyo siz bi bakın sizde yazıomu rica etsem bu parayı alim camiye yardım yapıcam başka bi amacım yok neden böyle yaptılar anlamadım

Hocam öyle bir işlem yok hangi bayi bu ya verin açıp bağırayım biraz.Eğer 20 mtden fazla kablo kullanırsanız kabloya mt başına 1 lira ödüyorsunuz.Çanak nasıl yok.Embesiller kendi çanaklarından başka çanak kullanmaya izin veriyorlar mı ki size çanak getirmediler.
  • arkadaşlar size şöyle izah edeyim

benim tek çanalkı uydu alıcım vardı

bu adam geldi sadece vestelin öküzgibi kutusunu taktı gitti kablo flan takmadı benim önceden aldığım canağı bağladı sadece catıya cıkıp ayar yaptı

sordum dedim tek canağıda kullanırım o da dediki canak hediye değil ...

+ aktivasyon ücreti aldı tükemmez kalemle yazılmış

aradım dijitürkü ne parası dedim diyo işçilik

bana pepsinin nosunu verinde şikayet edeyim dijitürkü 4 5 kere aradım hep aynı cevap

birde siyah küçük resiver eski modelmiş

bana yeni resiveri takmışlar bunun neresi yeni dvd playerden daha büyük bu siyahı gördüm ufacıcık bişi
  • dün saat 14 te kazandım bugünde gelip kurdular. sadece kablo parası verdik okadar. cihazda güzel :)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.