Şimdi Ara

PEPSİ'DEN HER KAPAĞA 20 MİL (MİLES&SMİLES) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
929
Cevap
30
Favori
50.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sen olmuyor diye söyleyince hemen kardeşime bir hesap açıp denedim. Pepsi sayfasına pepsi kodu ile üyelik numarasını girdim ve kampanya katılımı başarıyla oldu.

Tebrikler, katılımın başarıyla alındı. Kazandığın miller Miles&Smiles kartına 1 hafta içerisinde yüklenecek.

Sanırım sen bir yerlerde yanlış yapıyorsun
  • arkadaşlar, thyDe statü mili ve ucus mili diye bir şey var.. benim totalde 6500 mil var ama bir kısmı statü mili olarak görünüyor. . mesela yurtiçinde bir yere bedava bilet alabilir miyim , hesaplama aracaındaki mil tutarını tutturuyorsam
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı benim hesabın önceden açılmış olması ve uzun süredir kullanılmaması zannedersem babam için bende hesap açtım hiç bir sıkıtnı olmadan yüklüyor:(((
  • zagar77 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp sor istersen. Önceden açılmış olmasıyla alakası olduğunu sanmıyorum
  • milller ile ödül bilet alıp uçan kişi, o uçuşundan mil kazanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

milller ile ödül bilet alıp uçan kişi, o uçuşundan mil kazanabiliyor mu?

Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu programa üye olduğumuzda kredi kartını almak gibi bir zorunluluğumuz var mı acaba?
    Az once eşimi arayıp öyle birşeyler söylemişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaşlar lütfen yanlış bilgiler vermeyelim. Bende hesabımı hiç kullanmadım yeni açtım ve 7500 puan yükledim. Hocam üyelik numaranızı girerken TK yazısınıda yazacaksınız

Şu an mil hala işleniyor mu? Hiç uçuş yapmamış hesaba 7500 mil tanımlatabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Bu programa üye olduğumuzda kredi kartını almak gibi bir zorunluluğumuz var mı acaba?

Hayır.

O değil de fırtına kopuyor şu an :O
  • Arkadaşlar pepsi kapak kodları için malum pepsi hesabı açmak gerekiyor. her tk numarası için yeni bir pepsi hesabı açmak gerekiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Bu programa üye olduğumuzda kredi kartını almak gibi bir zorunluluğumuz var mı acaba?

hayır yok internet sitesinden üye olabilirsiniz.
  • temmuz ayının ortalarında arkadaşıma üyelik açmıştım. bugün 29 temmuz / 5 ağustos gidiş dönüş uçuşunu işledim. toplam 5000 bonus mil verdi. yukarıdaki bir arkadaşında dediği gibi 5000 mil alabilmek için üyeliğin uçuş tarihinden önce açılması gerekiyor artık.
  • akrabalara bilet aldım bugün...yurtiçi .. kişi başı 2813 puan kesti.. 3750 puan değil..

edit:
    sabihadan erzuruma 2813
    ataturkten erzuruma 3750 oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabiaga -- 8 Ağustos 2014; 1:42:17 >
  • quote:

akrabalara bilet aldım bugün...yurtiçi .. kişi başı 2813 puan kesti.. 3750 puan değil..

edit:
    sabihadan erzuruma 2813

şu an yeniaçılan hatlarda %25 mil indirimi kampanyası var o yüzdendir. 3750*0,75 = 2812,5
  • Kampanya ilk çıktığında 7500 mil yüklemiştim. Şimdi tekrar şifre girsem yine 7500 mil yüklenir mi acaba? Çünkü o kampanya dönemi bitip yenisi başlamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Kampanya ilk çıktığında 7500 mil yüklemiştim. Şimdi tekrar şifre girsem yine 7500 mil yüklenir mi acaba? Çünkü o kampanya dönemi bitip yenisi başlamıştı.

Hayır yuklenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

akrabalara bilet aldım bugün...yurtiçi .. kişi başı 2813 puan kesti.. 3750 puan değil..

edit:
    sabihadan erzuruma 2813

şu an yeniaçılan hatlarda %25 mil indirimi kampanyası var o yüzdendir. 3750*0,75 = 2812,5

sabiha gokcen kalkışlı tum uçuşlar %25 indirimli
  • arkadaslar bir hesabımdan 375 kod yükledim.ancak başka bir hesap için giriş yapamıyorum pepsiden. ip numaramı da değitirdim ama yıne de yenı hesap için giriş yapamıyorum yardımcı olabilecek arkadaslar var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdil790 -- 9 Ağustos 2014; 0:00:00 >
  • pazar günü 4 adet pepsi kod girmiştim bugun 80 puan yüklenmiş...
  • miller ile istediğiniz kişiye bilet alabilirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.