Şimdi Ara

pepsi çarkı çevir kazan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
8
Favori
8.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şifre alabilrimiyim hocam lazımda
  • sistemde açık var veri temizleyerek defalarca pepsi şifresi alınabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

sistemde açık var veri temizleyerek defalarca pepsi şifresi alınabiliyor

denedim olmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    veri temizleyerek derken ?
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    uygulama verisini temizleyerek 5 şifre aldım şimdi vermiyor ama.
  • çarkı döndürdüğünde bedava internet gelen varsa ve şayet kullanmayacaksa telefonuma yükleyebilir mi acaba ? hep pepsi şifresi geliyorda, isteyene verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgeyalcin -- 20 Ekim 2014; 21:01:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

uygulama verisini temizleyerek 5 şifre aldım şimdi vermiyor ama.

ıp değiştirsen olur modeme reset
  • durmadna oyuncularla tanis cikiyor. bilette durdu fakat yine oyuncularla tanis cikti ne istir bu .
  • 30 mb internet 30 sms 30 dk günlük konuşma çıktı fakat günlük 100 mb ve 100 sms geldi dk da gelmedi sıkıntı yok gayet iyi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android telefonumla verileri sıfırla diyip, 2. kodu aldım :) devamı için çalışıyorum
  • pepsi şifresi çıktı beyler isteyen varsa 64P9H83N
  • peki şu bilgisayara kurulan android oynatıcı vardı ya adını unuttum şimdi de onla deneyen oldu mu maçlardan vakıt bulsam araştırıcam da çıtır çıtır para basıyom ıddaa da şans varken yaslayam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

30 mb internet 30 sms 30 dk günlük konuşma çıktı fakat günlük 100 mb ve 100 sms geldi dk da gelmedi sıkıntı yok gayet iyi :))

genç tarifelisin yada gencturkcel mi
  • Evet gnctrkcll

• Aynı gelenler uygulama yöneticiisnden uygulamanın ön verilerini ve ön belleğini silerek denesin.

Ayrıca çevirme olayı yok dokunun yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 20 Ekim 2014; 23:21:18 >
  • 2 pepsi kodu aldık paso tanışma çıkıyo artık uğraşmıcam
    Veri temizleyerek yapıyorum.

• Veri temizle olayı doğrudur. Her seferinde yapmak gerekiyor
  • Veri temizle yapıp tekrar giriyorum şifre alıyorum. 3-4 taneden sonra ip bakıyor. modemi sıfırlıyorum öyle devam ediyor.

10 tane kod alanlara tavsiyem 10 tane kod ile bilyoner kampanyasından çeyrek bilet alın :) ben aldım.
  • her seferınde telefondan uygulamayı kurup. cleaan master ile kaldır yapıp ustune bırde gereksız dosyalarıda temızlıyorum . ve modemı kapatıp 20 sn bekleyıp tkradan acıyorum . uygualama yuklenıyor habıre pepsi şifresi verdi 7 kez üstüne bır tane dıgıturk fılm paketı verdı 1 haftalıgına ve halada verıyor.. ısım ve soyad ve adres kısımlarına tel bır harf yazarak gecın sadece telefon numarası önemli. birde maıl kımsına hh5@hotmail.com veya kdjdhjdhj@gmail.com gıbı bırseyler yazın geçin.
  • Her seferinde cleanmaster kullanmanıza gerek yok. Uygulamayı yönetten verileri temizle yapmanız yeterli. Vakit kaybetmeyin. Birde modemi her seferinde resetlemenize gerek yok. Uygulamayı sıfırladığınız halde Ünlüler Tanışma Çekilişi veriyorsa modemi resetleyin. Mail kısmına hotmail gmail yazmaya gerek yok ben a@a.com yazıp geçiyorum (com klavye kısayoldan).
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.