Şimdi Ara

PeP Visa Kart - Akaryakıt, Market, Giyim ve Kozmetik Harcamalarına Toplamda 100 TL Hediye (25/200)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
14
Favori
6.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki kampanyanın iadeleri gelmiş. Bu kampanya da değerlendirilebilir arkadaşlar.

PeP Visa Kart’la yapılacak her 200 TL’lik akaryakıt, market, giyim ve kozmetik alışverişine 25 TL, toplamda 100 TL hediye.

• Kampanya 15 Aralık 2020 – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanya kapsamında, akaryakıt, market, giyim ve kozmetik sektörlerinde, her 200 TL ve üzeri harcamaya 25 TL olmak üzere maksimum 100 TL hediye edilecektir.
    • İlgili hediye tutarları kampanya bitim tarihinden 15 gün sonra PeP hesaplarına hediye edilecektir.
    • Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahildir.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için 30 Ocak tarihi itibariyle kullanıma açık bir “fiziki kart” sahibi olma şartı aranacaktır.
    • Fiziki ve sanal kartla yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
    • İptal/iade durumlarında hediye kazanımları da iptal edilecektir.
    • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    • Bir kullanıcı kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
    • Kampanya, diğer indirim kodu ve promosyonlarla birleştirilemez.
    • PeP kampanya koşullarını değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

Kaynak: https://www.peple.com.tr/kampanyalar/yeni-yilda-pep-ten-100-TL-hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -lightning- -- 16 Aralık 2020; 21:31:25 >

• 200tl harcamaya 25TL böyle riskli firmalarla değmez.

Geçen bana bir para iadesi geldi, iade geldi diye kendi öz paramdan %1 kesinti yapmış.

Demek 200TL lik ürünü iade etsek 198TL iade alacağız. :-D

• 4*200 market yapsak alabilir miyiz 100₺’yi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi kart başvurusu yapsak olmuyor. Niye böyle birşey yapmışlar.
  • Trendyol Cüzdan geçerli mi acaba? Daha önce bu tarz kampanyaya katılıp alan var mı?

• Sinn_61 S kullanıcısına yanıt

al benden de o kadar hocam

• Geçen ay yaptığı 150tl market yada akaryakıt harcamasına 25tl iade için Getirden yaptığım harcamayı marketten saymamış.

ilginç bir firma. Dahada bunlarla gerdeğe girmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 18 Aralık 2020; 21:16:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. Kazandıklarımı gününde yatırdı. Şu an piyasadaki en iyi orana sahip kampanyaları yapıyor. Tek sorunu, uygulamasının gereksiz şekilde arama yetkisi istemesi. O yüzden uygulamayı kullanmıyorum.
  • Geçen ayki 2 * 150 TL fiziksel akaryakıt harcamamı sayıp 50 lirayı sorunsuz yatırdı. İnternettten yüklediğim Aytemiz Mobil bakiyesini saymadı. Bilginize

• Oran bence iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morhipo giyim sayılıyormu? Var mı bilgisi olan?

• Trendyol oluyor mu arkadaslar

• Ama yatırılan parayı eft ile başka hesaba alamıyoruz. İlla yine alışveriş yapacağız iade edilen para ile. Bu kötü işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Geçen ay yaptığı 150tl market yada akaryakıt harcamasına 25tl iade için Getirden yaptığım harcamayı marketten saymamış.

ilginç bir firma. Dahada bunlarla gerdeğe girmem.

Benim de istegelsin sayilmamis sektör olmamış. Sektörü sordum bakalım cevap gelecek mi

• Akaryakıt kampanyasından yatan 50 TL yi Trendyol cüzdana yatırdım.3d ödemede dms grup danışmanlık 2 diye geldi.pep ekranında da E/Trendyol diye geçti.ama ne giyim ne de kozmetii ibaresi yok.ogrenebilirmyiz acaba

• Trendyol'da geçerse, katılmak isterim.

Bilenler tecrübelerini yazarsa sevinirim.

Oran iyi.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.