Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
41
Favori
51.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 222
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 41
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (32 mesaj) Sacred Spirit (21 mesaj) anatolia28 (19 mesaj) lider06 (18 mesaj) CengizGurkan (17 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (288 mesaj) Mobil (220 mesaj) Mini (88 mesaj) Uygulama (172 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    68 Mesaj

Kartı aktive edince 50 tl indirim yüklendiğine dair bildirim gelmişti. Çekim yaparken de bu şekilde çekmiş.

|
    |
    ysfkasap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1259 Mesaj
    Kartı aktive etince 50₺ göründü

200₺ daha yükledim hala 200₺ görünüyor

250₺ lik alışverişte görünür değil mi? Alışveriş yapan arkadaşların da böyleydi değil mi?

Edit:oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k35 -- 19 Ekim 2020; 11:29:49 >
  • Yarbay
    26199 Mesaj

öyle evet bakiyeye eklenmiyor, hesap hareketlerinde gözüküyor sadece.

|
    |
    k35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Kassa yaptım, olmadı bakiye yetersiz diyor, halbuki 50 TL bakiye görünüyor, kassada mi sorun acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Sistem geç işliyor parayi atin 1-2 saate anca alışverişi tamamlayabiliyorsunuz benim oyle oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    72 Mesaj

Su/elektrik faturası ödemede iade oluyor mu ?

|
    |
  • Çavuş
    95 Mesaj

Merhaba konuyla ilgili değil ama Pep kartı vermek için gelen kurye kimliği istedi kimlik zorunlu mu dedim zorunlu dedi ben de bunun üzerine kimlği verdim (yeni kimik kartı ) ve kimlikteki çoğu bilgiyi yazdı . Kimlikteki bu bilgilerle bir işlem yapabilir mi

BİLEN VARSA YAZABİLİR Mİ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.İÇİMDE BİR KUŞKU OLUŞTU DA

|
    |
  • Çavuş
    95 Mesaj

Merhaba konuyla ilgili değil ama Pep kartı vermek için gelen kurye kimliği istedi kimlik zorunlu mu dedim zorunlu dedi ben de bunun üzerine kimlği verdim (yeni kimik kartı ) ve kimlikteki çoğu bilgiyi yazdı . Kimlikteki bu bilgilerle bir işlem yapabilir mi

BİLEN VARSA YAZABİLİR Mİ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.İÇİMDE BİR KUŞKU OLUŞTU DA

• Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj

Hocam bu bilgileri istiyorlar biz de verdik tabi en uç detay verirsem istenirse bilginiz dışında ön ödemeli kart açılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 20 Ekim 2020; 18:41:20 >
    |
    |
    3s123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj

direk kimlik istemiyorlar mı yeni kimlik kartındaki bilgilerle bir şey yapabilirler mi

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj

Hocam bişey olmaz canınızı sıkmayın biz de verdik en extrem örnek ön ödemeli kart açılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam bişey olmaz canınızı sıkmayın biz de verdik en extrem örnek ön ödemeli kart açılır.

tamam yine de kuşkulandım . Sonuçta kimlik bilgilerini sadece PeP kart bilmiyor. kurye de biliyor ondan sordum. zaten böyle bir şey yapmaları saçma kurye neden bilsin ki uygulamadan yazsaydık iyiydi gene .Teşekkürler bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3s123 -- 20 Ekim 2020; 19:2:19 >
  • Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj

Hocam malesef kurye de bilmiş oluyor ama günde yuz tane kimlik bilgisi alıyorlar.

|
    |
  • Teğmen
    165 Mesaj

Ben size bir şey söyleyim hepimizi için geçerli sizin kimlik numaranızı artık bilmeyen yok içiniz rahat olsun hiçbir şey yapamazlar. Bilmek yetmiyor anlayacağınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Ben size bir şey söyleyim hepimizi için geçerli sizin kimlik numaranızı artık bilmeyen yok içiniz rahat olsun hiçbir şey yapamazlar. Bilmek yetmiyor anlayacağınız.

tamam teşekkürler ne bileyim bende kapıyı açtım kimliği aldı tüm bilgilere baktı yazdı bende biraz şüphelendim doğrusu. Kimlik adına banka hesap açarlar veya hatda olur farketmez kimseye güvenemiyorum kim olursa olsun.yine de teşekkürler hepinize.

|
    |
  • Er
    4 Mesaj

Kart bugün geldi aktiflestirdim ancak 50tl bakiye ile ilgili herhangi bir bildirim vs gelmedi,kartlarım bölümünde de bakiye 0 gözüküyor, ne yapmak lazım bu durumda?

• Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj

Hocam kartı aktifleştirmeden önce iletişim izinlerini açtınız mı?

|
    |
    mkus76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Evet bildirim izinlerini açmıştım uyelik olusturdugumda,hatta kartı aktif etmeden de ne olur ne olmaz kontrol ettim bildirimler açıktı.Musteri hizmetlerini aradım önce 250 harcayın sonra 50 yüklenecektir diyor,ama kampanya şartları ve şikayet var sitesi müşteri hizmetlerini dogrulamiyor.

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj

Hocam izinler açıksa 50 TL hesap hareketlerinde görünmeliydi ya kota doldu ya da şartları değiştirdiler ben on beş gün önce aldım 50 TL anında hesap hareketlerinde göründü ve 200 TL yukleyıp 250 TL alısveriş yapmıstım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 21 Ekim 2020; 17:19:59 >
    |
    |
    mkus76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.