Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• alperzengin kullanıcısına yanıt

Yüklemeyi kredikartıyla mı bankamatik ten mi yaptınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havale geçmiştim hocam. Ama eşimin kartına da bankamatik kartından yükleme yapmıştım . İkisinde de sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

p, p

Hocam selamlar, mesajınızı editler misiniz?

O sitelere yüklemeleri kapattılar. Biz geçen takıldık. Ben geçen ay yapmıştım olmuştu. Normal internet harcaması yaptık oldu bu sefer. Engellemişler özetle.

• Kart alınsa nerden yapılır şimdi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün teslim aldm kartı bugn 200/100 kampanyasından starbucks karta 200 TL yüklemeye 100 TL iade oldu. 50 TL de kartı aktifleştirince yüklendi. 250TL harcayınca iade geliyor sanırım. Başlangıç için iyi ama devamı gelir mi meçhul.

• quote:

Orijinalden alıntı: PT.Zafer

Dün teslim aldm kartı bugn 200/100 kampanyasından starbucks karta 200 TL yüklemeye 100 TL iade oldu. 50 TL de kartı aktifleştirince yüklendi. 250TL harcayınca iade geliyor sanırım. Başlangıç için iyi ama devamı gelir mi meçhul.

ilk 10 kişi arasına girmek için gece 12 olunca mı yükleme yaptınız? Ya ilk 10'a giremeseydiniz?

• qontak0 Q kullanıcısına yanıt
    Parayı çöpe atmıyoruz ya her trlü kullanılacak zaten Gece 12yi geçince yükleme yaptm.

• Yurt dışına para gönderen oldu mu PeP ile? Yurt dışındaki kendi hesabıma para attım ancak refe 50 lira iade yatmadı. Ayrıca paranın kaç gün sonra geçeceği felanda yazmıyor acaba ne kadar sürer ? Bilen deneyen varmı

• İlk 10 a girmek nasıl birşey? Ne yapmak gerekir? Hiç gerçekçi gelmiyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 18 Ekim 2020; 12:42:58 >
  • Trendyol siparişimde 50 tl indirimden faydalandım. Önceki mesajlarda geçerli olmadığı yazılmıştı. Cüzdana yükleme yapılamıyor ama sipariş verirken sorun olmuyor anladığım kadarıyla.

• şikayetvar'a 50 tl yatmadı diye yazdım. dün aradılar 50 tl'ni ekliyoruz dediler ama gelen giden yok. hafta içi mi gelir acaba.

• damienn kullanıcısına yanıt
    Pazartesi yatar diye düşünüyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 18 Ekim 2020; 17:24:40 >
  • NellieLovett kullanıcısına yanıt
    250 TL sipariş verip 50 TL iade mi aldınız? Yoksa 200 TL yüklüyken 250 TL'lik siparis mi verdiniz?

• PT.Zafer kullanıcısına yanıt

200 yüklersin 250 harcarsin

300 yüklersin 350 harcarsin.

1000 yüklersin 1050 harcarsin.

• PT.Zafer kullanıcısına yanıt

İade olarak değil. Ödeme tutarından 50 tl eksik para vardı hesabımda.

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NellieLovett -- 18 Ekim 2020; 20:12:24 >
  • 15 adet indirimi trendyol hesabima yukleyecek varsa pm atabilir. Yarı yarıya alıyorum sadece 3 gün gecerli tek tek alabilirim

• NellieLovett kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla parayı yukledikten sonra geldi öyle mi? Bazı arkadaşlara kartı aktif edince direkt gelmişti de.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.