Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.178
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-41BFF371C

amazon grime galiba

Alıntıları Göster

anlamı için periyodik cetvele bakın. hangi site ben de bilmiyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 9 Ekim 2020; 23:0:27 >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt

ben ödedim 50 tl eksik olarak

• Kart hangi kurye ile geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • k35 K kullanıcısına yanıt
    Kuryenet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

50tl eksik olarak derken nasıl anlamadım?

• lebmilebi L kullanıcısına yanıt

borcum 384 karta 334 attım kampanyadan gelen 50tl ile birlikte ödedim

• Şuan talepte bulundum kart için acaba 50 TL yüklü olarak gelir mi?

• kurye hangi bilgileri istiyor kimlik fotoğraf alıyor mu

• inexo kullanıcısına yanıt

kimlik fotosu almıyor, kimlik bilgilerini istiyor..

seri no, veriliş tarihi dahil..

• Bana göre rezil bir uygulama.

• Abim bugun teslim aldi karti, simdi aktiflestirdi.Aktiflestirmeden once iletisim tercihlerini acti. 50 tl kampanyasi hala devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Abim bugun teslim aldi karti, simdi aktiflestirdi.Aktiflestirmeden once iletisim tercihlerini acti. 50 tl kampanyasi hala devam ediyor.

Bende az once aktiflestirdim. Yatip yatmadigina nerden bakicaz 50 tl nin? Bana sms yada bildirim gelmedi hala..

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt

1-2 dk sonra uygulamadan bildirim geliyor, anasayfasinda hesap hareketlerinde de gozukuyor hocam.

• Ne bildirim geldi. Nede hesap hareketlerinde gorunmuyor? Normalde de acayip sanssizim dir. 5001 inci insan ben olabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kota dolduğunu bilmiyoruz yani geç kaldık belki

• ibrahim_koparal İ kullanıcısına yanıt

iletişim izinleri açık mı? bitse kaldırırlar kampanyayı

• 22 sayfalık forumu özetliyorum:Kartı aktifleştirmeden önce iletişim izinlerini vermeniz gerekiyor yoksa kampanya yüklenmiyor. Yüklenince hemen bildirim alıyorsunuz. Aktifleştirdikten sonra izinleri vermenizin bir faydası olmuyor. Aynı şekilde müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizin de bir faydası yok çünkü "AMAN AMAN NEREYE GELDİK Bİ ANDA NERESİ BURASI LAN DAHA DEMİN EVDEYDİM" kafasında hepsi. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ve ne nerede nasıl oluyor onlar da bilmiyor. Kişisel verilerini korumak isteyip izin vermeyenler olarak kaybettik geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin19

22 sayfalık forumu özetliyorum:Kartı aktifleştirmeden önce iletişim izinlerini vermeniz gerekiyor yoksa kampanya yüklenmiyor. Yüklenince hemen bildirim alıyorsunuz. Aktifleştirdikten sonra izinleri vermenizin bir faydası olmuyor. Aynı şekilde müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizin de bir faydası yok çünkü "AMAN AMAN NEREYE GELDİK Bİ ANDA NERESİ BURASI LAN DAHA DEMİN EVDEYDİM" kafasında hepsi. Hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ve ne nerede nasıl oluyor onlar da bilmiyor. Kişisel verilerini korumak isteyip izin vermeyenler olarak kaybettik geçmiş olsun.

Bu iletisim bilgileri olayini esimin kartinda denedim. Dediginiz gibi ona verdi. Bana vermedi. Napicaz simdi hicbir turlu bunu alabilmenin bir yolu yokmudur?

• Hocam insanların deneyimlerine göre konuşuyorum bir sürü kişi aramış yazmış vs ama hiçbirine verilmemiş kampanya. Sadece bir istisna bir arkadaş çeşitli yerlerden ulaşıp kartı kapatmakla vs tehdit edince "müşteri memnuniyeti" adı altında hesabına yüklemişler ki o da bayağı uğraşmış. 50 TL için yapacaksanız buyurun ama bir garantisi yok.

• Dün aktifleştirdim.50 tl bildirimi 2 dk sonra geldi.kotanın bittiğini sanmıyorm.Kartımı aktifleştirmeden forum sayesinde iletişim izinlerini verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunter_38 -- 11 Ekim 2020; 11:23:31 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.